Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

41 minutes ago, fradler said:

 

Izgledao je kao aždaja protiv kadeta prošle godine u duelima sa evroligašima Bajernom i Albom, a vrlo dobro je izgledao i na svetskom prvenstvu gde je pravio prednost protiv bekova 1 Kanade. Još je u grču i privikava se na novu sredinu i saigrače. Biće Jago dobar, on nije ni u top 26 najvećih problema ovog rostera.

Ne kažem da neće. Kažem samo sinoć kako mi je izgledao. I ja kontam da će biti sve OK mada postoji i bojazan da će ga neki pojesti..Sinoć je baš bio sjeban psiho-fizički.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da navijači Panatinaikosa nisu slični nama. U suprotnom bi bilo masovnih samoubistava posle onog sinoć.

Inače verujem da ćemo se pojačati u nekom trenutku u narednih mesec-dva na poziciji 2.

Što se pozicije 4 tiče, problem je što tu stvarno nema nekog kvaliteta od slobodnih igrača.

Dobro je što sledeće dve EL utakmice igramo protiv ekipa koje na tim pozicijama nisu nešto izrazito jake.

 

Edited by Bruda
Link to comment
Share on other sites

Sad iskreno, Simonovic je cist visak. Nije cetvorka, na petici guzva, ne bih da gubimo vreme ni on ni mi, nije trebalo da dolazi. Dobar je igrac, ali ne za ovaj nas skup igraca, takav profil nam nije potreban.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

posle jedne utakmice znamo vec ko je ubod a koga treba da skartiramo...

kada bi samo skauting mogao da isprati kvalitet skeniranja nasih navijaca 😑

Petruseva smo terali posle prvih par utakmica, a sad ga neki prizivaju da se vrati...

  • Like 33
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drperce said:

posle jedne utakmice znamo vec ko je ubod a koga treba da skartiramo...

kada bi samo skauting mogao da isprati kvalitet skeniranja nasih navijaca 😑

Petruseva smo terali posle prvih par utakmica, a sad ga neki prizivaju da se vrati...

Cekajuci sledecu utakmicu da vidimo ko ce biti visak a ko pogodak!

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ajde da okrenemo priču malo. Roster jeste glomazan i sa preklapanjima visokih međutim staeri Duško očigledno ume i želi da operiše tom širinom. Imaćemo protok lopte, imaćemo poena, tu su i hauzmajstori, klačeri i alfa mužjaci. Odbrana i skok se vremenom moraju pojačati, čim sve uloge legnu i jezgro tima saživi. Raspored nam je dosta dobar i biće vezanih EL pobeda i bez nekakve rapsodije. A kad proigramo, biće fešte. 

 

Ne vidim prostor za ovoliku zebnju osim klasičnog srpskog "da ja prvi bidnem u pravu". Kao da imaš 'leba od toga. 

 

Pročitajte još jednom fantastično otvaranje gosn @uini  i uživajte. Zvezda je čista zadovoljština. 

Edited by Molina23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Realno je da imamo probleme na 2 i 4, nije da nam treba utakmica da to potvrdi.

 

Jasno da će Hanga da se spušta na 2 ali onda smanjuje kvalitet pozicije 3 koja je trebala da bude beton. Na 4 je svakako veći problem, ako Bjelica neće više igrati. Tu bih rekao da je doselekcija pod moranje.

Link to comment
Share on other sites

Koliko kratko pamcenje u cigana

Fica se terao posle 2-3 tekme, Misko kleo 

 

Ko je mogao da pretpostavi pre godinu dana da ce on ici u Manilu

 

I uvek neka senzacija za igrace koji ne budu u 12, moguca tuca, zuti kartoni, zbog pica i ica

 

Mnogo se preteruje, od Duska pravi terorista a coveka kad slusas sve razumno govori 

Kad je jedan uvredjeni Raduljica rekao da je Dusko sa svima imao ocinski odnos

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Dobili sinoc skoro 20 razlike sasvim solidnu Igokeu (a koliko smo puta gubili tamo u poslednjih 10god) i to sa poprilicno neuigranim timom koji je pritom bio bez 3 igraca od cega su dvojica starteri iliti svakako igraci koji ce igrati 20+ minuta prosecno u El a nije iskljuceno ni da sva trojica igraju 20+ minuta jer nije iskljuceno da ce Davidovac da nam mozda bude i cetvorka sa najvise minuta.

