Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

13 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jedna utakmica, polako sa tim. 

 

Evo sad vec smijem glavu na panj da stavim da cemo ih odrati za nedelju dana.

Imali su sut za pobedu, predvidjao si laganih 10+ za Zvezdu.

Ne stavljaj svoju glavu na Covicev racun.

Link to comment
Share on other sites

"Nije ovo loš tim, imena su dobra, drugo je pitanje da li ta imena mogu da se uklope"


Sve što treba da se zna našoj koncepciji.

 

Edit: Svaka druga rečenica "Duško pravio tim"

Edited by TB Told
  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Meni je delovalo da je Lazic npr imao floping kod onog faula u napadu ( mozda kljucni momenat meca uz Nedoviceve trojke ), ali to je bilo iz hale pa nisam siguran. Sve u svemu, valja ovakva pobeda makar da se igraci trgnu iz letargije jer sezona jos nije gotova.

 

To je bio faul u napadu, prenaglasio je Lazić kao i uvek ali gurnuo ga je Drobnjak podlakticom prilično.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sama činjenica da moraju da nas poguraju protiv 20 puta jeftinijeg tima je za sve suprotno osim za slavlje i likovanje. Ko kaže da je ono bio faul na Nedoviću kad se okliznuo nemam šta da pričam o košarci sa takvim. Drago mi je što smo pobedili ali nećemo daleko sa ovom igrom, a ni neki istanbulski scenario protiv komšija nije nerealan ako budemo ovako izgledali.


Pa oni su prosle sezone brejknuli Partizan pa onda izgubili kuci na jednu loptu. Pa je taj Partizan sa ivice provalije uzeo titulu. A sto se tice radovanja, ne znam kako da se radujem pobedama ako bi eventualna titula znacila kontinuitet svega sto radimo poslednjih 5 godina.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sama činjenica da moraju da nas poguraju protiv 20 puta jeftinijeg tima je za sve suprotno osim za slavlje i likovanje. Ko kaže da je ono bio faul na Nedoviću kad se okliznuo nemam šta da pričam o košarci sa takvim. Drago mi je što smo pobedili ali nećemo daleko sa ovom igrom, a ni neki istanbulski scenario protiv komšija nije nerealan ako budemo ovako izgledali.

U hali nismo imali usporen snimak ni za jednu situaciju. Moze biti, bilo je "Uprava napolje" ...jer nije bilo Delija u hali, inace bi nadjacali nekim skandiranjem npr.neprisutnom Kukoču.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pierre van hooijdonk said:

Teča rekao da je problem sa Nejpirom nastao kada ne opravdano došao 5 dana kasnije na pripreme, što se Dušku nije dopalo, te da je tu počela diskonekcija sa ekipom. 

Jos u fazonu kriv tu Dusko

Video bre odmah da od njega nema vajde

 

Da se tad raskinulo nadjes drugog

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Evo ga krenulo je,, setite se gde smo bili 2011." Pitaju ga za Evroligu, promene trenera i loše rezultate a on priča o trofejima. 🤦

Cinjenica da gledam antipropagandu kosarke od grckog derbija umjesto ovog ispostavilo se kao ispravna odluka.

Link to comment
Share on other sites

Ivanović, Radonjić, Ivanović, Kurir, Žeželj, Lesor, Plavšić, Ivanović, oni koji nemaju nijedan trofej ove sezone, simpatizeri koji misle da poznaju košarku, i tako redom.

 

 

I omiljena rečenica "trener ga je birao", uz vrhunsku "bilo bi bolje, ali treneri su se pitali".

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...