Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Izgubili smo i ono cuveno sakrivanje nedostataka i koriscenje prednosti koje igraci imaju. U dobrom sistemu ce na papiru losiji igrac dobro da izgleda, a u losem sistemu ti nekada ne pomazu ni najbolji igraci. I mi smo se kao navijaci malo razmazili pa ne pristajemo vise na bilo kojeg igraca. Popusili pricu o nekim velikim ulaganjima, a cela EL je podigla lestvicu. Istina je da ulazemo vise u odnosu na pre, ali mi kasnimo sa pojacanjima tipa Bolomboj i Gedraitis jedno 5 godina, dok danas ovi najbolji dovode legit NBA igrace. To sto nam je ovo na papiru najbolji tim koji smo imali vise govori o tome kakve krseve smo imali u ostalim sezonama. Treba prihvatiti realnost i zasukati rukave, ali to je posao uprave, a ne nas navijaca. Pravi sistem, planski rad, skauting, to je ono sto kod nas uopste ne postoji nego se prezivljava od danas do sutra. Cak i prosla sezona koja nam je rezultatski najbolja u EL u poslednjih ko zna koliko godina je vise bila proizvod nekih srecnih okolnosti nego dobrog rada. Pa mi smo u sezonu usli sa Jovanovicem na klupi, Adamsom na pleju i Raduljicom na centru.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, СтелаРоса said:

Izgubili smo i ono cuveno sakrivanje nedostataka i koriscenje prednosti koje igraci imaju. U dobrom sistemu ce na papiru losiji igrac dobro da izgleda, a u losem sistemu ti nekada ne pomazu ni najbolji igraci. I mi smo se kao navijaci malo razmazili pa ne pristajemo vise na bilo kojeg igraca. Popusili pricu o nekim velikim ulaganjima, a cela EL je podigla lestvicu. Istina je da ulazemo vise u odnosu na pre, ali mi kasnimo sa pojacanjima tipa Bolomboj i Gedraitis jedno 5 godina, dok danas ovi najbolji dovode legit NBA igrace. To sto nam je ovo na papiru najbolji tim koji smo imali vise govori o tome kakve krseve smo imali u ostalim sezonama. Treba prihvatiti realnost i zasukati rukave, ali to je posao uprave, a ne nas navijaca. Pravi sistem, planski rad, skauting, to je ono sto kod nas uopste ne postoji nego se prezivljava od danas do sutra. Cak i prosla sezona koja nam je rezultatski najbolja u EL u poslednjih ko zna koliko godina je vise bila proizvod nekih srecnih okolnosti nego dobrog rada. Pa mi smo u sezonu usli sa Jovanovicem na klupi, Adamsom na pleju i Raduljicom na centru.

Ovo oko plata su izgovori o kojima je već vođena diskusija, sa barem 10 ekipa smo bar ravnopravni po neto platama igrača, pri čemu smo po plasmanu najgori. Jedina razlika je što samo mi imamo nakaradnu koncepciju sastavljanja tima i to je to.

 

Smešno je pričati da je ovo najbolji tim na papiru, kad je na početku bilo sasvim jasno da je ovo spor,  mator, defanzivno užasan tim, sa manjkom kreacije spolja, bez ijedne kvalitetne četvorke i uz to sa 4 visoka spora i neatletična igrača.

Edited by TB Told
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

 

Trener smenjen zbog lošeg skautinga :Hail: Ovo su neki novi nivoi spinovanja, ti treneri nešto nemaju probleme sa skautingom kada vode Baskoniju, ili Monako, kao da tamo ima nekih ljudi koji će u tome da im pomognu, umesto da im naturaju domaće povratnike i mediokritete.

 

Ufff, a ja budala mislio da je to zbog rezultata i cinjenice da je "izgubio" svlacionicu tj. da nije moga da iskontrolise Teodosica i Napiera.

 

Znaci skauting je Ivanovicu dosao glave. Misli se verovatno na nedovodjenje Monekea i Howarda. Ok, ali onda je jasno da je Sferopoulus sve sa Dozetom i Vasiljevicem za medalju zakazao ka je skautovao igrace koji mu "donose razliku" kao Gilespie i Thompsona. Smart je kategorija solidan, ali ni on ne pravi razliku.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, СтелаРоса said:

Popusili pricu o nekim velikim ulaganjima, a cela EL je podigla lestvicu. Istina je da ulazemo vise u odnosu na pre, ali mi kasnimo sa pojacanjima tipa Bolomboj i Gedraitis jedno 5 godina, dok danas ovi najbolji dovode legit NBA igrace.

