Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 minutes ago, СамоТи3 said:

Напад када имамо добар онда одбрана ће доћи временом, нешто слично као Партизан прошле сезоне док нису играли ништа у одбрани губили су чим су мало заиграли боље у одбрани а напад остао константан отишли су у топ 8 уз одличну игру. Зато је битно задржати ниво у нападу а одбрану ће Јанис затегнути на макс само да му се да простора и времена за рад. 

 

Sa sve Teoom,Jagom, Sabazom i Nedom na spoljnim linijama+DeDom, Mitrom, Tobijem ima da je zategne do tačke pucanja... pri prvom bloku protivnicke ekipe.

 

Da ne bude zabune, lepa , napadcki odlicna utakmica za gledanje.

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da kazem o tekmi, na momente super sve, na momente osecaj straha i uzasa 😄 

 

new-girl-emotions.gif\

 

Steta za Hangu, po govoru tela posumnjao sam bas da nece mnogo minuta dobiti ali kad sam video da ga nema iz svlacionice, jasno je bilo da nije dobro. A neko dete ga na poluvremenu cekalo sa transparentom, cini mi se na madjarskom, bas steta. 

 

Tobi konacno nesto da pogodi, mada je opet imao neke facepalm momente. Ali je Bolomboj podbacio. Luka osakacen ranim faulovima, ali odradi sta je do njega. 

 

Ona Teova asistencija za Jaga - uh kakav kolektivni uzdah u Areni! 😄 Sreca, Jago pogodio. 

 

Neda, samo neka nastavi u ovoj ulozi lidera 2nd unit-a, bas mu lezi i bas je koristan. 

 

Sabaz, manje minuta, nije imao toliko bezveze poteza, da li zbog manjka minuta ili zbog bas tog manjka, sta znam, deluje na oko bolje. 

 

Brine me malo sto pod grkom Gidra ne izgleda produktivan kao ranije, i jos se muci u odbrani.

 

 

Pise se pobeda, da istisnemo iz pamecenja pad od +17 na +4, sto bi se reklo "kockanje i klackanje" (by Rada SK), ne znam da li bih preziveo jos jednu prokockanu.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

Ako je ovo njegova igra onda su mogli da kupe Pulena i ustede 1.7 miliona.

Neka on nama kao danas svaku utakmicu isporuči po 15-20poena za 20,25min bez promašaja iz igre i neka na ovo danas doda još koju asistenciju više i ja sam zadovoljan. Ali da, odbranu ne očekujte od njega jer istu ne igra niti je ikad igrao. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Da, otpuštanje Tobija o kojem se govorilo, bi bila epska budalaština. Isto važi i za Šabaza. Tobi je odličan finišer. Bilo da se radi o rolu ili otvaranju u širinu. Njegov najveći problem je pozicioniranje u odbrani. Zato imamo Bolomboja koji je drugačiji tip igrača. Pozicija centra je mnogo pokrivena nego li prošle sezone kad smo imali leševe Martina i Kuzmića. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Neka on nama kao danas svaku utakmicu isporuči po 15-20poena za 20,25min bez promašaja iz igre i neka na ovo danas doda još koju asistenciju više i ja sam zadovoljan. Ali da, odbranu ne očekujte od njega jer istu ne igra. 

Dao je 14 ali je preko njega primljeno barem toliko,  sutirao je bez greske a imali smo samo+1 sa njim, samo 1 skok, nikog nije razigirao, ustopovao nam je napade jer besomucno drvi loptu, a uticaj na igru i desavanja na terenu je toliki mali da nema te statistike koja ce to da prikaze.

Nece da se pozdravi sa saigracem.

Za dve milke. Promasaj veka.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Primimo 5 poena manje nego veceras al izgubimo 22 razlike.

Da, ne bi to bilo cudno, dapache.

 

Da li cemo izgubiti 20 razlike ili 10 ili 5 ili pak kojim epskim cudom pobediti koji poen razlike, sve to ce nam zavisiti od napada.

 

Ako budemo primili manje poena nego veceras to znaci da ce odbrana biti  puno bolja jer je Barsa mnogo kvalitetnija od Buducnosti, plus igramo na strani tamo.

