Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Don Dusko said:

Koliko je izvuceno preko domace osnove? to mi reci.

 

Sabaz je placen koliko je placen i podbacio je. I zeznuli smo se. Ali tu je kriv on jbg. Pokazao je prosle sezone da je strasan igrac i zbog toga je dobio pare.

Ali zasta domaca osnova dobija pare i koliko su oni izvukli za sve ove godine?

 

Shabazz ce da ode. Ali domaca osnova ostaje. I kad Shabazz ode ko ce nam sledeci biti kriv i koga cemo od stranih da targetiramo?

 

I uvek cu podrzati iako me boli zajeb kad se kosarkaski razmislja nego kad se dovlaci domaca osnova jbg.

Ma slazem se ja, vise puta sam pominjao tu jebenu domacu osnovu koja nas unistava i koja mora da se rasforimira.

A targetiran ce biti stranac koji to zasluzi. Toliko stranaca je proslo ovde, vecina nije targetirana. Sto pominjemo Lipovija i Mekela? Sabaz je zasluzio sva moguca napadanja i to nema veze sa faktom da je Covic srz problema u Zvezdi. Sabaz bi ovako igrao i da nema Covica u klubu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Ja ovde ne govorim i ne pisem da Shabazz nije kriv vec mi smeta ovo targetiranje i skretanje problema na strane igrace. 

OK, ali da li misliš da bi nam više pomoglo da otpustimo i nađemo nekakve solidne zamjene za Šabaza i Tobija ili za Dedu i Simonovića?

Domaći igrači su problem, ali strani su mnogo veći problem. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ja ovde ne govorim i ne pisem da Shabazz nije kriv vec mi smeta ovo targetiranje i skretanje problema na strane igrace. 

Dosta se govana polilo po Nedovicu prosle i ove sezone, a i po Teu od kako je dosao. A nisam siguran da je bilo opravdano i da su zasluzili. I sve to zato sto njih dvojica ni po ugovoru ni po zamisljenoj ulozi nisu u rangu Lazarevica koji je igrac na kraju klupe, ili Kuzmica koji je na tribinama. U nasem klubu je praksa da su stranci nosioci i najplaceniji igraci. Zato ne treba da cudi sto su najvise na udaru kritika. Naravno ne treba da nas bude briga sto Kuzmic uzima pare za sedenje na tribinama, ali ako imas Tobija od lupam milion evra koji se vuce kao baba po terenu jasno je po kome ces pre pljuvati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Niste vi za Eurocup. Cak i sa svim ovim folklorom ste druga stratosfera za boraniju odatle. Mislim da ste potrebni EL, koliko i mi. Covic definitivno treba da ode. Zapravo je valjalo da se to desi i znatno ranije, ako je ikad i trebalo da se uhvati vaseg kormila. Nevezano za to da li ce se pumpe zavrtati, fresh start je logican i neophodan izbor. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

A targetiran ce biti stranac koji to zasluzi. Toliko stranaca je proslo ovde, vecina nije targetirana. Sto pominjemo Lipovija i Mekela? Sabaz je zasluzio sva moguca napadanja i to nema veze sa faktom da je Covic srz problema u Zvezdi. Sabaz bi ovako igrao i da nema Covica u klubu.

A samo ko je doveo Serifa? Terzic? Nije kriv Serif sto je placen koliko je placen. Tako ni Shabazz. Dobro Shabazz je pokazao kvalitet u prethodnim klubovima.

 

I da nam je glavni problem Shabazz ja bih iskreno pevao ali nije.

Link to comment
Share on other sites

Сви ће бити криви, само не онај који је требало да доведе четворку и дефанзивног бека уместо да накрца ростер неупотребљивим играчима.

 

Довешће нас до тога да бисмо истрпели било ког СНС фикуса у фотељи, али да има валидан спортски сектор иза себе.

 

Није ми мило, али ово што се сада дешава је ван сваке памети и ту напретка нема, нити ће га бити, ово је тумарање и лупкање у мраку.

 

Наравно, Весић је црвена линија и ако би се он поново врзмао око клуба, волео бих да се угасимо, још вучем трауме од ономад.

