Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, BojanaCZV said:

Pa naravno da će reći da je Tobi bitan igrač za nas, šta sad može da kaže da je dovedena zamena za njega? A sa njim imamo još dve ili tri utakmice u EL.

 

Inače, od Tobija zaista više nista ne očekujem, on je za mene potpuno nepovratan igrač.

 

Zasto?

 

Centri Bolomboy, Gilespi, Tobi

Krilni centri Pojacanje, Mitar, Deda

 

Zasto pustati Tobija?

 

Simonovic van.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Zasto?

 

Centri Bolomboy, Gilespi, Tobi

Krilni centri Pojacanje, Mitar, Deda

 

Zasto pustati Tobija?

 

Simonovic van.

Misli bitan u smislu narednih 4 kola, dok ovaj ne dobije pravo nastupa. Makar ja tako ukapirah. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je neko malo vise pratio kakav je Fredi u tranziciji , cini mi se da ne koristimo toliko tranziciju (pogotovu u gostima u el) iako imamo dosta igraca koji vrhunski mogu sa trce u ledja (neda, gidra, bolomboj, jago) i tea i sabaza koji mogu da otvore kontru dobrim prvim pasom. Znam da je za to potrebno dosta uigravanja i nadam se da se radilo na tome posto cemo sad verovatno sve preuzimati i tranzicija moze da nam bude najjace oruzje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

ako dodje pangos ili plej tog kalibra, to znaci da jedan plej slicnog kalibra ide a to nije yago a teokratija je gm : /

 

uglavnom, ako nije problem sa profesionalnom etikom i zeljom, ja se ne bih resavao napiera, najgore je ionako proslo.

Najgori potez bi bio sad da ga otpustimo a lik pokazuje znake da izlazi iz kanala(polako ali postepeno jbg).

 

Al opet znajuci ko nas vodi ne bi me uopste iznenadilo i da se desi rastanak.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, John Terry said:

 

Zasto?

 

Centri Bolomboy, Gilespi, Tobi

Krilni centri Pojacanje, Mitar, Deda

 

Zasto pustati Tobija?

 

Simonovic van.

 

Htedoh reci, i da mu je zamena, sugurno ne bi to rekao javno, dok je igrac na treningu pred sledecu EL utakmicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

 

Zasto?

 

Centri Bolomboy, Gilespi, Tobi

Krilni centri Pojacanje, Mitar, Deda

 

Zasto pustati Tobija?

 

Simonovic van.

 

Simonovica van gde? I gde se gasi ta kasica prasica, kad ce ovaj projekat konacno ostati bez novca?

 

Ovo je nenormalno sta se radi, nagomilava se jedna pozicija sa cetvoricom igraca koji svi moraju da igraju minimum 15 minuta da bi se pokazalo da pare slecu sa neba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

 

Simonovica van gde? I gde se gasi ta kasica prasica, kad ce ovaj projekat konacno ostati bez novca?

 

Ovo je nenormalno sta se radi, nagomilava se jedna pozicija sa cetvoricom igraca koji svi moraju da igraju minimum 15 minuta da bi se pokazalo da pare slecu sa neba.

Od sinoć očigledno neće još. A Simona će Miško negde da uvalja. Bar mu to nikad nije bio problem. Ako će da dođu bek i krilni centar očekujem odlazak Simonovića, Tobija pa i Ilića i Kuzmića. 

Link to comment
Share on other sites

Svič sa Pengosom je apsurd ali menjo bi podgrejanog Šabaza uz preuzimanje ugovora i za olinjalog Belinelija pa i Prepeliča.
Ne mogu više da gledam to titranje kao da je u pitanju domaći prospekt klase Aleksandrov a ne živ i zdrav EL bek u zrelim godinama sa top rejtingom i shodno njemu i plaćen i pali na kraju sezone...ali daj još malo da ga sačekamo.
Za pola sezone skratio nas je za najmanje jedan derbi i dve EL pobede i pojeo nam pola džigerice i celo milionče.

Neka ide ako ima zainteresovanih. Da je pameti da ga zamenimo sa prosečnim EL kombo bekom koji će odma isporučiti shodno svojoj klasi.