 

Sustina upisa onog je da smo se sa razlogom stedeli u odbrani, pre svega jer nas je isao napad i jer cemo imati 4 meca u 8 dana od cega su 3 na strani i 3 meca protiv top El timova. 

 

Protiv Bajerna smo igrali odlicnu odbranu sa istim ovim sastavom a Bajern je kvalitetnija ekipa od Buducnosti sa puno kvalitetnijim trenerom. Trenutno smo sredina El po odbrani plus smo igrali bez Lazica 4 utakmice. Znaci ovo sto smo gledali veceras necemo gledati u El skoro nikad bez obzira koliko poena primili, mislim na govor tela u odbrani. Pritom smo veceras bili bez Lazica u Hange koji i malo sto je odigrao nije postojao jer je bio povredjen. Kada se oni vrate odbrana ce biti sasvim dobra. 

 

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne bih pravio neku paniku. Dobili smo ni malo naivnu ekipu sa gomilom stranaca, EL je prioritet i evidentna je razlika u intenzitetu sa kojim igramo EL u odnosu na Aba ligu. Bilo je loših stvari ali to nam je što nam je. Nedović neverovatno otčepljuje napad i to je dobro a dobra je i ovakava partija Tobeya. Protiv Barse bismo u Blaugrani bili težak autsajder sve i da smo kompletni i da na PF imamo Šengeliju. Na tom meču nema šta da se izgubi a može mnogo da se dobije. Highlight utakmice Teov klinac, isti ćaća. 

  • Like 23
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cavani said:

Dao je 14 ali je preko njega primljeno barem toliko,  sutirao je bez greske a imali smo samo+1 sa njim, samo 1 skok, nikog nije razigirao, ustopovao nam je napade jer besomucno drvi loptu, a uticaj na igru i desavanja na terenu je toliki mali da nema te statistike koja ce to da prikaze.

Nece da se pozdravi sa saigracem.

Za dve milke. Promasaj veka.

Od njega se očekuje da bude Bog i batina jer je plaćen 2m. Armani se nije žalio na primljene poene preko njega. Digao ih iz ponora i umalo odveo na F8. Napominjem, bez odbrane. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

 

Horor je blaga rec za odbranu koju igra Davidovac.

 

Veceras je uradio vise dobrih stvari nego losih. Ne mozemo da zanemarimo dobro a da lose istaknemo kao jedino merilo, narocito jer smo pobedili a to je najvaznije.

 

Imali smo +10 sa njim na parketu, sto je 3. +- u ekipi. 9 poena (super procenti) i jos 4 asistencije i bez izgubljene, znaci zasluzan je za 20ak poena ekipe. Nema sanse da je direktno kriv za vise od 9-10 poena veceras.

 

Kada bude igrao losu odbranu a bude bio i los u napadu, onda mozemo da konstatujemo da je odigrao losu partiju, ovako nije.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Utisak iz hale body language Šabaza nikako ne ohrabruje. Odsutan je, neizanteresovan, odlazak na klupu pri zameni preskače reklamu svaki put...mojih 5 centi nešto tu ne štima.

 

Talentovani smo za napad stoji, ali bedno limitirani fizički za bilo šta ozbiljno, prosto bode oči.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Losmi17 said:

Gledao sam svega 3 min i ovo je da te mozak zaboli.

Buducnost gubi od Kluza u EC, al zato ovde egal.

Teska smo klosarica od ekipe, blamantno je i ovo malo sto sam video.

Buducnost ti pakuje 90 poena.

 

https://www.aba-liga.com/match/14/21/1/Overview/q1/1/home/crvena-zvezda-meridianbet-buducnost-voli/

 

Kod Radonje smo dobili  71-63 prvu kod kuce na primer. Drugu u sezoni smo izgubili tamo 20 razlike sto se sada nece desiti. Takodje ti nije ti valjao Radonja sa hard difensom. Sada smo dobili isto razlike samo smo primili puno vise ali i dali puno vise.  Ne valja ti hard difens, ne valja ti napadacka kosarka. Pa sta bi ti? Kada budemo imali budzet kao Real mozda i budemo mogli da dovedemo 10 two way igraca pa da pobedimo Buducnost 90-65. Naravno da necemo primiti ovoliko poena kada Lazic i Hanga budu bili spremni.

