Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, DameTime said:

 

Da ne bih odgovarala na sve, jer za to nemam ni vremena ni živaca, ali priča postoje važnije stvari od košarke se poteže uglavnom nakon poraza. (v. i pod Željko Obradović, kog zbog toga često prozivate na forumu).

 

Think about that.

 

Uvek postoje vaznije stvari od kosarke to ti mogu napisati u bilo koje doba dana ili noci, hipoteticki i kada bi osvojili Evroligu.

 

Poenta je bila sto je napisao da jedva ceka sledecu utakmicu i ja sam se pridruzio tome a taj komentar da postoje vaznije stvari je samo zicinio pricu u smislu da ne treba gledati na to kao zivot i smrt niti raspolezenje u zivotu bazirati na pobedama ili porazima voljenog kluba, mislim da je to bila neka poenta.

 

Nije poredjenje na mestu sa Zeljkom, on iz svog ne malog broja serijala do sad "kome je sad do kosarke" mislio na stvari oko kosarke ili i same kosarke, posto sudije cine kosarki mec na primer. No ne bi o njemu dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

 

Da ne bih odgovarala na sve, jer za to nemam ni vremena ni živaca, ali priča postoje važnije stvari od košarke se poteže uglavnom nakon poraza. (v. i pod Željko Obradović, kog zbog toga često prozivate na forumu).

 

Think about that.

 

Slažem se da se samo tad poteže. Međutim, tačno je uvek.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Što bi rekao moj ne tako omiljeni tekstopisac, princip je isti, sve su ostalo nijanse. U oba slučaja imamo skretanje pažnje sa loše igre i rezultata na neke druge faktore.

 

To da je mnogo toga na svetu važnije od košarke je common knowledge & common sense. Međutim da KKCZ osvoji EL niko ne bi došao i ovde podsećao ljude da postoji nešto što je bitnije od EL titule. Ili bi ti ljudi bili retki :classic_smile:

Edited by DameTime
reč
  • Like 4
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mora da bude slučaj. Niko nije skretao pažnju sa loše igre, prilično smo kritikovali sinoć. Samo eto, neko se našao dovoljno pribran da konstatuje nešto skroz tačno. Košarka je igra, zabava. Za nas.

 

Za igrače je životni poziv.

 

Tako da je poražavajuće da se ja više nerviram od lika koji svako malo ima udarac u butinu pa kuku lele ne može da igra, a prima milione.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svako od nas voli kosarku, klub i pobede kluba. Ali mnogima je pun kurac da ih neko pravi mamlazima i totalnim idiotima, da ih zasipa lazima da nije rekao to sto je rekao, da se ponasa prema navijacima kao da su mu neprijatelji, da regrutuje armiju botova koji ce ih zamlaćivati... Zaboravlja Covic da su deo Zvezde i oni koji su tu bili i mnogo pre 2011. 

Razvoj emocija... Bes, frustracija, ravnodušnost, još veći bes. Faza ravnodušnosti brzo prođe, kod mene se upravo završila. Teraj se u kurac Nebojsa  i svi oko tebe.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DameTime said:

Što bi rekao moj ne tako omiljeni tekstopisac, princip je isti, sve su ostalo nijanse. U oba slučaja imamo skretanje pažnje sa loše igre i rezultata na neke druge faktore.

 

To da je mnogo toga na svetu važnije od košarke je common knowledge & common sense. Međutim da KKCZ osvoji EL niko ne bi došao i ovde podsećao ljude da postoji nešto što je bitnije od EL titule. Ili bi ti ljudi bili retki :classic_smile:

 