 

Ne mogu se nikako sloziti sa boldom. U citavoj EL ne znam da li moze da se sastavi petorka igraca koji bi bili legit u NBA. Iz godine u godinu kvalitet prosecnog igraca u EL opada i to je tako iz citavog niza razloga, o cemu je vec mnogo puta nadugo i nasiroko pisano. Dakle, danas je ozbiljan posao napraviti jak tim, cak i sa ogromnim budzetom - pool iz koga se zahvata nije bas toliko impresivan. Zato i jeste bitno ovo pomenuto u drugom delu posta, skauting i rad sportskog sektora kako bi probao da amortizujes negativne tendencije na trzistu evroligaskih igraca. Mora mnogo, mnogo vise paznje da se posveti grananju kontakata, prekookeanskoj i intraevropskoj saradnji sa kosarkaskim glavama. Ne moze se sve svoditi na kombine sa menadzerima i ostavljati njima da ti traze igraca i kasnije ga nude i reklamiraju, a da ti kao klub to samo posmatras i delas na bazi uzmi ili ostavi, kao da zakljucujes ugovor sa nekakvim mobilnim operaterom.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TB Told said:

Nijedan od tih igrača neće biti tu sledeće sezone, eventualno Hanga. 

Ja pričam o onima koji su stalno tu, koji imaju trogodišnje ugovore, koji se dovedu na početku prelaznog roka i prema kojima se stalno traže stranci koji treba da pokriju njihove nedostatke i naravno nikada se ne nađu jer takvi igrači ne postoje.

Tako da poređenje nabrojanih sa domaćom osnovom veze nema, nabrojani su posledica domaće osnove.

I čisto da se zna, a može lako da se utvrdi proverom, ne učestvujem u stalnim prozivkama na račun Nedovića, ne prozivam ni Lazića, nisam napadao ni Teodosića, tako da ni najmanje ne stoji prozivka da dajem prednost prezimenima.

  Recikliras jednu te istu pricu u svakom postu o zlim domacim igracima dovedenim na trogodisnji ugovor, citaj Davidovac, ponekad Mitar.

  Da tako pises o strancima u svakom postu bio bi banovan deset puta.

  Evo sinoc je Deda postigao 19 poena koliko i svi nasi stranci zajedno?!

Hanga 2, Smart 2, Rokas 4, Tobi 0, Gilespi 0, Bolomboj 11. 

Dakle Deda 19 poena = svih 6 stranaca zajedno 19 poena.

 Realnost je da Nebojsina nesposobnost ne poznaje nacionalnost, pa tako imamo i katastrofalne promasene strance u vidu Napiera, Tobija, Hange, Gilespija, Tompkinsa, od koji su neki dovedeni i na visegodisnje ugovore, imamo i meh strance u vidu Gidre i Smarta. 

  Prezimena i promasena pojacanja su povezani samo u tvojim postovima.

 

Edited by Cavani
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Zapravo, najveću euforiju je stvorila Radonjina 14/15 Zvezda. Kada smo pokupili ono što zaista valja na domaćem tržištu (Kalina, Jovke), zadržali cheat code u vidu Bobija, zadržali madafaku Čarlsa iz sezone pre i nazidali to sa fuckin' Markus Vilijamsom. Moja prva sezonska posle mnogo godina. I ne samo moja. Bukvalno euforija kakvu ne pamtim. I onda šlag na tortu, skidanje Partizana sa trona u maju 2015. 

 

Ova Zvezda svakako jeste najskuplja. Možda i sa najvećim očekivanjima ljudi u smislu, doveli toliko i toliko igrača, Nejpir od dva miliona, Tobi Dončićev Sančo Pansa i legit EL centar, vratili domaću osnovu i začinili sa ovim udbaškim besprizornikom koji najavljuje F4. Kako da ne bude euforija? Ali ta euforija nije nit realna nit se primila kod velikog broja navijača. Posebno ne kod onih (a cenim i pola foruma) koji znaju košarku malo više od fak ju referi i slično. Ne kažem da mene nije malo uhvatila euforija ali ni blizu kao te 2014 (10 godina jebem ti :ajme:).