Link to comment
Share on other sites

 
sve bi to bilo okej kada bi mogao da nadjes zamenu koja moze da izvede ono sto je bila projekcija za napiera a usput da nadjes i milionipo-dva, posto shabazz svoje novce nosi kuci.
 
ovako ce otpustanje napiera biti samo kapric fleksovanja koji nece pomoci sezoni a ni trazenju neke buduce akvizicije
Sve si u pravu. Ali, s druge strane, nekada bi trulu jabuku trebalo odstraniti, ili bolesni deo tela da bi preživeo organizam. Mi jednostavno patimo kada je u igri..
Ne znam, ni sam nisam pametan..
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

OK, ali da li misliš da bi nam više pomoglo da otpustimo i nađemo nekakve solidne zamjene za Šabaza i Tobija ili za Dedu i Simonovića?

Domaći igrači su problem, ali strani su mnogo veći problem. 

A jbg ovde ima vise faktora. Ja opet kazem bolje razmisljati kosarkaski i pogresiti nego vrsiti razne kombinacije koje nisu vezane za kosarku.

 

Samo stavi u kontekst da smo razmisljali full kosarkaski pa da smo uz Tobija imali neku jacu atletsku cetvorku umesto Dede npr?

Kad pravis tim pun kombinacija ispadne ovako nakaradno. Nemozes ici pola pola. Tj pola razmisljati kosarkaski a pola domacinski.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Dusko said:

A koliko nas je kostao Kuzmic, Lazarevic, Ilic i Lazic za sve ove godine? Izracunaj.I jos sam zaboravio Davidovca, Bjelicu....

 

I vidim ovde ma koliko god razumevanje bilo ipak ima onih koje je tekst uspeo da skrene sa Covica na Shabazza.Sad ispada kako je Shabazz ovd PROBLEM NO 1 a ne Nebojsa Covic.

 

Kakvo potiskivanje Raduljice. Skroz te razumem brat. Pokušavam i ja da zaboravim. 😄

Link to comment
Share on other sites

Boze koliko ugnjetevan covek ovaj Sabaz da se cita ovaj forum covek bi pomislio da covek kleci na kukuruzu 8h i za to dobije koru hleba i vodu. Kroz celu sezonu trazi se samo neka podrska za sta podrska da ubaci loptu u kos. Jel imao neku neprijatnost u gradu pa da kazes ovde se ugnjetava. Samo neka razduzi opremu da ga ne gledam vise. Covek prima 2 milliona po sezoni i ja njega treba cekam 3 meseca da odigra jednu pristojnu partiju

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kankkunen said:

Postoji utaban put koji vodi do uspeha i rezultata, mi tumaramo stranputicama koji nas nigde neće odvesti.

 

Ili što reče Džoni Štulić

dug je put do vjecnosti
i mi ga prelazimo sutke i u miru

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Boze koliko ugnjetevan covek ovaj Sabaz da se cita ovaj forum covek bi pomislio da covek kleci na kukuruzu 8h i za to dobije koru hleba i vodu. Kroz celu sezonu trazi se samo neka podrska za sta podrska da ubaci loptu u kos. Jel imao neku neprijatnost u gradu pa da kazes ovde se ugnjetava. Samo neka razduzi opremu da ga ne gledam vise. Covek prima 2 milliona po sezoni i ja njega treba cekam 3 meseca da odigra jednu pristojnu partiju

Proradiće kad bude najbitnije u aprilu i maju… ne brini

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

A samo ko je doveo Serifa? Terzic? Nije kriv Serif sto je placen koliko je placen. Tako ni Shabazz. Dobro Shabazz je pokazao kvalitet u prethodnim klubovima.

 

I da nam je glavni problem Shabazz ja bih iskreno pevao ali nije.

Kad je Šerif promašivao, ja sam psovao njega i onog ko ga je doveo jer smo svi znali sta ce da bude i 100 posto nas ovde je bilo protiv njegovog dolaska.

Kada Šabaz lelemudi, ja psujem samo njega jer smo svi mislili kako ce dobro da bude i jer je 100 posto nas ovde bilo za dolazak Šabaza.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ti ugovori izgledaju?On je do sada u karijeri dokazao da vrijedi,potpisao za nas 2 mil ugovor i odjednom mu se ne igra,neki problemi,niko ne zna koji.. i sada mi trebamo njega takvog trpiti sve mu isplaćivati,i sad ako ima ugovor na dvije godine gledati ga takvog,ako igra upropasti, ako ga smakneš plaćaš a nikakve koristi..valjda je i klub na neki način zaštićen?