 

Udjem na forum da se malo poradujem, s obzirom da, ponovicu, smo pobedili skoro 20 razlike na jednom od tezih abaligaskih gostovanja bez najjaceg pojacanja i glavnog igraca i jos dva vazna igraca, sa poprilicno neuigranim timom kom su cetvorica igraca bili na svetskom i jos par povredjeno tokom priprema i gde nemamo ni kompletan trening odradjen, plus jos uvek nesnadjeni Jago i Simonovic (koji ce sigurno biti bolji) i na sve te cinjenice na kraju maltene rutinirali Igokeu i reko da vidim sta pisu braca cigani malo kafica, lepo vreme, dobili sinoc, reko lepo da mi zapocne dan kad nailazim na sledece komentare:

 

"Nema ovo veze sa zivotom."

 

"Ne vidim mesta za optimizam ako govorimo o vecim ciljevima"

 

"Moram jos jednom da ponovim. Simonovic, tesko nesto dobro. Ozbiljno drvo. Stav, nacin trcanja i sve sto do sad pokazuje mi ukazuje na ozbiljan netalenat. "

 

"Dok nedici nema spasa a ni nama s njim"

 

"Yago je dunster i veliki promasaj"

 

"Simonovic je cista visak"

 

 

Ljudi, tema se zove zadovoljstina, mislim ok je izraziti nezadovoljstvo i kritikovati al sacekajte bar da izgubimo neku utakmicu pa se onda istresite. Svoju nezadovoljstinu zadrzite za sebe bar dok se ne izgubi neki mec, eto to je moja molba, a vama na cast sto se kaze, svako ima prava da pise sta zeli... Ali bilo bi ljudski da kad vidite gomilu ljudi da se raduje, da ne dodjete da sirite negativnu energiju, a pritom Zvezda pobedila. Osecam se kao da sam na nekoj proslavi i vecina ljudi veseli se i raduje i doslo par partibrejkera seli tu i placu naglas da ubiju momentum.

 

Spoiler

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Crni said:

Sad iskreno, Simonovic je cist visak. Nije cetvorka, na petici guzva, ne bih da gubimo vreme ni on ni mi, nije trebalo da dolazi. Dobar je igrac, ali ne za ovaj nas skup igraca, takav profil nam nije potreban.

Ovako je i Petrusev bio visak na pocetku prosle sezone

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Koliko sam video,imao je i fino popunjenih drugih kolona. U pozitivnom smislu.

Ma znam, al jbg mislis da bi imao toliku slobodu u Zvezdi? Msm generalno sam zadovoljan kako je odigrao protiv Cedevite al jbg samo napominjem da je imao dosta izgubljenih...

 

Pre svega u Zvezdi ne bi imao toliku slobodu kao sto ima u Megi..A opet bi gubio lopte...Mozda bi u Zvezdi imao manje izgubljenih lopti jer ne bi lopta bila u njegovim rukama toliko...

 

Samo reci kako je Yago dunster na osnovu 1 utakmice...Daj Yagu loptu u ruke celu tekmu pa da vidimo... Svakako nije isto kada se vrti sve oko tebe ili si samo jedan od rotacijskih igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znam da su naša očekivanja uvek i u svakom trenutku najveća ali ovde mnogi kukaju a dobili smo Igokeu 20 razlike, bez tri igrača i sa osećajem da smo igrali sa pola snage i da smo vodili tokom celog meča i lagano dobili meč. Ista ta Igokea je pre 10 dana namučila komšije u zvaničnoj utakmici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Znam da su naša očekivanja uvek i u svakom trenutku najveća ali ovde mnogi kukaju a dobili smo Igokeu 20 razlike, bez tri igrača i sa osećajem da smo igrali sa pola snage i da smo vodili tokom celog meča i lagano dobili meč. Ista ta Igokea je pre 10 dana namučila komšije u zvaničnoj utakmici. 

I sa dvojicom koji su bancila na koncertu i to 2 dana pred utakmicu. 

Dodali malo gas, prebacili iz 2 u 3 brzinu u 3/4 i oduvali ih sa terena. 

Bitno juce da se niko nije skrsio na onom klizavom terenu.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drug Crni said:

Čekaj,ja nisam ni rekao..pa zapravo ništa o Jagu. Osvrnuo sam se samo na tvoj post iz kojeg je neko mogao razumeti da je Top svojeručno izgubio utakmicu. Ništa više od toga

 

Znam na sta mislis mada meni nije to bila poenta...Bila mi je poenta da je neko mogao uzeti taj podatak i reci da je Top dunster i nemac pojma kao sto je za Yaga uzeta ova utakmica.