 

Kako god, ne slažem se da je ovaj tim za komplet remont. To će značiti xy igrača out, xy igrača in. Već viđeno. To nije remont. Remont mora da počne iz pudlicine glave. A pošto se to svakako neće desiti, imamo dve opcije za sledeću sezonu:

 

Ostaje Sfero, odlazi xy, on dovodi po svojoj volji novih xy igrača. Gazda primenjuje 5 plus 5 plus 5 doktrinu. Sfero dobija nogu do kraja novembra. Duško style.

Odlazi Sfero, dolazi novi trener (ja verujem da bi gazda dao ruku za Alimpija sada ali da ni Alimpije a ni Miško nisu ludi da zlatnu trenersku koku tako lako potroše) i bira tip igrača sa kojima može da igra igru sa kojom se šeta po EC, samo na EL nivou. Gazda ne suflira mnogo. Zapravo, ovo je best case scenario onoga što nas čeka na leto.

Worst case je da se ne ode u EL, ne zato što će nam pasti kapa sa glave u EC (nije nam pala ni sa Reglandom i drugarima), nego što u kombinaciji KKP, Dubai, pare i licence, odlazak iz EL praktično znači sudbina KKP iz 2015-2019. Što kratkoročno bude užas al dugoročno makar otera Ćokija. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TB Told said:

Ovo oko plata su izgovori o kojima je već vođena diskusija, sa barem 10 ekipa smo bar ravnopravni po neto platama igrača, pri čemu smo po plasmanu najgori. Jedina razlika je što samo mi imamo nakaradnu koncepciju sastavljanja tima i to je to.

 

Smešno je pričati da je ovo najbolji tim na papiru, kad je na početku bilo sasvim jasno da je ovo spor,  mator, defanzivno užasan tim, sa manjkom kreacije spolja, bez ijedne kvalitetne četvorke i uz to sa 4 visoka spora i neatletična igrača.

Nije uopste izgovor, nije to poenta upisa.

 

Pa evo navedi koji tim je na papiru bio bolji? Ja opet kazem, to sto nam je ovakav tim, koji si usput odlicno opisao, najbolji (ili ajde medju najboljim) vise govori o nekim drugim timovima. Mozda sam zaboravio na neku sezonu, ali koliko pamtim Rocesti-Feldin, Sakota, Lojd, Kalina i prosla sezona. Pre toga su bili Radonjini timovi koji su naravno igrali najbolje, ali pricamo o onome sto je na papiru, a to su bili skromni igraci + 1-2 odlicna. Jedino sto se moze porediti sa ovom sezonom je ta Sakota korona sezona, ali i to je upitno jer Brown i Panter nisu bili ni blizu tada igraci kao sto su danas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Cavani said:

  Recikliras jednu te istu pricom u svakom postu o zlim domacim igracima dovedenim na trogodisnji ugovor, citaj Davidovac, ponekad Mitar.

  Da tako pises o strancima u svakom postu bio bi banovan deset puta.

  Evo sinoc je Deda postigao 19 poena koliko i svi nasi stranci zajedno?!

Hanga 2, Smart 2, Rokas 4, Tobi 0, Gilespi 0, Bolomboj 11. 

Dakle Deda 19 poena = svih 6 stranaca zajedno 19 poena.

 Realnost je da Nebojsina nesposobnost ne poznaje nacionalnost, pa tako imamo i katastrofalne promasene strance u vidu Napiera, Tobija, Hange, Gilespija, Tompkinsa, od koji su neki dovedeni i na visegodisnje ugovore, imamo i meh strance u vidu Gidre i Smarta. 

  Prezimena i promasena pojacanja su povezani samo u tvojim postovima.

 

 

 

 

 

Koji je ovo put da tražiš moje banovanje i to ne samo na ovoj temi. A sve jer ne možeš da zaboraviš da si loše prošao u jednoj diskusiji od pre par meseci.

Najbroj strance promašaje sa trogodišnjim ugovorima, da ne bi bilo da opet pišeš neistine.

