Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Guru said:

 

Na osnovu ovoga je jasno da moramo značajno manje da koristimo domaće igrače ako želimo da budemo uspešni, dakle ključ je u dobroj stranoj osnovi od 7-8 igrača, bez toga nema rezultata. :default_coffee:

Naravno. Ali kao i uvek biće obrnuto. Biće 7,8 domaćih od kojih će pola biti polupanci i četiri stranaca. I opet će Deda, Mitar i eventualno i znajući nas i Dobrić da nam budu prva ili druga opcija u timu. 

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne čita se forum :lol_2:

 

Naš budžet za igrače je 12,2 miliona evra bruto. Nemamo crne ugovore sa igračima i trenerima. Ako to nekog vređa, onda ne pričamo o parama. Treba da pričamo o tome, da je sve transparentno, posebno onaj novac koji daje država - rekao je Čović.



Potom je rekao i koliki je bio budžet Zvezda kada je ušla u Top 8 Evrolige.

- U 2016. godini smo bili u Top 8 sa budžetom od 4,5 miliona evra, što je interesantno.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Šansa da pobedimo je kao da sedneš na mravinjak i utvrdiš koji te je mrav ujeo.

Ovaj tim nije uspeo da dobije albu i asvel kada im je trebalo a da pobede sad. Efes u velikom naletu. Dobili fenerbahce drugi put u 3 dana , ovog puta u prvenstvu. Motivisani, + sudije ako zatreba. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, СтелаРоса said:

Covic gostovao na K1 kod Kalinica i Popa, javio se neki gledalac i rekao da ga on i drustvo zovu "teča" iz milosti. Moj predlog je ako zelite da ga i mi tako ovde zovemo, bas mi je kul.

Ovde je doktor robotike i nikako drugačije.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Svu zajebanciju i peckanje sa komšijama, nema tu šta da se pametuje previše. Biće blam ako izađemo spuštenih gaća i verujem da ćemo izaći pun gas, maximalno motivisani. Samo što to neće biti dovoljno. Nije da igramo sa Zlatiborom. I ako bude knap tekma, sudije će zaštititi Efes ko onomad Darušafaku kad se lomilo.

 

I verujem da bi Ćoki najviše voleo da izgubimo tipa pola koša, da niko ne može da mu kaže da je pustio a da istovremeno KKP izduva. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

I verujem da bi Ćoki najviše voleo da izgubimo tipa pola koša, da niko ne može da mu kaže da je pustio a da istovremeno KKP izduva. 

Spoiler

Scenario: Nereseno, Efes ima poslednji napad, promasuju i u skoku Lazarevic nekako odbija loptu u nas kos.

 

Edited by Don Dusko
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Ne, ne čita se forum :lol_2:

 

 

 

 

Baš zato što se ne čita forum ovi što ordiniraju po novogodišnjim koktelima i utakmicama zatvorenog tipa ne smeju pozitivnu reakciju da ostave na post u kom se u negativnom kontekstu pominje doktor robotike, a ne sami nešto da napišu. Uz čuveni dodatak, i ja sam za kritiku, treba kritikovati. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Covic gostovao na K1 kod Kalinica i Popa, javio se neki gledalac i rekao da ga on i drustvo zovu "teča" iz milosti. Moj predlog je ako zelite da ga i mi tako ovde zovemo, bas mi je kul.

Zbog takvih što ga zovu,, teča" on će da hara koliko mu se ćefne. I ti bi još da takvoj spodobi tepamo? Ono sinoć u emisiji je takav bezobrazluk i nepoštovanje domaćina bilo da je bruka i sramota. Jednostavno kad spodobi nije po volji i kada mu se kaže istina u oči krene sa napadima i to bezobrazno niskim napadima bez bilo kakvog osnovanog povoda. Jezivo. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Covic gostovao na K1 kod Kalinica i Popa, javio se neki gledalac i rekao da ga on i drustvo zovu "teča" iz milosti. Moj predlog je ako zelite da ga i mi tako ovde zovemo, bas mi je kul.

Cuj teca.

Njega ne zovu teca ni deca kojim je stvarno teca.

Sta je sledece?

Ostoju da zovemo ujko?

 

Spoiler

Hehe, ujko, kontate.

Spoiler

Mescini sedam dana banovina

 

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Čočo said:

Zbog takvih što ga zovu,, teča" on će da hara koliko mu se ćefne. I ti bi još da takvoj spodobi tepamo? Ono sinoć u emisiji je takav bezobrazluk i nepoštovanje domaćina bilo da je bruka i sramota. Jednostavno kad spodobi nije po volji i kada mu se kaže istina u oči krene sa napadima i to bezobrazno niskim napadima bez bilo kakvog osnovanog povoda. Jezivo. 