 

Sto se tice Kluza oni ulazu lovu slicno kao i Buducnost imaju sasvim dobar tim za Evrokup. Tu je poznati D.J. Sili koji je bio bas u Buducnost presao iz evroligaskog Bajerna. Dzarel Edi strasan suter, prosle sezone bio jedan od korisnijih igraca turskog prvenstva, pre par sezona imao ozbiljnu ulogu u evroligaskom Fenerbahceu. Mokoka sto je pre bio u Megi pa nakon toga 2 sezone u Cikagu i prosle sezone u G ligi imao lepe brojke. Tu je i poznati Brajs Dzouns nakon Borca i Fmp-a prosle sezone je bio jedan od korisnijih igraca francuskog prvenstva. Andrija Stepanovic takodje poznati veteran hrvatske kosarke znamo ga iz Cedevite, trenutno je jedan od najkorisnijih centara u Evrokupu. Imaju jos 3 stranca, da ne detaljisem dalje. Sasvim dobar tim za Evrokup. Napisao si kao da su izgubili od Metalca iz Valjeva.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne bih pravio neku paniku. Dobili smo ni malo naivnu ekipu sa gomilom stranaca, EL je prioritet i evidentna je razlika u intenzitetu sa kojim igramo EL u odnosu na Aba ligu. Bilo je loših stvari ali to nam je što nam je. Nedović neverovatno otčepljuje napad i to je dobro a dobra je i ovakava partija Tobeya. Protiv Barse bismo u Blaugrani bili težak autsajder sve i da smo kompletni i da na PF imamo Šengeliju. Na tom meču nema šta da se izgubi a može mnogo da se dobije. Highlight utakmice Teov klinac, isti ćaća. 

 

Isti osećaj. Ne igramo ABA ni blizu angažovano koliko EL i dokle god dobijamo i ne umaramo se (a sinoć je što se toga tiče bio jači trening). Plus što smo pre 3 dana imali onakvu tekmu sa Bajernom i onakvo i fizičko i emotivno pražnjenje jer nismo smeli da izgubimo. Budućnost ima solidan roster, značajno bolji nego prošle godine, gomila fizikalaca sa odličnim šutem. Kad igraju sa KKP? hehe

 

Nego, posle sam provalio, Teova ćerka isto liči na Tea, mada manje nego sin.

 

F-Mu2_wW8AAxW4Q?format=jpg&name=large

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Magija

Dalibor Ilic u fazonu "da li imam loptu u rukama ili nemam loptu u rukama", ostade zbunjen covek... 😄 cim sam video kako zavrce loptu oko tela Daliborovog cuvara koji je izasao na njega, ocekivao sam da ce Teo asistirati Daliboru ali majstor kao Teo je video delic sekunde pre toga da Yagov cuvar stize da zatvori Dalibora i zavrnuo ka Yagu. Neverovatno kako mu je direkt u ruke dodao tako iza ledja protivnika. 

Drugi ugao: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Dalibor Ilic u fazonu "da li imam loptu u rukama ili nemam loptu u rukama", ostade zbunjen covek... 😄 cim sam video kako zavrce loptu oko tela Daliborovog cuvara koji je izasao na njega, ocekivao sam da ce Teo asistirati Daliboru ali majstor kao Teo je video delic sekunde pre toga da Yagov cuvar stize da zatvori Dalibora i zavrnuo ka Yagu. Neverovatno kako mu je direkt u ruke dodao tako iza ledja protivnika. 

Imao je slicnu i protiv Virtusa, samo za ShabaZZa negdje u 4/4 kad smo se vracali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Brat od Korneta said:

 

 

Kod Radonje smo dobili  71-63 prvu kod kuce na primer. Drugu u sezoni smo izgubili tamo 20 razlike sto se sada nece desiti. 

I u Podgorici smo dobili te sezone. To je bila prva pobeda protiv Budućnosti u gostima od one Tomićeve sa starta sezone 2018/19. Taj poraz od preko 20 razlike je bio sezonu ranije sa Lojdom i Voldenom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...