Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, Čočo said:

Ostoja pokazao u podkastu na SK da je za Nebojšu Čovića, gospodin sa velikim G. Što nije teško biti ali treba reći. 

 

Ne preterujmo. 😆 Kaže imam granice preko kojih ne prelazim... ma da, on će da drži slovo o moralu. Nek udju njih dvojica lepo u Zadrugu, a ne od košarke da prave rijaliti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ne preterujmo. 😆 Kaže imam granice preko kojih ne prelazim... ma da, on će da drži slovo o moralu. Nek udju njih dvojica lepo u Zadrugu, a ne od košarke da prave rijaliti.

Ja nisam rekao da je Ostoja cvećka ali za razliku od ovog našeg zna da se ponaša, nije nevaspitan i nekulturan. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Ja nisam rekao da je Ostoja cvećka ali za razliku od ovog našeg zna da se ponaša, nije nevaspitan i nekulturan. 

 

Ne padaj na marketing. Ostojah nije ništa bolji od Čovića, samo se bolje krije i prodaje tu priču ne bih da se spuštam na njegov nivo. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Čočo said:

Inače kako beše koji je to sportski radnik veći od Dozeta i Vasiljevića i mogao bi da ga zameni? Kakva ljiga od čoveka. Jedva čekam našu narednu utakmicu kod kuće. 

Bjelici svu sreću želim na novoj poziciji i novom putu u sportskoj karijeri. 

 

 

1. Pitanje je koliko je Bjelica dorastao funkcionerskoj ulozi...

2. Ali kad ga je vec Fener placao da bude kod nas (ako je tako), mogli smo makar za to da ga koristimo ako vec nece da igra... verujem da bi nam bar neke konekcije stvorio, sa Amerikom, pa da onda i ostane u klubu i zvanicno sa tom ulogom.

3. A i ne moze biti losiji od Dozeta, zar ne? 

 

Svakako, ostaje zal sto Nemanju nismo jos jednom videli u Zvezdinom dresu na nekoj zvanicnoj utakmici i nadam se da ce nekada doci momenat da opet bude u timu, eto, kao funkcioner. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dzavonte Smart je najgori igrac u El po procentima za 3 poena kada se gleda 10+ odigranih utakmica i 2+ uzeta suta po mecu. Kada se gleda 1+ sut po mecu onda je na 4. mestu otpozadi. Ove sezone je 242 igraca igralo 10+ utakmica od cega svega 30 igraca nisu sutirali za 3 poena (odnosno oni do 0.2 suta po mecu a sa 0.0 ih ima jos manje).

 

8/46, 17.4% za 3 poena.

 

Ne moze se igrati Evroliga sa ovim procentima, morao bi onda u najmanju ruku biti Holins defanzivac a nije bi blizu. Uz to mu je odnos asistencija i izgubljenih lopti podjednak a to bi se moglo istolerisati da je neki super iso skorer, a nije ni to sa 7.2 poena na 19 minuta sto nije lose i ima ulaz i sve stoji, ali nije to dovoljno. Da bar ima i neku poludistancu i da je stvarno kombo kako su ga najavili al ustvari mislim da on nema sanse da moze da igra pleja u El, dakle cist sg sa 17% za 3 poena, bas lose. 

 

Moglo bi se konstatovati da je Smart promasaj jer je nama trebao igrac koji ce da nas pojaca i da budemo jaci a ne da popuni mesto u rosteru. Gilespi je dovoden kao igrac uloge bek ap Bolomboju da pokrpi ono sto Tobi ne moze i igra 10ak min dok je Smart imao priliku sa svojih 20 minuta i dosta lopte u rukama. Ok doneo je neku malu energiju na pocetku, ima ulaz, nije se ni tako lose uklopio. Al nije to to. Sa Smartom imamo skor 2-10. Mi smo pobedjivali svaki 3. mec a ne svaki 5. sto govori da sa Smartom imamo procentualno najlosiji skor. Kad god je igrao u poslednjoj cetvrtini kad se lomilo uvek je omasio trojku ili izgubio loptu.