A tek ovo za Davidovca nije vredno komentara, čovek je je jednoj utakmici dao 19 poena, i to je igrao na poziciji za koju nije doveden, a u prethodna dva i po meseca je dao manje poena od Gilespija i sad ćemo da zaboravimo da je bio prvo pojačanje ili prvi ekser.

Uživaj u čitanju mojih poruka, ja svakako hoću u tvojim reakcijama.

Edited by TB Told
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nekad se očekivano dobije u drugoj sezoni, a mi bismo samo menjali.

 

Upravo ovo. 

 

Koliko samo slučajeva po Evroligi gde igrači nakon promene sredine (nebitno da li iz NBA, iz Evrokupa, ili druge EL ekipe) u drugoj sezoni pokažu znatno veći komfor na terenu nego u prvoj. 

Od primera mlađeg igrača (debitanta u EL) Pengosa iz Žalgirisa koji nakon prve sezone, bekapa Vestermanu i procenta šuta za 2 od 28%, u drugoj sezoni dolazi do 49% za dva, 48% za tri (i "vodi" Žalgiris do f4), do jednog svežijeg primera iskusnijeg igrača, Vilbekina, koji sada u drugoj sezoni u Feneru nezanemarljivo diže i brojke i popravlja procente. Debeo je dosije ovakvih primera, svakako da ništa novo nisam rekao, ali je poenta da bi Rokas kao aktuelna tema ovde, mogao da bude novi takav slučaj, iako ulazi u 32. godinu. Čak i ako to ne bi pokazala statistika, ostanak bi mogao da se pozitivno odrazi na mnoge druge aspekte u igri, i van nje. 

A Smart i Jago recimo, kao debitanti u EL i mlađi igrači, bi mogli da budu sličniji primer Pengosu. Iako skeptičnost oko njihovog plafona usled nekih nedostataka postoji, prirodno je očekivati iskorak u svakom smislu.

 

Naravno, da bi igrač mogao da dočeka taj komfor na terenu, neophodno je da, između ostalog, bude u što zdravijoj sredini, što mi trenutno svakako nismo, ali bi uz kontinuitet trenera i rostera (nikako 10 novih igrača) mogli da priđemo tome. U prevodu, probrati, i svakog sa prelaznom ocenom i u skladu sa ulogom i uslovima ugovora, zadržati. Korigovanje nekompatibilnosti pozicija ostaje kao posebna tema. 

 

PS - toliko se ježim našeg pretumbavanja i menjanja da više nisam siguran da li bih pre 3 sezone sa Vladom Jovanovićem, ili 3 sezone u kojima promenimo Duška, Sferopulosa, i nekog narednog. Karirikiram, ali je tužno što sam i ozbiljan. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je naša sinoćnja igra bila bolja nego što konačni rezultat pokazuje. Odbrana je bila angažovana iako ne i bez propusta. PAO je sijaset koševa dao pri isteku napada, vrlo često su stavljali trojku kad god bismo im se približili,a i neke sudijske odluke nam definitivno nisu išle na ruku.

Mislim,klasa su za nas i nismo im ravnopravan takmac,ali mislim da smo pružili solidan otpor.

Jedan detalj: nakon trojke Dede u drugom poluvremenu prilazimo na nekih -8 ili -7 i umesto da hala prepozna momenat i krene sa pritiskom, pravoverni kreću sa "Kosovo/Srbija" skandiranjem :ajme:
Nismo mi zbog toga izgubili,ali je umetnost kako ne umeju da prepoznaju momentum.

Dva najbolja poteza Robotičara u KKCZ su bila: zadržavanje Dejana Radonjića posle Cibone i dovođenje Alena Omića u tim. Tad je otužna grupa prestala da dolazi na utakmice.

  • Like 12
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NMX said:

Worst case je da se ne ode u EL, ne zato što će nam pasti kapa sa glave u EC (nije nam pala ni sa Reglandom i drugarima), nego što u kombinaciji KKP, Dubai, pare i licence, odlazak iz EL praktično znači sudbina KKP iz 2015-2019. Što kratkoročno bude užas al dugoročno makar otera Ćokija. 