Link to comment
Share on other sites

Ja se samo nadam da vama pametnima ako se desi los period u zivotu i na poslu cela firma ili gde god radite nece skakati na ledja zbog toga i targetirati vas kao najveci problem na svetu, pa makar primali i 10m godisnje.

Edited by Nele
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pod jedan, Shabazz i treba da bude šilbovan ako postoji ikakva pravna mogućnost i volja za nekakav settlement koji ne bi podrazumevao isplatu celog ili najvećeg dela ugovora. Verujem da se na tome uveliko radi. Nije nam se poklopilo sa njim iz raznoraznih razloga ali proizvod svega je da je čovek štetočina i saboter na parketu. Da li je razlog tome depresija, povreda, uvreda ili opšta kurcobolja manje je bitno, na parketu se govori a on ne samo da je loš već je štetan po ekipu koja igra vidno bolje bez njega u ulozi trule jabuke. Inače mi je simpatičan lik i bio sam oduševljen kad je potpisao uprkos svemu, pojeo sam govno kao i 99% nas i ovde i javnosti zainteresovane za KKCZ uopšte. Ima igrača koji su goveda van parketa ali na parketu isporučuju i deo su tima, kod Shabazza je rekao bih obrnuto, van parketa deluje kao vrlo fin i normalan momak ali se na parketu ponaša kao govedo, on bukvalno šeta po parketu dok ostali, pa i taj nadrndani Teo pokazuju želju. To je razlika između njega i npr Geidraitisa ili Tobeya koji igraju loše ali se trude i nerviraju, deo su tima. Takav tim koji se trudi ima šanse za nešto, tim sa trulim jabukama nema šanse ni za šta. Kad bih morao da se kladim, ne verujem da će Shabazzova naredna destinacija biti Real, Barselona ili Makabi (iako ima kvalitet za to), bojim se da je ovo poslednja relevantna sezona za njega i nek uzme taj novac, nije ga sam sebi dao.

 

Milano je uradio nešto slično sa Pangosom koji nit je povređen nit je problematičan tip. Ne znam da li je to rešenje ali kad stvari ne idu - ne idu i možda je igrača u tom slučaju najbolje skloniti iz ekipe, privremeno ili trajno. 

 

E sad, svi ste vi u pravu kad kažete da on nije sam sebi dao ovaj ugovor, neko je sklopio ovog frankenštajna državnim novcem i to lepom količinom novca. Mi se očito nismo dovoljno opekli na Derricka Browna i slične. Svaka uprava može da pogreši ali ovo je za momentalni otkaz svima, a povrh svega verovatno i za neku krivičnu odgovornost za ugovore Kuzmiću, Raduljici, ranije Kešelju itd. 

 

Plavšić je očigledno maliciozno selektivan međutim imao je on neki tekst i nedavno gde je apostrofirao nešto drugo. Nije imenom i prezimenom apostrofirao krivca za stanje, nema muda za to, ali jasno je bilo ko je sklapao ovaj roster. 

 

Do kraja sezone bih voleo samo da vidim ekipu koja se bori, makar kao prošlosezonska. Ne možemo u ovom trenutku da očekujemo više, tražim samo da ne budemo Himki. Može da se igra loše ali ne može da se lelemuda.

  • Like 33
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

A jbg ovde ima vise faktora. Ja opet kazem bolje razmisljati kosarkaski i pogresiti nego vrsiti razne kombinacije koje nisu vezane za kosarku.

 

Samo stavi u kontekst da smo razmisljali full kosarkaski pa da smo uz Tobija imali neku jacu atletsku cetvorku umesto Dede npr?

Kad pravis tim pun kombinacija ispadne ovako nakaradno. Nemozes ici pola pola. Tj pola razmisljati kosarkaski a pola domacinski.

 

U Zvezdi se neće razmišljati full košarkaški dok je Nebojša Čović u klubu, to je jasno kao dan. Upravo zato, ako govorimo o KKCZ u ovoj sezoni, nema smisla ni spominjati Nebojšine kombinacija igrače, nego pozicije gdje zapravo možemo nešto da promijenimo i dobijemo neku korist.