 

Nadam se da ce pomoci u Aba ligi ako bude dobio sansu i hvala lepo i dovidjenja.

 

 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DameTime said:

 

Ne padaj na marketing. Ostojah nije ništa bolji od Čovića, samo se bolje krije i prodaje tu priču ne bih da se spuštam na njegov nivo. 

Sad da mi neko ponudi Ostoju oberučke bih prihvatio samo više da ne gledam ovu našu ljigu u fotelji. I najcrnjeg djavola bih prihvatio a kamoli Ostoju. Jer gori od doktora robotike nema niti će se roditi 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Plavšića i za tekst koji je napisao,a ovaj magarac se ponaša kao sve kabadahije koje vladaju divljim zapadom.

Lepo što je neko napisao javno ono što većina nas na forumu misli i slično bi napisala da ima tu mogućnost. 

 

Verujem da je Nebojšu posebno pecnulo to što mu je pomenuo kuma i ponašanje kao da je u vlasničkoj strukturi kluba.

 

U svakom slučaju jedan pravi novinarski članak posle nekih 15tak, a možda i 20 godina.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno nije nikakva poenta kako Smart igra, dobro ili lose, to je decko koji ima 24 godine, doveden je u Martu u ekipu koja se raspada i mi o njemu pricamo svaki drugi dan, Plavsic pise tekstove, taj bre decko ima 0 zasluga/krivica za bilo sta ove sezone

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Pobedili ili ne, Topić se danas vraća na teren i to je najbitnije. Momak pregurao težak period i sada je zdrav. Neka se polako uvodi u ritam jer će nam sve raspoložive snage biti potrebne za duel sa Megom i eventualno finale. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Stefi88 said:

Ima li negde da se pogleda emisija sa Sport Kluba?

 

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/euroleague/analize/zvezda-igra-globalno-radi-i-misli-lokalno/

 

edit: samo da dodam da je Doktor Robotike tip coveka nalik jos nekima u ovoj drzavi sa kojima dijalog nije moguc i mislim da nisu ni trebali da ga dovode.

Edited by nunilo
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, elmulinho said:

Apsolutno nije nikakva poenta kako Smart igra, dobro ili lose, to je decko koji ima 24 godine, doveden je u Martu u ekipu koja se raspada i mi o njemu pricamo svaki drugi dan, Plavsic pise tekstove, taj bre decko ima 0 zasluga/krivica za bilo sta ove sezone

Mnogo je lakše kad si ljigavac kao dotični pričati o posledicama (lošoj doselekciji), nego o uzroku (katastrofalnom konceptu sa kojim se radila selekcija). 

Link to comment
Share on other sites

Plavšić definitivno ima putera na glavi i ne može se opravdati njegov lični animozitet prema određenim igračima koji prevazilazi granice profesionalnosti, a koji izbija neskriveno iz nekih njegovih komentara. Takođe, nepogrešivo je da ima mnogo veću toleranciju prema domaćim vedetama i da se mnogo teže odlučuje da "udari" na njih. Međutim, za ovih poslednjih nekoliko dana mu skidam kapu jer je mnogo lakše skriven iza nicka na forumu prdeti u prazno ili kao 99,9% njegovih kolega novinara zauzeti konformističku poziciju, samo da se ne zameri nikome. Nebojša Čović je opasan čovek, deo vladajućih struktura već decenijama i ipak treba dosta petlje u ovom slučaju samo raditi svoj posao, što je Darko uradio. Meni su bile smešne priče da je on neki Čovićev bot, takve komentare nikad nisam uzimao za ozbiljno. Morate se staviti u kožu novinara koji udara u osinjak, pa makar to bio samo jebeni sport. Tako da Plavšić je ovde svakako pozitivan lik i neka je nasekirao udbaša, jako sam žalostan zbog toga. Nadam se da neće trpeti neke posledice jer čovek radi svoj posao, ali ga već vidim kao nepoželjnog za komentarisanje KKCZ utakmica naredne sezone i veliki povratak Ilajdže Kovačića koji se kao novinar nikad nije ni bavio bilo čime što bi moglo da ga kompromituje kod glavonja.

