Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Screenshot-20240319-123147-com-mozzartsp

Kako je namazan Čović. 

,, Vidi Čime, nešto sam zasr'o. Ja tebi dres a ti ako te neko pita kaži da te Duško nije hteo". 😅 Premazan svim bojama. 😄

Edited by Čočo
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brat od Korneta said:

Nisam ispratio kako je tacno predstavio al je tacno da su oni to dogovarali sa menadzerom i da ga je Dusko odbio. 

 

Kako ti ovo znaš?

Nisi ispratio kako je Čović predstavio situaciju, ali si vrlo dobro upoznat sa događajima u klubu i ko je skim pregovarao?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Kako ti ovo znaš?

Nisi ispratio kako je Čović predstavio situaciju, ali si vrlo dobro upoznat sa događajima u klubu i ko je skim pregovarao?

 

Moji izvori su iz menadzerskih krugova.

 

Mada generalno dosta ljudi zna sve ovo u svetu kosarke, nisu to nikakve vojne tajne, ali ne treba ih iznositi u javnost a pogotovo ne od vrha kluba.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

 

Šta mu ovo znači,, Ne znamo. Još uvek oseća bol ali pokušaće". Kako će da pokuša ako oseća bol a priča je bila da će igrati samo ako je 100% spreman? Ako je povređen zašto bi bilo šta pokušavao? Da bi posle 3 utakmice opet bio na poštedi? 

Svaka Sferopulosova izjava je kao da smo svi mi Teletabisi. Pola sata priča a ništa ne kaže. Pa i za najnormalnija pitanja za koje može da da normalan i konkretan odgovor. Lepo si pitan. Igra li ili ne. Prosto i jednostavno. Nema potrebe da kriješ karte i onako si oduvan odavno. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Šta mu ovo znači,, Ne znamo. Još uvek oseća bol ali pokušaće". Kako će da pokuša ako oseća bol a priča je bila da će igrati samo ako je 100% spreman? Ako je povređen zašto bi bilo šta pokušavao? Da bi posle 3 utakmice opet bio na poštedi? 

Svaka Sferopulosova izjava je kao da smo svi mi Teletabisi. Pola sata priča a ništa ne kaže. Pa i za najnormalnija pitanja za koje može da da normalan i konkretan odgovor. Lepo si pitan. Igra li ili ne. Prosto i jednostavno. Nema potrebe da kriješ karte i onako si oduvan odavno. 

Misli se na dusevni bol ocigledno

...😂

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Šta mu ovo znači,, Ne znamo. Još uvek oseća bol ali pokušaće". Kako će da pokuša ako oseća bol a priča je bila da će igrati samo ako je 100% spreman? Ako je povređen zašto bi bilo šta pokušavao? Da bi posle 3 utakmice opet bio na poštedi? 

Svaka Sferopulosova izjava je kao da smo svi mi Teletabisi. Pola sata priča a ništa ne kaže. Pa i za najnormalnija pitanja za koje može da da normalan i konkretan odgovor. Lepo si pitan. Igra li ili ne. Prosto i jednostavno. Nema potrebe da kriješ karte i onako si oduvan odavno. 

Igrao bi on da nam nešto znači utakmica i da imamo neku šansu za top 10. Isto kao što je igrao u Nišu ,bio MVP finala, I dao 16 p... pa onda naprasno nestao mesec dana.

 

Ista je situacija sa Nedovicem koga su pokušali da " odmaraju" uz to bože obrazlozenje kako se povredio, , ali im je Jago zeznuo stvar, momak se povredio,  pa se Neda brže bolje vratio u tim posle tri dana i lagano odigrao 21 minut, uz 16 p..i 5 asistencija. 

 

Za ovo tankovanje i biranje utakmica i pravljenje prioriteta Banda na čelu kluba uz ovog fikusa pored klupe bi odgovarala da je to normalan klub.

Navijači sve gutaju, nema pritiska. Igračima lepo, igraju rekreativno, rezultat nije u prvom planu što se tiče EL, videti pod Nedovic koji je prošlo kolo odmarao da bi igrao u Zagrebu. Minuti na parketu,  se dele na ravne časti , samo da se niko ne umori, I mirna bačka.

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kankkunen said:

 

Svi imaju uredne fizire, samo Neda natak'o serpu.

I ja sam svasta furao, no sad sa 39 da stavim serpu, mislim da bi me se majka odrekla🤣

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Don Dusko said:

Sutra protiv Pao?

 

Ju ima da bude masakr.

Kako je uspeo klub da me ucini ravnodusnim. Svih ovih godina posle teskog poraza jedva zaspim nocu, a sad ni da me dotakne i poraz i pobeda.. 

Upravo napolje!

1 minute ago, Kankkunen said:

Otvarajte temu ...

 

Umesto Rokasa, a Kalina za prvo krilo... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Otvarajte temu ...

 

Hahaha...

 

Don Dusko:

 

Lebron James has a deal with Crvena Zvezda for next season.Source confirm.

 

Heart:111 Reply: 27 Share : 5555

 

Spoiler

Zamislite da je ovo X da ugodjaj bude potpun.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Hahaha...

 

Don Dusko:

 

Lebron James has a deal with Crvena Zvezda for next season.Source confirm.

 

Heart:111 Reply: 27 Share : 5555

 

  Reveal hidden contents

Zamislite da je ovo X da ugodjaj bude potpun.

 

Pominje se i u kafani, pa se ti sprdaj ... :smiley53:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...