Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ne znam koj problem ima Bolomboj ali u ovakvoj situaciji ne treba da se rizikuje nista, em je ovo najnebitniji takmicenje u sezoni ukljucujuci i kup, em se oni raspadaju i prakticno nemaju centra koji je seniorski igrac u rosteru.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fromthecorner said:

Zezajte se vi ali ako stvarno ne igra Bolomboj, Smailagic i Koprivica ce imati prednost protiv Mitrovica i duha Kaspera..

Koprivica je koliko znam povredjen, nisam siguran da je uopste prijavljen za KLS. Smailagic brzo udje u problem sa licnim greskama, a ni fizicki ne moze da iznese veliku minutazu. Verovatno ce koristiti Ledeja na 5 i Ponitku/Trifunovica na 4. Kod nas je ipak malo bolje jer pored Mitrovica koji je sposoban da odigra 25-30 minuta protiv ovakve centarske linije Partizana imamo i Ilica, a na nizu petorku mozemo da odgovorimo sa Dedom/TT-om na 5 i Gidrom na 4. 
 

Inace se crta da Ilic bude iks faktor ovog finala. Sa Teom u piku bi trebalo mnogo problema da zada ovakvom Partizanu ko god da im igra na 5, a ne bi trebalo da ima problema ni defanzivno ni skakacki. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Crni said:

A Gilespi ne moze u slucaju da Bokisa otpadne?

Ne moze, a i sta ce nam...

Oni od visokih imaju samo Ledeja i Smajlagica mozda Ponitka i Trifa moze na 4

Mi Luka, Trej, Deda, Ilic, Lazarevic Gidra 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, СтелаРоса said:

Mitar vs Smajli u finalu KLS. Ko bude bolji ide na OI, posteno. 

Zapravo nikako. Em imamo dve top top petice (Nikola&Nikola), em je Filip 4-5 ili 5-4. Voditi jos jednu peticu je glupost. Ali da, Kari to moze uradi (i to da povede Smajlija jer je Mitar sve ono sto je Jokic ali puta 0.3, a Smajli moze da trci i skace (i da bude dovoljno glup da postuju Davidovca u tripu da je u miss match-u). Pak, ako ne igra Joka, Mitar je u 12.

Anyway, kako ide ovo sa povredama, ako je ode Luca, ja vidim Dedu u 12, a vi kako ocete (sto je lose za KKCZ jer mogu glavu da stavim da bi Deda ima mnogo bolju sezonu da je imao slobodno leto, videti pod Lazic).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 hours ago, Fromthecorner said:

Zezajte se vi ali ako stvarno ne igra Bolomboj, Smailagic i Koprivica ce imati prednost protiv Mitrovica i duha Kaspera..

Smailagic teško da može imati prednost protiv bilo koga kako igra u zadnjih 3-4 meseca. Covek je u kontra ritmu,  vrlo štetan po svoj tim, I vrlo brzo ulazi u probleme sa faulovima.

Zadnji meč protiv mege čini mi se da nije ni završio jer se zajedno sa Panterom požalio na bol. Ako sam dobro zapazio igrao je 12 minuta.

 

Ovde mislim da ne bi smelo da bude bilo kakvih problema da se ovo privede kraju. Naravno uvek može da dodje do preokreta i da neki drugi igrač kod protivnika iskoči, ali uz dužno poštovanje Kkp, ovde se zvezda pita. Dakle ovde uzimam u obzir hajp oko aba lige i 3-0, lakše utakmice sa fmp-om, manje povreda , domaci teren ,itd.

 

I ako je neka utakmica nebitna jer nema nikakvog značaja,  to je upravo ova. Msm igraš polufinale i finale i osvojio si ligu. Nigde veze, ali opet,  piše se trofej, I to je ono što se pamti.

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Nema nista gore u sportu nego kad izgubis poslednju utakmicu u sezoni, tako da se nadam da i ovo osvajamo. Komsije nemaju sta da izgube. Ako izgube, jbg, nisu favoriti sad, nemaju domaci teren, otislo im par igraca. Ako dobiju, sigurno ce krenuti lozana opet. 

 

Zato bi toliko u ovosezonskom stilu bilo da mi nekako uspemo ovo da useremo. Doslovno je sezona toliko nenormalna da nam se uglavnom sve suprotno od ocekivanog desava.

 

Za Bolomboja je pre 10ak dana bila prica da ne igra, sad da je upitan, jebem li ga. S njim smo bas ogromni favoriti, ali opet, ne treba ni sve ovo olako shvatiti. Ima Partizan dosta rezerve u Panteru, Ledeju i Aleksi koji imaju nedorecenu sezonu, pa i u Smitu i Ponitki koji se prakticno bore sad za mesto u timu za sledecu sezonu. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Bolomboj je i za ABA bio neizvestan pa je igrao tako da verujem da ce da stegne zube i da igra. Sa ovako sakatim Partizanom, treba ih tuci 2:0, po bar 10 razlike u obe utakmice

Link to comment
Share on other sites

Janis danas na treningu kao Dragan Bajić u zlatnim danima sa moćnim Šibalom.

 

" Trejo, moreš li dat' trojku iz popa, čuješ li me alo, imaš li snage, moreš li bre?" 

 

- Mogu šefe. 

 

" Ok. Počinješ na 5. "

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Najteže su utakmice gde si favorit i svi očekuju da dobiješ. Pre bih potpisao da su oni u full sastavu pa da se šibamo, ovako oni nemaju šta da izgube , skoro da su se predali, a takve utakmice teške za favorita.

Sa druge strane tamo su i dalje odlični igrači poput Avramovica,Pantera,Lideja,Ponitke , Smita, koji u svakom trenutku mogu da iskoče. Zato su unapred dobijene utakmice najteže.

 

Sa druge strane mi smo pregrmeli ono najteže a to je Aba liga. Uzeli smo to takmičenje a dodali i kup u Nišu.

Verujem da ćemo i mi biti opušteniji,  I da nema razloga za stegnutost i nervozu. 

Realno , kad se sve sagleda , trebalo bi da ovi dobijemo i privedemo sezonu kraju, gledajući momentom kod ekipa.  Sa druge strane lopta je okrugla.

 

 

 

 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, božija noga said:

Da se malo podsetimo. Saopštenja ne izlaze iz mode.

 

 

Mislim da je pravi trenutak da njihovog trenera nagradimo za sportsko ponasanje nakon brojnih uzastopnih poraza ove godine,i uvek iskrene cestitke upucene nasem timu na pres konferencijama. Moj predlog je vec vidjeno,i nikad ne izlazi iz mode,"Kukavica" sa razglasa,mislim da ce "najveći:)" uzivati bas kao jedan od njegovih prethodnika:)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...