  • Like 35
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Čočo said:

Pobedili ili ne, Topić se danas vraća na teren i to je najbitnije. Momak pregurao težak period i sada je zdrav. Neka se polako uvodi u ritam jer će nam sve raspoložive snage biti potrebne za duel sa Megom i eventualno finale. 

Bitno je da se i Teo odmori. Treba ga sačuvati .

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Plavšić definitivno ima putera na glavi i ne može se opravdati njegov lični animozitet prema određenim igračima koji prevazilazi granice profesionalnosti, a koji izbija neskriveno iz nekih njegovih komentara. Takođe, nepogrešivo je da ima mnogo veću toleranciju prema domaćim vedetama i da se mnogo teže odlučuje da "udari" na njih. Međutim, za ovih poslednjih nekoliko dana mu skidam kapu jer je mnogo lakše skriven iza nicka na forumu prdeti u prazno ili kao 99,9% njegovih kolega novinara zauzeti konformističku poziciju, samo da se ne zameri nikome. Nebojša Čović je opasan čovek, deo vladajućih struktura već decenijama i ipak treba dosta petlje u ovom slučaju samo raditi svoj posao, što je Darko uradio. Meni su bile smešne priče da je on neki Čovićev bot, takve komentare nikad nisam uzimao za ozbiljno. Morate se staviti u kožu novinara koji udara u osinjak, pa makar to bio samo jebeni sport. Tako da Plavšić je ovde svakako pozitivan lik i neka je nasekirao udbaša, jako sam žalostan zbog toga. Nadam se da neće trpeti neke posledice jer čovek radi svoj posao, ali ga već vidim kao nepoželjnog za komentarisanje KKCZ utakmica naredne sezone i veliki povratak Ilajdže Kovačića koji se kao novinar nikad nije ni bavio bilo čime što bi moglo da ga kompromituje kod glavonja.


Apsolutno. Jebo me onaj ko me natera da pogledam ovu emisiju. Čović je ozbiljan psiho. Ovo baš prelazi granice normalnog. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


Apsolutno. Jebo me onaj ko me natera da pogledam ovu emisiju. Čović je ozbiljan psiho. Ovo baš prelazi granice normalnog. 

 

Jedini razlog zašto bih pogledao je podrška Plavšiću,ali ne verujem da ću pogledati jer mi je bilo dovoljno par isečaka što su ovde stavili 🤮🤮🤮

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 ali ga već vidim kao nepoželjnog za komentarisanje KKCZ utakmica naredne sezone i veliki povratak Ilajdže Kovačića koji se kao novinar nikad nije ni bavio bilo čime što bi moglo da ga kompromituje kod glavonja.

Sve se slazem, ali nema ni Ilija vise toleranciju kao nekada, near death experience ga je promenilo...ima ime, veliku kuću iza sebe & when you hit a certain age - sve manje si u stanju da trpis ljudsku glupost. 

Covic ce zavrsiti sa Ilijom kao i sa Plavsicem, osim ako SK ne naredi kompromis radi mira u kuci.

Edited by leki bg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Мџе said:


Koliko je legit ovaj sajt?

Potpuno. Sam klub cini mi se sa njima saradjuje direktno. Samo je bezveze sto su to dali nekim strancima da rade pa onda moras jos i postarinu da placas nazad do Srbije, ali ovo ionako nije za nas pravljeno nego za dijasporu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvih 5 bidovanih po vrednosti su dresovi domaćih igrača (toliko o tome šta prosečan navijač misli o domaćoj osnovi i koliko se ta floskula primila), Teov otišao za 750 dolara. Sajt je oficijalan i ovo je komunicirano sa zvaničnih kanala kluba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...