Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Prvo da krenemo od Topica posto ovo sada bas baca senku na jucerasnju odlicnu Zvezdinu utakmicu. Cuo sam i ja jos jutros da su, izgleda, prednji ukrsteni u pitanju, samo Čočo ima preciznije informacije da mozda nece trebati operacija, ako tako bude, onda je to jos i odlicno, mesec i po dana pauze, bolje nego nekoliko meseci. Neverovatan maler za decka i za njegovu dalju karijeru.

Interesantno mi je razmisljanje vecine ljudi na forumu, do juce smo bili krs od ekipe, katastrofa, ocaj, ocajna selekcija, nemamo sanse, sezona izgubljena u decembru, a posle ove pobede krece lozenje, daj Boze da dobijemo sledece dve, ja mislim da ce krenuti polako i bukiranje smestaja za Berlin. 

Niti smo mi toliko ocajna ekipa da budemo 16, niti smo dobri da se dizemo u nebesa. Ono sinoc, pogotovu prvo poluvreme, je bila poezija, savrsenstvo, pogotovu u odbrani.

Ja stvarno ne mogu da razumem ljude koji si mogli letos da pricaju negativno kada je Teodosic potpisao. Bog i Otac kosarke i u 37 godina, bukvalno je privilegija gledati tog coveka u Zvezdi!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šokiran sam da su nas informisali u stanju igrača. 

 

Ako ništa nije onaj nacrnji scenario. Igraće još košarku ove sezone a nama ostaje do tad mučenje sa Yagom i jahanje Tea. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je samo što nisu preneli celu informaciju. Ako ga spasi operacije pomenuti doktor preneću vam gde se nalazi da mu svi odnesemo po neki poklon i zahvalimo se čoveku. Pauza od 2 meseca nije ništa naspram onoga šta može biti a tek se očekuju najteži dani za njega. Sledeće 2 nedelje su ključne da ne dođe do operacije pa da budu tih pomenitih 2 meseca. Izdrži momak, zaslužio si samo najbolje. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije strasno mesec ipo dana dobro je i ovo su verovatno gornje granice, ocekujem ga da krene sa treninzima za tih 4 nedelja.

 

Steta bas se poklopila ogromna kolicina pozitivne energije njegovim dolaskom i na terenu i van njega plus sve to ispraceno dobrim rezultatima.

Sad je na veteranima da ga docekaju nazad sa nizom pobeda !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš šteta... nadam se da će se sve završiti najbolje moguće i da će Top biti kako treba, zbog njega, klub će da se snađe već.

 

Šta je tu je, mora se dalje, dobro je što je makar Bolomboj kako treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajmo polako. Kako god ovo zvucalo, prioritet je da se mali U POTPUNOSTI oporavi. Da li ce to biti za dva meseca ili do kraja sezone, jbg, sta da se radi. Ligamenti znamo kakva su povreda. Dek ih je pokidao (ako se ne varam) posle onog mesarskog nasrtaja Ledeja u game 4, jedva izasao sa terena, nije mogao da stoji na nozi. I zaigrao za Real opet posle ravno 5 meseci. Mali je juce slavio sa ekipom i normalno hodao.

 

Hocu da kazem, ni sekund ranije ne sme na teren. Jbg. Kurate smo srece, nije da smo je i zasluzili ali ne sme nikako da se zuri sa klincem i da se na njemu bilo sta slomi. Nebojsa, idi lizi dupe gde se lize dupe i izvuci pare za jos jednog spolja. Odmah.

Edited by NMX
  • Like 27
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Neće se tu žuriti to je sigurno, al otom - potom.

 

upravo tako; ako je koleno tema, na procenu od 4-6 nedelja, racunas gornju granicu i onda koju nedelju vise, pogotovo sto je top lutrijski pik, tu nece biti zezanja.

 

daklem, za dva meseca, tamo u martu i to verovatno jako oprezno, jer je ulog za njega veliki.

 

on ce biti okej, steta je sto nakon nedelju dana opet nemamo pleja a pangos je otisao sa biroa za nezaposlene.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Da nama sada opet treba igrac na 1 ili na 2 svejedno, treba nam jos jedan bek vise nego 4...

Ne daj boze da se Teo povredi ili Nedovic cak i Yago, ma bilo ko mi smo u ozbiljnom problemu...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:

"klub će da se snađe već"

 

 
Neće,svi znamo da ostajemo bez pleja i da novi biti doveden neće...