 

Pogledaj samo na ciji i kakav post je ostavljen taj komentar. Pa ce ti kontekst posta biti malo jasniji.

 

 

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Ma znam, al jbg mislis da bi imao toliku slobodu u Zvezdi? Msm generalno sam zadovoljan kako je odigrao protiv Cedevite al jbg samo napominjem da je imao dosta izgubljenih...

 

Pre svega u Zvezdi ne bi imao toliku slobodu kao sto ima u Megi..A opet bi gubio lopte...Mozda bi u Zvezdi imao manje izgubljenih lopti jer ne bi lopta bila u njegovim rukama toliko...

 

Samo reci kako je Yago dunster na osnovu 1 utakmice...Daj Yagu loptu u ruke celu tekmu pa da vidimo... Svakako nije isto kada se vrti sve oko tebe ili si samo jedan od rotacijskih igraca.


Ovo je nesto osnovno sto ljudi ne shvataju, mene je sramota kako neko moze da gleda kosarku a da ne razume sta se desava.

Osim toga sto je Milenko insistirao da Nikola ode na pozajmicu da bi potpisao novi ugovor jer naravno, brine o buducnosti svog deteta, sasvim je logicna stvar bila da odradi sezonu na vecem nivou i bez toga.

Mega je klub koji zivi za ovakve stvari. Niko nece pomenuti 5 izgubljenih lopti kad je imao jos 20 poena, 5 skokova, 5 asistencija. izgradice se hajp, jos jedan Nikola, ponovo iz Srbije, iz kluba iz kog je draftovan Jokic, "plej od 2 metra", MVP na prvenstvu Evrope do 18 godina gde je Srbija bila prvak. Bice draftovan, odigrace jos mozda sezonu, dve u Evropi i eto njega u NBA ako se ne daj Boze ne desi neka povreda. Zna Misko sta radi.

Zvezda je ogromna ljubav ali i neverovatan pritisak i imali smo milion primera gde su igraci "pojedeni" i potroseni jer ne umeju da se nose sa istim. Naravno da mu je bolje da se razvija jos godinu dana i da nabija statistiku u Megi gde ce biti glavni igrac sa 18 godina, nego da odigra sezonu u Zvezdi kao treci plej i da neki strucnjak posle jedne utakmice pise da je i on dunster.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mirage93 said:


Ovo je nesto osnovno sto ljudi ne shvataju, mene je sramota kako neko moze da gleda kosarku a da ne razume sta se desava.

Osim toga sto je Milenko insistirao da Nikola ode na pozajmicu da bi potpisao novi ugovor jer naravno, brine o buducnosti svog deteta, sasvim je logicna stvar bila da odradi sezonu na vecem nivou i bez toga.

Mega je klub koji zivi za ovakve stvari. Niko nece pomenuti 5 izgubljenih lopti kad je imao jos 20 poena, 5 skokova, 5 asistencija. izgradice se hajp, jos jedan Nikola, ponovo iz Srbije, iz kluba iz kog je draftovan Jokic, "plej od 2 metra", MVP na prvenstvu Evrope do 18 godina gde je Srbija bila prvak. Bice draftovan, odigrace jos mozda sezonu, dve u Evropi i eto njega u NBA ako se ne daj Boze ne desi neka povreda. Zna Misko sta radi.

Zvezda je ogromna ljubav ali i neverovatan pritisak i imali smo milion primera gde su igraci "pojedeni" i potroseni jer ne umeju da se nose sa istim. Naravno da mu je bolje da se razvija jos godinu dana i da nabija statistiku u Megi gde ce biti glavni igrac sa 18 godina, nego da odigra sezonu u Zvezdi kao treci plej i da neki strucnjak posle jedne utakmice pise da je i on dunster.

 

Ja nigde nisam rekao da je Top bio los, cak vise sam zadovoljan sto je u Megi i sto ce steci iskustvo i rutinu igranja seniorskih meceva u kontinuitetu.

Juce je odigrao dobar mec sveukupno gledano(10-12) a i napisao sam da cemu ova sezona biti dobra skola,

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

 

Ja nigde nisam rekao da je Top bio los, cakvise sam zadovoljan sto je u Megi i sto ce steci iskustvo i rutinu igranja seniorskih meceva u kontinuitetu.

Juce je odigrao dobar mec sveukupno gledano(10-12) a i napisao sam da cemu ova sezona biti dobra skola,


Ne mislim da si ti rekao, nego osoba kojoj si ti odgovorio, ja sam se samo slozio sa onim sto si ti napisao i prokomentarisao. 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...