Sprdnja brate. Inace ne verujem da ce on jos dugo hara, kao sto svi znamo zamena je vec spremna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Sprdnja brate. Inace ne verujem da ce on jos dugo hara, kao sto svi znamo zamena je vec spremna.

Nemoj pobratime ko boga te molim. To nije ni za šalu. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, robespierre said:

Baš zato što se ne čita forum ovi što ordiniraju po novogodišnjim koktelima i utakmicama zatvorenog tipa ne smeju pozitivnu reakciju da ostave na post u kom se u negativnom kontekstu pominje doktor robotike, a ne sami nešto da napišu. Uz čuveni dodatak, i ja sam za kritiku, treba kritikovati. 😄

 

Ja sam prvi za kritiku kad je to potrebno ali setite se gde smo bili 2011... kad nas je Nebojsa preuzeo. Najtrofejniji predsednik u istoriji kluba, jedini covek koji ume da pliva u ovom mulju a to je ocigledno potrebno... Nisam siguran da je pametno dovoditi nekog drugog na njegovo mesto u ovom trenutku kad drzava sipa pare u Partizan sa Najvecim Srbinom... Bolje je sacekati jer pitanje je ko bi bolje vodio na njegovom mestu. Opet kazem ja sam prvi u redu za kritiku realno taj ugovor Davidovcu k**** ne valja npr pa onda Mitrovic itd... Od srpskih igraca ja bi voleo Gudurica i Stefana Jovica da bude bekap Teodosicu koji realno moze jos da igra... Moze i Dobric. Pa da dogodine boze daj zdravlja napadnemo top 8 EL ipak smo mi srpski klub.. 

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, srlepajce said:

Ko da smo u Istanbulu pobedjivali svako malo 

Efes ionako nismo nikada dobili tamo, a oni su upravo vezali dve pobede protiv Fenera kao gosti.

Link to comment
Share on other sites

Juče mu onaj nesrećni Kalinić koji je sa njim pričao kao realan navijač kluba a ne voditelj, kaže kako svakom navijaču Zvezde pa i njemu nisu bitne priče o plaćanju poreza, ko ga plaća a ko ne, ko ima koliki budzet i kome država daje više para. Kaže mu kako svaki navijač Zvezde hoće rezultate u EL i da konačno uspemo da bar u taj Top8 da uđemo i da on lično kao pravi navijač(Kalinić) bi to najviše voleo i da mu je to bitno. A nevaspitana spodoba od 50+ godina u košarci sav se zajapurio i iznervirao zbog konstatacije pa mu odgovara,, znamo mi kakav si ti navijač. Onaj što se tukao u Pioniru". Odmah krenuo da napada i da se brani. Mučki, podmuklo, nevaspitano i bezobrazno. Vaspitan sam da poštujem starije ali njega bi samo tako išamarao kad bi imao priliku makar mi bilo poslednje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

I verujem da bi Ćoki najviše voleo da izgubimo tipa pola koša, da niko ne može da mu kaže da je pustio a da istovremeno KKP izduva. 

On bi voleo da pobedimo da bi mogao da nabija na nos partizanu da ih je on odveo u top8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Ja sam prvi za kritiku kad je to potrebno ali setite se gde smo bili 2011... kad nas je Nebojsa preuzeo. Najtrofejniji predsednik u istoriji kluba, jedini covek koji ume da pliva u ovom mulju a to je ocigledno potrebno... Nisam siguran da je pametno dovoditi nekog drugog na njegovo mesto u ovom trenutku kad drzava sipa pare u Partizan sa Najvecim Srbinom... Bolje je sacekati jer pitanje je ko bi bolje vodio na njegovom mestu. Opet kazem ja sam prvi u redu za kritiku realno taj ugovor Davidovcu k**** ne valja npr pa onda Mitrovic itd... Od srpskih igraca ja bi voleo Gudurica i Stefana Jovica da bude bekap Teodosicu koji realno moze jos da igra... Moze i Dobric. Pa da dogodine boze daj zdravlja napadnemo top 8 EL ipak smo mi srpski klub.. 

 

Koga si ovo citirala?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:
  Hide contents

Scenario: Nereseno, Efes ima poslednji napad, promasuju i u skoku Lazarevic nekako odbija loptu u nas kos.

 

Realnije od ovoga mi je da je 2pac ziv, zemlja ravna...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...