Već sutra će Šabaza ćopavi Ljulj i Rudi sa zašrafljenom rukom smotati poput palačinke pa mu ostaje pripaljivanje preko bloka uz splet prednjih promena.

Salonski bek šuter.










  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čočo said:

Od sinoć očigledno neće još. A Simona će Miško negde da uvalja. Bar mu to nikad nije bio problem. Ako će da dođu bek i krilni centar očekujem odlazak Simonovića, Tobija pa i Ilića i Kuzmića. 

 

Dajte lepo Simonovica u Buducnost, tamo moze da ima 25 minuta na svojoj poziciji, a bacac kamena sa ramena moze u neki cirkus sto se mene tice.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Čočo said:

Od sinoć očigledno neće još. A Simona će Miško negde da uvalja. Bar mu to nikad nije bio problem. Ako će da dođu bek i krilni centar očekujem odlazak Simonovića, Tobija pa i Ilića i Kuzmića. 

Kako Kuzmic da ode kada je zlatna koka kluba? 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, goldberg said:

 

Simonovica van gde? I gde se gasi ta kasica prasica, kad ce ovaj projekat konacno ostati bez novca?

 

Ovo je nenormalno sta se radi, nagomilava se jedna pozicija sa cetvoricom igraca koji svi moraju da igraju minimum 15 minuta da bi se pokazalo da pare slecu sa neba.

 

Ne znam gde. Može i da ostane u klubu, ali realno za njega nema mesta. Njemu je pametnije da ide.

 

A to nenormalno što se radi... dosadan si sa time više. Mi ovde sigurno nećemo prestati da navijamo za klub zbog toga što se upumpava novac. Pričamo o sportskim stvarima, o onome o čemu možemo da diskutujemo. Klub koji od države ili grada dobije 3 miliona evra suštinski se ne razlikuje po modelu poslovanja od onoga što je dobio 30 miliona, samo ovaj drugi ima bogatijeg taticu i ništa više. Prema tome, sve je to lepo, ja bih želeo da moj klub profesionalno živi od nas navijača, pravih sponzora, dakle ne ovih ucenjenih, i od nagrada od postignutih uspeha. Ali ponoviću, ja svakako neću da prestanem da volim svoj klub samo zato što mi se ne sviđa elita koja ga trenutno vodi.

 

Ne vidim šta dobijamo time što to stalno forsiraš. Uzgred se i slažem, ali dobro, rekao si ga. Mislim da svi ovde znaju šta misliš o KKCZ. Jasno nam je. Ne vidim dva čoveka, rekao bih da nema ni jednog, ko je ponosan ponašanjem Čovića. I šta sad? Treba da se bičujemo svaki dan Opus Dei metodom jer pobogu nije sve moralno u klubu koji volimo.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Pacino said:

Kako Kuzmic da ode kada je zlatna koka kluba? 

Kao i Raduljica. Prošli su izbori. Sve je plaćeno i naplaćeno. Sad bi mogao da bude slobodan u izboru nove sredine. 😶

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, John Terry said:

Ne vidim šta dobijamo time što to stalno forsiraš. Uzgred se i slažem, ali dobro, rekao si ga. Mislim da svi ovde znaju šta misliš o KKCZ. Jasno nam je. Ne vidim dva čoveka, rekao bih da nema ni jednog, ko je ponosan ponašanjem Čovića. I šta sad? Treba da se bičujemo svaki dan Opus Dei metodom jer pobogu nije sve moralno u klubu koji volimo.

 

Zapravo, to ljudi ovde i rade, stalno pisu protiv Covica, samo je vecini on los jer ne ume ili nece da lepo raspolaze sa svim tim milionima koje mu je poklonila vlast.

 

Sustina je da je ono sto se priziva sa rosterom ovde previse cak i za evroligaske standarde. Klub bukvalno zeli da drzi igrace kao u steku da i dalje moze da sastavi 12 i kad su im 3 igraca van stroja. To nemas ni u Efesu u kojem imas gomilu domacih igraca koji ne vrede (Lazarevic je za sve njih Leonard), imas mozda samo u TOP 4-5 ekipa.

