Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 minutes ago, Gb92 said:

Jel vas bar malo sramota sto vam klub nece dozvoliti da gledate finale iako imate sezonsku?

Da li čitaš šta ljudi ovde pišu ? Bar 90% se protivi ovome...

Link to comment
Share on other sites

Kakva prpa ne sprdajte se. Ovo je za Partizan win win situacija. Vrlo moguce da ce se prazniti tribine

 Red i mir u Pioniru je nemoguce odrzati. Na svaki ubacen predmet ili nasrtanje na igraca napustiti teren. Imamo sansu da igramo plej off seriju pred 20k navijaca i vas klub ovo uradi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Dabogda ni jednu sezonsku ne prodali na leto. Gamad jedna bezobrazna i bahata. Ja sam sa ovom prćijom od kluba Nebojše Čovića i njegovih poltrona završio do nekih normalnih vremena. 

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Da li čitaš šta ljudi ovde pišu ? Bar 90% se protivi ovome...

Prozovite klub na tribinama bar jednom 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Dabogda ni jednu sezonsku ne prodali na leto. Gamad jedna bezobrazna i bahata. Ja sam sa ovom prćijom Nebojše Čovića i njegovih poltrona završio do nekih normalnih vremena. 

Podrzavam svaku tvoju objavu, i najgotivniji si mi na forumu, al bolji je Pionir. Nek se ovaj moj sa profilne trese od buke. Idemoo 😊

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
40 minutes ago, Gb92 said:

Prozovite klub na tribinama bar jednom 🙂

 Na prošloj utakmici u areni je skandirano uprava napolje..horski 

 

Ne sumnjam uopšte da vam je cilj da napustite teren na najmanji incident. Nije da ti niste pokušali mali milion puta i da vam ova glupost od uprave dodje kao kec na deset.

Da li će neko odgovarati na provociranje publike...

O provokacijama koje redovno upućujete poput srednjeg prsta (više puta) , kreveljenja, ne pozdravljanja pre početka utakmice,  izlišno je pričati. 

Dodatno se pali i onako uzarena atmosfera.

 

 

 

Edited by No name
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gb92 said:

Prozovite klub na tribinama bar jednom 🙂

Dobro de, prvi ja se ne slazem sa politikom kluba i pionirom al ajde kao da ce par nas odavde da promeni nacin ophodjenja kluba prema navijacima.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gb92 said:

Kakva prpa ne sprdajte se. Ovo je za Partizan win win situacija. Vrlo moguce da ce se prazniti tribine

 Red i mir u Pioniru je nemoguce odrzati. Na svaki ubacen predmet ili nasrtanje na igraca napustiti teren. Imamo sansu da igramo plej off seriju pred 20k navijaca i vas klub ovo uradi.

A kamenovanje autobusa pre utakmice jel dozvoljeno? 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kakav debilan potez Covica,nemam reci.On ce svoju coravu guzicu da ugura u Pionir,a ljudi koji su tu godinama uz klub ce da izduvaju...

Edited by NikeAir
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

A kamenovanje autobusa pre utakmice jel dozvoljeno? 

Isto i oni rituali ispred arene o spaljivanju covica što je ranjeno...

2015 Jović je pogođen u glavu stolicom gde mu je razbijena glava u pioniru.

 

Ovde se samo jedna strana naziva huliganima, dok druga med i mleko. Ne sporim da među navijačima zvezde ima svakakvih, ali nisu ni drugi med i mleko..

Sve je to isto. Ološ je ološ .

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

upravo dobih mejl od kluba

sramota

moje pare vise videti nece

Nebitno je to dr 50+. Kupio ti ne kupio kartu, ili bilo ko drugi, objavice 50+ da je prodato 18 000 sezonskih karata i svi srecni.

 

Kako kvalitetno pisanje po navijacima. Ali i od toga ima jadnije. Da neki to podrzavaju. Ali nekako sam siguran da .......75% ovih sto vicu tooo, 💪... sezonsku u zivotu nisu kupili.

Upravo se dopisujem sa likom iz okoline Nisa, upoznao ga ove godine u areni na utakmici EL, bio maltene na svim utakmicama sa klincem, covek dao pare za 2 sezonske, svaki dolazak na utakmicu trosak skoro 100 evra.....i onda se mufljuzi ovako popisaju po ljudima....treba covek da se iscima u ponedeljak, da pukne pare, da bi utakmicu gledao na video bimu. U jbt, kakva privilegija.....video bim.

Dalje, nema sansi ni da tih 8000 sezonaca udje. Svi iz grupe, koja bojkotuje aba, koji dodju ce uci u dvoranu. A bice ih dosta. Nece doci kao grupa, ali ce ih biti dosta. Pa oni zive za to da |"prave pritisak".

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čočo said:

Dabogda ni jednu sezonsku ne prodali na leto. Gamad jedna bezobrazna i bahata. Ja sam sa ovom prćijom od kluba Nebojše Čovića i njegovih poltrona završio do nekih normalnih vremena. 

A gledaj ovog sto se smeje na tvoj komentar.
Samo bih ga pitao vaspitavas li svoje dete, ili ces ga vaspitavati jednog dana da bude mufljuz , prevarant, da ne preza ni od cega da bi dosao do onoga sto zeli? Posto vidim da to ovde podrzavas.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stella rossa di Belgrado said:

Sramota epskih razmera ako ijedan sezonac ostane van hale da gleda na nekakvim video bimovima,a i sad je ozbiljna sramota

Naravno da ce da ostane.Ono sto ce jos veci problem da bude je to sto ce sudijska trojka na najmanje sranje traziti da se isprazni hala.Za zadnjih 13 godina Covic je napravio gomilu idiotskih poteza,ali ovo sa Pionirom je na prvom mestu bez konkurencije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da li je iko ikada u bilo kom sportu finale selio iz vece u manju i neuslovniju halu?

Da, dobicemo atmosferu.

Atmosferu cega?

Atmosferu na koju su partizani oguglali.

Atmosferu na koju su i sudije oguglale.

Jedino ako dizemo na neki novi nivo pa je dozvoljeno gadjati sudije.

Znaci ko ga pusi ovde?

Sezonci naravno i igraci.

Koji ce da igraju sa pauzama od po 10 mimuta, sa najverovatnijim praznjenjem tribina, sa dodatnim bespotrebnim pritiskom kao da vec nije dovoljno napeto.

Sezonci koji su kupili bubreg a dobijaju mudo upakovano u kesu od bubrega.

Ali 50+, robotika, iskustvo, mobilizacija,ko drugcije kaze klevece i laze…

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ćoki, čuj me.

 

Dva video bima tik uz Pionir. Da imamo gde da gledamo kad nas dve izbace posle 7 minuta.

 

Spoiler

mamu vam jebem da vam jebem

 

  • Like 12
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Tipicna Vucic mantra - ko vas jebe sto ste kupili kartu, zbog viseg dobra izdrzati, zli grobari nadiru sa cudovistem ljubicaste puti na celu. Zbijte redove, cilj opravdava sredstvo, Zvezda je sveta.

 

A ono ispod svega - hajde lepo da se vi mrzite, a ja, Ostoja, Drcela da gradimo, zgrcemo pare i smejemo se u brk.

 

Jebite se, lopovcine pokvarene.

Edited by Geronimo
  • Like 35
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...