Ne mogu se porediti slucaji Zeljka Obradovica i ovo da neko skrece paznju. Ako neko kritikuje svoje to su navijaci Zvezde. Ukljucujuci i nas koji inace ne kritikujemo bas toliko kako rekao bi vecina ovde i koji jedva cekamo sledecu utakmicu. Zeljko se nekako najvise ljuti posle najvaznijih utakmica, ova utakmica nije jedna od njih. Kada smo gubili stvarno presudne utakmice sto za top8 sto za recimo titulu prosle sezone, niko tada nije pisao da postoje vaznije stvari od kosarke i slicno. Nego ja to vidim i kroz par ljudi relaksiramo u fazonu ljutili smo se na maks do sad (sa pravom) aj da se ne ljutimo bas toliko par preostalih evroligaskih kola do kraja jer smo sve vec 100 puta rekli a bice jos prostora za kritiku ako izgubimo titulu. Mada uzalud ti ovo pisem sad. Isto ce biti i ako izgubimo i sledece i ako bi izgubili svako naredno. To mi govori da se ljudi i dalje ipak nadaju nekim pobedama i da im nije bas svejedno kako pisu ili pak cekaju bilo sta lose da napisu ono sto su i 1000 puta do sada. Bili u pravu ili ne, nazalost ne mozemo nista promeniti, a jedini efekat je da je tema manje citljiva. Ja se borim svojim upisima na neki svoj nacin, nekad uticem pozitivno nekad na nekog, nekad ne, sta da se radi. Ionako sam opomenut pred trajni pa kapiram da necu zauvek pisati ovde, a dok jos pisem trudim se da uticem pozitivne na ljude a ne negativno, nezavisno od rezultata kluba. Uvek se casa do pola moze posmatrati da li je do pola puna ili prazna a svako sam bira svoj ugao gledanja. Sustina je samo da niko nikome nista ne namece, a ovde nekako na pozitivne komentare osim sto ih ismevaju sto je i legit neretko optuzuju razno raznim pridevima i samim tim ne postuju tudje stavove i razmisljanja i navlace na jednoumlje.

Link to comment
Share on other sites

Različiti smo ljudi, na različite načine volimo klub i gledamo na sport. Ljudima je nekad teško prihvatiti različitost. Nismo svi isti. To što se ja razlikujem od nekog ili možda u ovom slučaju većine, ne znači da glumim. To sam ja. Od mene neke srceparajuće komentare i komentare tipa - klub mi je sve na svetu, nećete videti. Možda će neko reći da ja onda i nisam pravi navijač i okej, njegovo pravo, svako ima pravo da ga voli na svoj način i ja nikome ne prigovaram niti imam želju da ga ubeđujem da voli klub na moj način. Daleko od toga da nemam emocija u toku utakmica, ali postoje granice, a kad se završi utakmica, bilo pobedom ili porazom, okrećem se nekim važnijim stvarima. Iskreno, sinoć sam propustio prvo poluvreme jer sam sa mojom dragom komšikom pio kafu i sokić. Ljubazan poziv nisam mogao da odbijem. :smiley53:

Edited by Volter
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Dusko said:

Znaci sad ide mantra kako treba uzivati u kosarci.

Jeste upravu ste ali emocije su nesto iracionalno... I nije ti svejedno kada gledas kako klub odustaje od necega na pola sezone xy godinu zaredom.

 

Po meni je najgora faza kad te poraz ili pobeda voljenog kluba ni da te takne jer ti je svejedno.Jbg.

 

A ja sam u toj fazi jbg.

Pa kao u vezi ili braku. Bolje da me ne voli ili da me mrzi nego da je ravnodušna. 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

Kako će samo Ćoki da angažuje armiju botova/navijača da daju po gasu kako se približava PO ABA, samo stati pa gledati.

 

Mobilizacija, inat  ili tako neko slaboumno loženje. 

 

Pa onda 5 utakmica sa komšijama gde će svih 5 biti za povraćanje. 

 

Usput još 5 EL utakmica gde igramo sa fazon trećinom predviđenog rostera a imali smo roster od 16 igrača.

 

I najbolje od svega, ovo će sve da traje još cela 3.5 meseca. 

 

Ja zaista svaku utakmicu odem u Arenu (kada mogu), gledam na TVu kad ne mogu, podrška momcima i treneru. Jbg, nisu igrači krivi što su ih spojili takve kakvi su. Mi nemamo u timu nekog da kažeš problematičnog lika, nekog majmuna koji ruši svlačionicu i buši trenera. Zapravo, iskreno verujem da su svi momci ok, da među njima vlada zajedništvo i ok atmosfera. Samo su njihove igračke karakteristike i godine života međusobno kompatibilne ko ja i Margot Robi. Jbg, nisu krivi što su u isto vreme i na istom mestu sa saigračima sa kojima ne treba tu da budu. I oni lično imaju podršku, zaista. Kao i Sfero. Ko misli da bi iz ovog rostera neko izvukao više, bojim se da opasno greši.