 

Jednostavno bi trebalo da postoji prostor za drugacije stavove, na primer, 5 igraca na 4 i 5 su maksimum maksimuma i svi ostali treba da nadju drugi klub,

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bodo said:

Lepo se odmotava u p'n'rollu na ovim klipovima. Zna udeliti dobar pas bilo da je kick out ili za cuttera. Lupa banane i dobro istrčava kontru. Mogao bi Teo od njega napadačku napast  napraviti u piku. 

 

Takodje ima dobrih stvari koje radi defanzivno. Odlican je i u skoku. Pogotovo u ofanzivnom te se uklapa u tu ideju jer smo ionako u vrhu po ofanzivnim skokovima sto ti daje mogucnost za gratis poene zbog cega smo 3. ekipa po broju uzetih suteva za 2 i 3 ukupno u El. Samo jos da pogadjamo to u vecim procentima pa bi bili i u par najboljih napada.

 

Gilespi je prethodne sezone bio 4. ofanzivni skakac. Iza masina poput Lesora, Tavaresa i Motlija. S tim da je Gilespi igrao 19 minuta prosecno a Lesor 30, Tavares 25 i Motli 23 te je verovatno bio 1. ofanzivni skakac u ligi po posedu a vrlo verovatno i u ukupnom broju skokova.

 

Ukupno je imao 6 skokova na 19 minuta sto je vrhunski podatak. Ne bih gledao tako plitko ta 4,4 poena prosle sezone ili 2,2 ove. Nije on doveden da bi davao kosove vec da bi nam zajacao cvrstinu u reketu i skok. Verovatno ce biti deo te druge petorke sa Sabazom, Teom i Hangom gde imamo 3 bolhendlera spolja i sut i kreaciju te je njegovo da pravi blokove tu i hvata ofanzivne skokove a trebalo bi i da daje koji kos vise jer imamo puno bolje razigravace spolja nego sto to ima Bajern u kom mu ocigledno uloga kod Lasa nije prijala. Da ne kazem da je Bajern tim u ligi sa ubedljivo najmanjim brojem asistencija i da postizemo 4,3 asistencije vise po mecu od njih.

 

I Bolomboj je stigao sa 3,8 poena pa nam je sad u par najboljh igraca. Normalno je i da Bolomboj i Gilespi i na primer Hejs iz Zalgirisa postizu manji broj poena jer em su imali takve minutaze ispod 20min prosle sezone em to nisu igraci koje dovodis da bi bili dvocifreni prosecno vec se dovode zbog drugih stvari.

 

Momak je 1997. godiste, ne povredjuje se, jaca nam atleticizam koji je osporavan, skok dodatno, kao i zastitu obruca. Ubise Tobija od prozivanja zbog mlohavosti, sad ne valja Gilespi koji je verovatno znacajno jeftiniji od Tobija.

 

Ne znam ni ja dal ce da valja, verujem da ce biti koristan... Ali ovde se pise kao da smo doveli rendom igraca iz Krke a ne coveka koga je skautirao Trinkijeri i kod koga je imao solidnu ulogu prosle sezone i odradjivao je posao za koji je bio doveden. Sada kada bi se daleko bilo povredio Bolomboj imacemo jos jednog atletu u reketu. Mora da se ima plan B za sve. Na primer povredi se Bolomboj pred Aba finale, pa Kaboklo bi imao dabl dabl u proseku u tom slucaju. Dobro je imati Gilespija i ne samo zbog toga, al to je samo jedna od puno stvari.

 

Dobrodoslica.

 

  • Like 13
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bagzi i Cova da pocnu da nude svoje pregovaracke usluge drugim ekipama, sto se tice pozicije centara i plejeva. 

 

Jer evo koliko dugo pregovaraju sa bekom i cetvorkom i nista, uvek se nesto izjalovi. 

Al zato cim neki centar ima naznake da bude slobodan u izboru nove sredine, oni ga zavrse munjevitom brzinom. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...