Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Clash said:

Bas me interesuje kakve ce dr Robot upute da da za ulazak. 
Mislim kako ce da saopsti ko moze a ko ne moze da udje? I ako su delenjebsezonske opet ih ima 12 hilljada, kako ce izaci u javnost ko je podobban a ko ne? Cetiri hiljade ne moze, kako se odredjuju stetnici?

Sirotilja sa nivoa 400 ne moze, parni brojevi bele loze mogu, neparni ne mogu? Inace imamo magove u upravi tako da ce verovatno naci neko magicno resenje.

 

Naravno da stvarni ulazak nece imati veze sa tim, ko pre dodje taj ce uci. Ko bude trazio neko svoje mesto da sedne bice ismejan ili ce dobiti po picci.

 

Ovo mi nije palo na pamet, evo ideje za Čovića, jednu utakmicu gledaju parni sezonci, drugu neparni.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TB Told said:

Ne bih da ti kvarim nadu, ali šanse nema da bude tako. Više sezonskih ima za lože Arene nego što ima mesta u ložama Pionira, i to ne malo.


nema sta meni da kvaris nadu, pokusavam da skapiram preko cega ce da ispeglaju odluku koju su doneli. 
Slomice koplja na nivou 400 …

200 i lozu ce namiriti u teoriji. U praksi… sve to nece imati veze sa mozgom ko sto napisa @Clash

 

Samo je falilo da su stavili 19h pa da komplet sa haosom i guzvom bude kompletan. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Clash said:

Bas me interesuje kakve ce dr Robot upute da da za ulazak. 
Mislim kako ce da saopsti ko moze a ko ne moze da udje? I ako su delenjebsezonske opet ih ima 12 hilljada, kako ce izaci u javnost ko je podobban a ko ne? Cetiri hiljade ne moze, kako se odredjuju stetnici?

Sirotilja sa nivoa 400 ne moze, parni brojevi bele loze mogu, neparni ne mogu? Inace imamo magove u upravi tako da ce verovatno naci neko magicno resenje.

 

Naravno da stvarni ulazak nece imati veze sa tim, ko pre dodje taj ce uci. Ko bude trazio neko svoje mesto da sedne bice ismejan ili ce dobiti po picci.

 

Sad na stranu sve. Ali mislim da ovog puta iz prostog razloga, neće moći svi da uđu. Baš zbog cele gungule. Ne treba još više da pravi svinjariju jer je već dovoljno napravio. Ubeđen sam da osim šipkaša koji će ući bez karte svi ostali biti pod ozbiljnom kontrolom. Bez sezonske neće pustiti nikoga. Ali dovoljno je da dođu svi sezonci i da smo svi već u problemu. Tako da neće moći mrav da prođe. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Čočo said:

Meni su hit ovi video bimovi oko Pionira. Boli uvo Čovića za navijače koji neće moći da uđu, postavlja ih jer zna da će biti pražnjene tribine. Pa da ne bude dupla ljutnja. Mada i za to ga zabole. 

Da prelazim 200km u oba pravca da bih gledao utakmicu na video bimu ispred pionira. Ne hvala, to mogu i kući. Ukoliko ne bude omogućen ulaz svim sezoncima treba ozbiljno razmisliti o nekoj kolektivnoj tužbi ili šta već. Neću uopšte da ulazim u priču koliko je ulaznica prodato niti me zanima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alokin said:

Da prelazim 200km u oba pravca da bih gledao utakmicu na video bimu ispred pionira. Ne hvala, to mogu i kući. Ukoliko ne bude omogućen ulaz svim sezoncima treba ozbiljno razmisliti o nekoj kolektivnoj tužbi ili šta već. Neću uopšte da ulazim u priču koliko je ulaznica prodato niti me zanima.

Koliko smo bedan klub vidi se i baš tome što je objavljena odluka o igranju o Pioniru, a tek nakon nje se razmišlja kako da se sprovede, pa se sad crta i meri. Iole ozbiljan klub koji razmišlja više od mesec dana da finale igra u Pioniru bi razradio i plan kako da se to sprovede i objavio bi ga zajedno sa odlukom. Ovako se bedni udbaš danas probudio i objavio odluku, a sezonci kojih poput prethodnog forumaša ima dosta i van Beograda treba da čekaju informaciju da li će i kako ući u dvoranu, koja će ko zna kada biti objavljena.

 

 

 

 

  • Like 8
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Samo kod nas poziv trenera da navijači dodju u velikom broju može zvučati ovako komično i stresno istovremeno. Dok je već Nedara siguran da će biti puna hala.

 

Čeka se Lazić sa izjavom da će se tražiti karta viška.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Bukvalno se kidam sta da radim... da li da idem u ponedeljak?

 

Nije problem ni iscimati se i doci 2 sata pre tekme, ni to sto ce to biti u spicu s jednog na drugi kraj grada, ni sto ce biti uzas za parking - sve to nije frka - nego mi je bedak da odem a da ne znam da li cu uopste moci da udjem i ako udjem da li cu ostati jednu, dve, tri cetvrtine ili do kraja, pa ako i ostanem do kraja i ne izbace nas zbog kretena, da li cemo uopste moci da disemo, stojimo na obe noge - doci 2 sata pre tekme i tekma ima da traje jos 2 i po, sa prevozom tamo i nazad, to je preko 5 sati od cega barem 3 do 3 i po cemo morati da stojimo kao sardine?!