A klub kao klub, povraća mi se. Jebo vam pas mater.

 

jes vala, jos tri i po meseca do prelaznog roka, to i mene najvise boli.

a onda spektakl

uprava dovede svojih 5 pojacanja (uglavnom veterana), zatim sfero 5 svojih, tu ostane i 5 starosedelaca

posle 5 kola ispostavi se da to ne funkcionise, sfera menja sakota, okrecemo se aba ligi, mobilizacija, inat

bice ludilo

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Kankkunen said:

1710501820-JAGO-IG.jpeg

  Ubacio sam ovo u google translate.

Kaze da je nista sto dobar sraf ne moze da sredi, tako da na zalost ne gine operacija. Drzi se Jago!

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Eto sada ce nas i Lotomoser uzeti na zub sledece godine 😂

 

 

 

Kalina legenda. Jedva cekam da zaigra opet za nas.

 

Jos jedan od mnogobrojnih dokaza koliko su El sudije (ne svi naravno ali jedan deo njih) umislili da su vazniji od igraca ili same igre, sto se cesto vidi i spolja i znamo i bez ovakvih direktnih potvrda od igraca.

 

Nisam ekspert za sudjenje ali po meni svaki sudija treba da se trudi da je neprimetan i ako ga ne primetis to znaci da je dobro sudio. Jeste istina da su evroligaske sudije kvalitetnije od Fibinih i veci autoriteti ali nikada ni u jednoj ligi nisam video da minimum 5-10 sudija ima neku vrstu poremacaja paznje kao i nepravednih koji imaju drugacije kriterijume kako prema kome. Valjda imas pravilnik i sudis svima podjednako. Sve drugo je degradacija sporta kao fer pleja.

 

Umesto da se ispita ovaj slucaj i da ga suspenduju jer je ovo nevidjeni skandal, ne sumnjam da ce biti jos cenjeniji u toj koruptivnoj  organzaciji zvanom Evroliga. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Brat od Korneta said:

Uvek postoje vaznije stvari od kosarke to ti mogu napisati u bilo koje doba dana ili noci, hipoteticki i kada bi osvojili Evroligu.

 

Tito i ja 3
https://www.youtube.com/watch?v=CKCg3X__9lA

Od 1:10 pa nadalje👌😁

 

33 minutes ago, Cavani said:

  Ubacio sam ovo u google translate.

Kaze da je nista sto dobar sraf ne moze da sredi, tako da na zalost ne gine operacija. Drzi se Jago!

 

Ali takodje kaze da se sali...

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, srlepajce said:

Neverovatno 

I vec vidim da bas tog Rokasa na kraju  necemo produziti 😆

Naravno. Jer za Čovića i kompaniju normalno je nenormalno a nenormalno je normalno. Jezivo. 

Inače razmišaljam juče, pa ako se planira Gurović i Rakočević kao neki stručni konsultanti, pa ovaj prvi je otvoreno govorio kako Smart nije naš nivo. Što znači da nema ništa od Smarta sledeće sezone. I ako pokazuje potencijal. Čovićeva logika će se naslediti. Što potencijal kad imamo izbrušene dijamante ( čitaj Dobrić, S. Jović i igrači koji nisu igrali bar godinu dana (Beron) i stranci pred penzijom). Ako ne vidim promenu Čovića na leto, možemo da pišemo propalo. Nije on kadar ni slučajno da ubode pravi potez a kamoli da zna. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

  Ubacio sam ovo u google translate.

Kaze da je nista sto dobar sraf ne moze da sredi, tako da na zalost ne gine operacija. Drzi se Jago!

 

Pa neka sada kaze neko da mu fali neki sraf u glavi. 😢 Malo crnog humora

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...