 

Odličan je ceo post ali bi za nas gubitak EL u konkurenciji Dubaija i Partizana na finansijskim steroidima značio opraštanje od EL na dugi niz godina. Mi nemamo Željka Obradovića koji je jedan jedini i isključivi razlog zašto je KKP preko noći utrostručio budžet uprkos nikakvim rezultatima. Nemamo ni blizu takvu figuru. To je ujedno i jedini razlog zašto je ABA liga ove godine neobično važna i zašto bez obzira na svu trulež u i oko kluba moramo staviti fokus na taj trofej a sve ostalo do završetka te epizode gurnuti pod tepih iako je jasno da trulež smrdi i ispod tepiha.

  • Like 26
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Odličan je ceo post ali bi za nas gubitak EL u konkurenciji Dubaija i Partizana na finansijskim steroidima značio opraštanje od EL na dugi niz godina. Mi nemamo Željka Obradovića koji je jedan jedini i isključivi razlog zašto je KKP preko noći utrostručio budžet uprkos nikakvim rezultatima. Nemamo ni blizu takvu figuru. To je ujedno i jedini razlog zašto je ABA liga ove godine neobično važna i zašto bez obzira na svu trulež u i oko kluba moramo staviti fokus na taj trofej a sve ostalo do završetka te epizode gurnuti pod tepih iako je jasno da trulež smrdi i ispod tepiha.

 

Ma, jasno. Zato i kažem, sudbina KKP 2015-2019. I neki naši Lukovići, Vrapci, Šalići i drugari za duži niz godina koje slede. Neka košarkaška nuklearna zima od više godina. 

 

I to me sada dovodi u fazu da kupujem i gutam ova gazdina/sferova sranja - bitna je ABA. Da bi što kažeš nastavilo da smrdi i ispod tepiha. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, TB Told said:

Koji je ovo put da tražiš moje banovanje i to ne samo na ovoj temi. A sve jer ne možeš da zaboraviš da si loše prošao u jednoj diskusiji od pre par meseci.

Najbroj strance sa trogodišnjim ugovorima, da ne bi bilo da opet pišeš neistine.

A tek ovo za Davidovca nije vredno komentara, čovek je je jednoj utakmici dao 19 poena, i to je igrao na poziciji za koju nije doveden, a u prethodna dva i po meseca je dao manje poena od Gilespija i sad ćemo da zaboravimo da je bio prvo pojačanje ili prvi ekser.

Uživaj u čitanju mojih poruka, ja svakako hoću u tvojim reakcijama.

Lose prosao u diskusiji = bio u pravu.

 

Davidovac poslednjih dva i po meseca:

3, 3, 9, 0, 5, 0, 2, 3, 7, 19

Gilespi poslednja dva i po meseca:

0, 2, 0, 2, 0, 2, 8, 2, 5, 1, 0.

Davidovac ukupno 51 poen, Gilespi ukupno 22 poena.

Davidovac imao i utakmicu manje kad je postao otac.

Opet pises nepovezano i netacno.

Jedan je ograniceni kosarkas, drugi ce morati na americki infostud nakon karijere.

Edited by Cavani
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Lose prosao u diskusiji = bio u pravu.

 

Davidovac poslednjih dva i po meseca:

3, 3, 9, 0, 5, 0, 2, 3, 7, 19

Gilespi poslednja dva i po meseca:

0, 2, 0, 2, 0, 2, 8, 2, 5, 1, 0.

Davidovac ukupno 51 poen, Gilespi ukupno 22 poena.

Opet pises nepovezano i netacno.

Jedan je ograniceni kosarkas, drugi ce morati na americki infostud nakon karijere.

Pa ako si bio u pravu čemu onda višemesečno stalkovanje.

A u stvarnosti, kad se ne računa utakmica od sinoć, što je jasno naglašeno, učinak Davidovca na 11 utakmica (i to za 2,5 puta veću minutažu) je 35 poena, a Gilespija na 12 utakmica 36 poena.

Ne bih te duže zadržavao, nije u tvom interesu.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cavani said:

Lose prosao u diskusiji = bio u pravu.

 

Davidovac poslednjih dva i po meseca:

3, 3, 9, 0, 5, 0, 2, 3, 7, 19

Gilespi poslednja dva i po meseca:

0, 2, 0, 2, 0, 2, 8, 2, 5, 1, 0.