 

Onaj mamlaz robotike ce da gleda da ugura sto vise ljudi a sto moze biti bukvalno opasno po zivot za neke. Ne daj Boze da nekom pozli... 

 

edit: ode post pre nego sto sam zavrsio - kidam se i iz razloga sto bih odlaskom na neki nacin i dao legitimitet ovoj Covicevoj pizdariji. A zao mi ekipe, s kojom iako se nisam nikako srodio, opet je to moja Zvezda... 

 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

 

edit: ode post pre nego sto sam zavrsio - kidam se i iz razloga sto bih odlaskom na neki nacin i dao legitimitet ovoj Covicevoj pizdariji. A zao mi ekipe, s kojom iako se nisam nikako srodio, opet je to moja Zvezda... 

 

 

Ovo je bukvalno kao da te zena prevari svake godine po par puta a ti svake godine opet oprostis, jer ajde zao ti je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pa, i nije baš... ljudi koji odu na utakmicu, koji prate i vole klub, ne podržavaju posebno nijednog igrača ili trenera, a tek ne seosku vucibatinu Nebojšu Čovića, niti daju legitimitet njegovim baljezgarijama. Podržavaju i vole Zvezdu.

A Zvezda je Kališ, igranke u letnjim noćima, Nebojša Popović, Bora, Profa, Cvele, Duci, Moka, KPK '74., nepostojeći aut u Zagrebu '84., 21god bez titule, Nešin ples u finalu '93., Milenkove suze posle Meša, Karijevi klinci, Vilijamsovih 17 u Mordoru, Đenkina 3 prsta na rastanku, Radonjina "mi ćemo dobiti taj meč", Kalina među navijačima 2022, Saletov poljubac u grb... to je Zvezda. Čović je prolaznik.

To uvek treba imati na umu.

Edited by MarioKempes
  • Like 8
  • Love 12
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
5 hours ago, DejoLazaKalina said:

Ovo je bukvalno kao da te zena prevari svake godine po par puta a ti svake godine opet oprostis, jer ajde zao ti je.

Još joj platiš da te vara ponovo, ljubav je to ali ima nas koji eto ne kapiramo šta je ljubav

Edited by Perkos2
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je što su nam obećali video bim. Štaviše bolja mesta ispred video bima će da imaju oni koji ne uđu nego oni koji dođu iz dvorane kad se bude praznila.

 

Link to comment
Share on other sites

Zanima me kako ćemo mi proći u Areni kad im sportski prijatelji onako prolaze 🤣🤣🤣.

 

Sreća pa ne uzeh sezonske ove godine posle jedno 20tak godina da ne učestvujem u ovom svinjcu.

 

Inače ostajao sam ispred hale protiv Galate i Pao iako sam bio dva sata pre tekme ispred Pionira.

Nije to ništa novo u eri Nebojsinoj.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Videh negde na nekim slikama, stvarno će biti uklonjene stolice iz Pionira, nije fotomontaža? Sve stolice? Pa ovo je još luđe nego što sam mislio. Ne razumem kakav će onda to raspored biti napravljen? Ko će kome da stoji na glavi? Mislim ja sam doneo odluku da ne idem u Pionir bez obzira, nego ovo mi je već onako heavy, samo zamišljam kako će to izgledati. Da li iko brine o bezbednosti?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Trigger said:

Videh negde na nekim slikama, stvarno će biti uklonjene stolice iz Pionira, nije fotomontaža? Sve stolice? Pa ovo je još luđe nego što sam mislio. Ne razumem kakav će onda to raspored biti napravljen? Ko će kome da stoji na glavi? Mislim ja sam doneo odluku da ne idem u Pionir bez obzira, nego ovo mi je već onako heavy, samo zamišljam kako će to izgledati. Da li iko brine o bezbednosti?

Ako si video na tviteru to su slike renoviranja pionira, neko okačio iz sprdnje a onaj partizan net se primio da je sad

  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Урош19 said:

Ako si video na tviteru to su slike renoviranja pionira, neko okačio iz sprdnje a onaj partizan net se primio da je sad

Dobro je, ja stvarno pomislio da je ludilo otišlo do kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stella rossa di Belgrado said:

Mislim da smo jedini klub na svetu koji dan pred finale nekog vaznog takmicenja ne zna gde ce da smesti navijace i koji je raspored ulazenja u halu, amatetizam na vise nivoa

 

Nije to amaterizam.  To je bezobrazluk, nepostovanje navijača i srozavanje kluba na sve niže grane, evo već 13 godina. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 hours ago, Petar1995 said:

Ne znam za vas braco, al ja imam tremu ogromnu. Prve 2 ako dobijemo, odbranimo domaci teren, nasi su..

Ma kakva trema posle polufinalne serije koja se igrala na 3 pobede u sezoni 2014/15 sve je smešno u poređenju sa tadašnjom tenzijom, tremom...

Edited by Filbi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...