Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

''Poslednje tri sezone kad dolazimo ovde, znamo šta da očekujemo. Ova tri momka koja su sudila nisu za finale.'' E jebo ga ja Željko, opet sudije krive. Evo sad ljut na medije i priču o državnom projektu.

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 39
  • Tuzno 7
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Nakaradno smo sklopljeni, ali bas ne odgovaramo Partizanu. Bukvalno tri derbija uspevamo da ih neutralisemo i da uprkos neizvesnim zavrsnicama - pobedimo. Nakon onako dva izgubljena derbija na pocetku sezone, gde smo onaj jedan trebali da dobijemo, na osnovu priakzanog, posle toga tri utakmice gde smo bili poprilicno bolji rival.

 

Super uvertira za ono sto nas ceka u ABA. Ne sumnjam da ce Partizan biti u peaku tad, ali ne secam se kad smo poslednji put dobili tri derbija zaredom.

Nekako smo čvršći, jači , tvrdo igramo. Ima tu i do iskustva. Npr Lazic je odigrao milion ovakvih utakmica, Mitrovic takodje...

 

Prošle godine na kraju 5/5, a poprilično sam siguran da bi ih dobili u finalu da nije bila ona pauza od mesec dana posle našeg demoliranja Buducnosti. Mislim da nas je ta pauza sasekla.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da vam sumiram konferenciju, veliki trener i mali čovek kaže svi su krivi i dolazili za dzabe u Niš, znali su da će izgubiti jer svi su protiv njih. 

Edited by Čočo
  • Like 7
  • Ha-ha 12
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

A ono odavno bolje sudjenje nije bilo. Ako su negde pogresili to je tolerisanje Avrama...

 

Slazem se al opet pitanje da li on gleda neutralno ili smatra pod dobrim sudjenjem kad on ima uticaja na njih. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...