Sve dok je Čović u klubu, mi ćemo da improvizujemo iz sezone u sezonu, idemo od danas do sutra bez ikakve vizije bar za iduću sezonu, a kamoli malo dalje. Što reče Kankunen, postoji utaban put, ali da bismo krenuli na taj put, treba Čović da ode iz kluba, a on može da ode samo onako kako je i došao - po ličnoj i političkoj volji Aleksandra Vučića. A o tome besmisleno je raspravljati čak i na forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da insajderisem ili bilo sta, ako mene lazu, lazem ja vas…nacuo sam da je problem u svlacionici gde sve pocinje od teodosica…Gde sam se licno iznenadio,jer po meni on igra dobro i trudi se, e sta je sad pozadina svega ne znam…Ali mi je isto cudno da sabaz odjednom zaboravio kosarku, da gidra vola ne moze da ubode, nesto ne gde nije kako treba i to je ocigledno…Jebem li ga, mislim da je vreme da arena progovori i iznese svoje misljenje…

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sabaz nece  nigde iz Zvezde. Da bi otisao treba neko da preuzme njegov ugovor. Ajmo sad  konkretno? Koja ekipa trazi i ima da plati poziciju na kojoj je Sabaz? Drugih solucija nema. Sabazovanje ne dolazi kao mogucnost. Naravno da su svi nervozni zbog losih rezultata. Mislim da je uprava pogubljena u vremenu i prostoru.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

Ja se samo nadam da vama pametnima ako se desi los period u zivotu i na poslu cela firma ili gde god radite nece skakati na ledja zbog toga i targetirati vas kao najveci problem na svetu, pa makar primali i 10m godisnje.

Ne znam u cemu je problem covek igra kao govno i za to treba biti silbovan neka uzme sve sto mu pripada i neka razduzi opremu. Druga je stvar sto je plavsic coviceva pudla. Ali ako govorimo cisto kosarkaski covek je zreo za otkaz

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

 

U Zvezdi se neće razmišljati full košarkaški dok je Nebojša Čović u klubu, to je jasno kao dan. Upravo zato, ako govorimo o KKCZ u ovoj sezoni, nema smisla ni spominjati Nebojšine kombinacija igrače, nego pozicije gdje zapravo možemo nešto da promijenimo i dobijemo neku korist.

Sve dok je Čović u klubu, mi ćemo da improvizujemo iz sezone u sezonu, idemo od danas do sutra bez ikakve vizije bar za iduću sezonu, a kamoli malo dalje. Što reče Kankunen, postoji utaban put, ali da bismo krenuli na taj put, treba Čović da ode iz kluba, a on može da ode samo onako kako je i došao - po ličnoj i političkoj volji Aleksandra Vučića. A o tome besmisleno je raspravljati čak i na forumu.

E to je moja poenta. Bice gresaka ali ako se razmislja kosarkaski i sistematski te greske nece toliko strcati na terenu jer cemo ipak imati neki tim i sistem igre. Ovako kad gledas prvo da je tu domaca osnova pa onda gledas da strancima sakrijes mane.Pa kad se ne ispuni onda to bas strci.A dovoditi domace igrace jer je eto domaci(ako ima kvalitet onda nema problema) nije bas najbolji recept.

 

I onda dodje novinar i opljune po tim strancima dok za drugu stranu cuti. I to je glavni problem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Ne znam u cemu je problem covek igra kao govno i za to treba biti silbovan neka uzme sve sto mu pripada i neka razduzi opremu. Druga je stvar sto je plavsic coviceva pudla. Ali ako govorimo cisto kosarkaski covek je zreo za otkaz

Svi znamo da je Shabazz problem ali nije jedini, A taj Darko je uspeo i da provuce tezu kako zli stranci odradjuju posao nemoj da te zavara Shabazz. Jbg on je istaknut u prvi plan jer je problem i to opravdan. Ali on preko Shabazza pljuje i ostale strance ovde ma koliko god opravdano bilo.

2 minutes ago, leki bg said:

Naravno, uvek ima neko ko ne slusa tajm-aute Elton Braun style, kad nije u petorci - uopste, nije stranac.

 

giphy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...