A iskreno 3-4 godine smo igrali sa Uskokovićem Holom 40 godisnjim Rocestijem i Covic jr,pa možemo i sa Teom i Jagom da pregrmimo mesec ipo.

 

Samo jedna streč4 i možemo da zatvorimo sezonu sto se pojačanja tiče,sinoć kad smo raširili parket dvocifren je bio čovek koji celu karijeru jedva da ima 2ppg.

 

(Dvocifren je za celu 2023tu bio u svega 5 utakmica od toga samo 1 u EL,takodje 4.1 protiv Panatinajkosa prošle godine)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Au kakva steta, cak sam blizu misljenja da je bolje bilo da juce izgubimo a da mali ostane zdrav. Ovo je lose i za njega i za nas, u pm. Predstojeci period je verovatno najbitniji do sada. Dobar raspored, drugi abaligaski derbi, kup. Ne znam sta bih rekao, a ne znam ni sta je pametno. Jeste da smo ostali bez pleja, ali sada nam je jos vise potrebna cetvorka. Jebiga skupicemo se nekako bez Topa, igrace keca Hanga i Nedovic, ali treba nam jos jedan kvalitetan igrac u rotaciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sranje, ali ako se ispostavi da je "samo" 4-6 nedelja nije loše ni prošao. Ne treba nam novi igrač, jebiga i povrede su sastavni deo sporta. Teo i Yago uz ispomoć Hange i Nedovića, a možda i Čukundeda dobije ponovo malo ballhandlerskih zaduženja. Brz oporavak malom i kao što kaže @NMX najvažnije je da se u potpunosti zaleči.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

"Doživeo povredu kolena koja zahteva pauzu 4-6 nedelja". 

Ono, mogli su napisati i koja je to konkretno povreda kolena u pitanju, kako se već to radi svuda u svetu, ali to je KKCZ.

Pa ne smeju tačnu informaciju da objave jer bi u javnosti bio kolektivni harikiri naših navijača. A tek sad po ovome kad imam tačnu informaciju vidim kako funkcioniše izveštavanje kluba. Daju polovičnu informaciju a onda mi nagrnemo na medicinsku službu kasnije jer se ne vrati igrač u tom periodu kad je klub izvestio a zapravo su povrede mnogo ozbiljnije prirode od napisanog u saopštenjima. Sad su mi mnoge stvari jasnije. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Pa ne smeju tačnu informaciju da objave jer bi u javnosti bio kolektivni harikiri naših navijača. A tek sad po ovome kad imam tačne informacije vidim kako funkcioniše izveštavanje kluba. Daju polovičnu informaciju a onda mi nagrnemo na medicinsku službu kasnije jer se ne vrati igrač u tom periodu kad je klub izvestio a zapravo su povrede mnogo ozbiljnije prirode od napisanog u saopštenjima. 

Hoćeš da kažeš da u klubu znaju da će oporavak biti dosta duži, a da javnost namjerno lažu da će biti kraći?

Iskreno, ne shvatam zašto tako postupaju. Bolje je da najaviš duži oporavak, pa se svi obradujemo ako se igrač vrati malo ranije od najavljenog.

U svakom slučaju, amaterski PR.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

"Doživeo povredu kolena koja zahteva pauzu 4-6 nedelja". 

Ono, mogli su napisati i koja je to konkretno povreda kolena u pitanju, kako se već to radi svuda u svetu, ali to je KKCZ.

 

IMO ako je uvrnuo koleno onda je verovatno MCL jer za meniskus obično biva duža pauza.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nekoime123 said:

Neće,svi znamo da ostajemo bez pleja i da novi biti doveden neće...

 

Pa snaći će se bez pleja.

 

2 minutes ago, MikiMilane said:

Povratak Topa u KKCZ je velika glupost. To ti je to kad slušaš srce a ne mozak.

 

Isto ovako je mogao da se povredi i u dresu Mege.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

"Doživeo povredu kolena koja zahteva pauzu 4-6 nedelja". 

Ono, mogli su napisati i koja je to konkretno povreda kolena u pitanju, kako se već to radi svuda u svetu, ali to je KKCZ.

S obzirom na vrijeme koje su dali za oporavak, vrvt je u pitanju je MCL sprain i to vrvt 2 stepen koji zahteva 2-4 nedelje oporavka + 2 nedelje trenaznog procesa. Kljucni su prvih nedelju dana, da se pozitivno reaguje na terapije.

 

Malom Topu brz oporavak i da se oporavi u potpunosti.

  • Like 3
  • Love 4
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...