Davidovac ukupno 51 poen, Gilespi ukupno 22 poena.

Davidovac imao i utakmicu manje kad je postao otac.

Opet pises nepovezano i netacno.

Jedan je ograniceni kosarkas, drugi ce morati na americki infostud nakon karijere.

Koliko je Davidovac proveo minuta na parketu a koliko Gilespi?

Da se razumemo, obojica da je ovo normalan klub ne bi prišla timu. Ali pošto je ovo prćija jednog coveka,onda razumemo dolazak ova dva bezveznjaka. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad vec pominjete Davidovca, pored odlicnog napadackog ucinka dobar je bio i u defanzivi gde je sve preuzimao i u najvecem broju slucajeva uspesno cuvao igrace od 1 do 5. Cak je i u napadu igrao ledjima sto smo bas retko vidjali tokom sezone, a po meni mu je to poprilicno jako oruzje pogotovo sto ima dobar pregled igre u tim situacijama. Specifican je igrac i ne moze protiv svakog protivnika da ima takvu ulogu i veliku minutazu. Skoro 20 minuta prosecno u EL ove sezone je bilo pogubno i po njega i po nas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Председник Кошаркашког клуба Црвена звезда Небојша Човић рекао је гостујући у Јутарњем програму РТС-а да је врло напоран распоред у Евролиги и да је велики број утакмица током сезоне.

Човић каже да је комплетна сезона веома специфична за Звезду јер је рано дошло до промене тренера.

 

"Лоше су урађени одређени скаутинзи и формирање екипе. Након тога су нас пратиле непркидно провере. Не причам о овоме као алиби, него као нешто што се реално догађало, уз, наравно, увек отворена врата да они који то могу боље и знају боље, дођу па узму да раде", истиче Човић.

 

Наглашава да је већ 13. сезона како је у Црвеној звезди и да су за то време освојена 23 трофеја.

 

"То нема ниједан клуб на овим просторима у задњих 13 година. Нећу око свега тога да правим алиби, али повређено је доста играча. Скоро никада нисмо били комплетни. Таман смо кренули са Топићем, он се повредио, па Теодосић... Да не набрајам", каже Човић.

 

hahahahhahahahahahahahjaja

 

ezgif-5-518855c06e.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Обзиром на ниво такмичарске кошарке коју је играо Ханга у Шпанији и очекивања тих клубова, ово што сада приказује је поражавајуће, и то не зато што махом ужасно шутира, него цео говор тела и начин игре су по мени класично одрађивање уговора са стране. Још у Купу је био ужасан, срећа па је Недовић одиграо одговорно и покрпио те неке ствари и да је тренер Тео пустио магију, иначе делује као да је отишао у Емирате да одради шта има.

 

Слично нешто је и за Рокаса, после оног доброг периода када је играо на 4 усред Лукине повреде тражио је неку луду лову за продужење и од тада назад у суви просек. С тим што се не бих ја сложио да је добар у одбрани, једноставно га бекови уништавају, има јако споре ноге, добар је када ротира на страни помоћи. Прексиноћ Понитка погоди онај јако битан шут, Рокас је таквих омашио 3-5 ове године баш кад се ломило, када треба исто га нигде нема.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DejoLazaKalina said:

Jedino ako u Pioniru postoja fontana mladosti

Pa Teo bi se sigurno podmladio dimom od cigara koji se nakupi u pioniru a mlađi Teo bi nam bio dovoljan bar za plej in

Edited by Урош19
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, TB Told said:

Pa ako si bio u pravu čemu onda višemesečno stalkovanje.

A u stvarnosti, kad se ne računa utakmica od sinoć, što je jasno naglašeno, učinak Davidovca na 11 utakmica (i to za 2,5 puta veću minutažu) je 35 poena, a Gilespija na 12 utakmica 36 poena.

Ne bih te duže zadržavao, nije u tvom interesu.

 

  Izneo si neistinit podatak za poslednja dva i po meseca, dobio tacne brojeve.

  Utakmica sa KKP je bila pre vise od ta dva i po meseca, utakmica sa Pao juce.

Ne bih ni ja tebe dalje zadrzavao, nastavi sa zlim prezimenima Davidovac&Mitrovic mantrom. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...