Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, NMX said:

 

Ne pričamo o Radi iz Jedinstva ili Rajku na 2 promila vinjaka nego o novinaru koji je pre mesec i po dana imao identičan tekst kao uvod u otkaz treneru. 

 

A Zvezda ima štete zbog onoga ko je Šabazu dao dva miliona a istovremeno dva miliona sprcao na domaće kombinacije koje smo videli šta i kako mogu. Pa eto, te pare smo mogli na 2 dobra igrača koja bi bila davala kvalitet i kada prvu violinu ne ide. 

 

Tako da je tačan odgovor Nebojša Čović. 

To sto je Čovic bitanga koja treba jos danas da leti iz kluba ne moze da amnestira jebenog Šabaza zbog svega sto nam radi ove sezone. 

Da, Čovic jeste glavni krivac, to je toliko očigledno. Samo nije jasno nekakvo razumevanje za Šabaza. Pa svi smo urlali od srece kada je potpisan, mrzi me da se vracam unazad da kvotujem.

Čović je vazda bio mrcina, ali Djenka, Markus, Cirbes, Kinsi i ostali nisu bili Sabaz. Plavsic je srao i za Lorenca, pa ovaj nije izleteo iz kluba iako je Plavsic bio za to izgleda. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Svaki navijac Zvezde, bilo da je novinar, igrac ili forumas, u svakom trenutku kad nesto uradi mora da se zapita da li svojim delom pomaze svom klubu ili odmaze.

 

Vredjanje igraca po jezivim, subjektivnim tekstovima par sati pre utakmice ni na koji nacin ne moze da pomogne Zvezdi. Ako imas herca Darko napisi par reci o Nebojsi Covicu i njegovim greskama…

Edited by Fromthecorner
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Ako pljuju samo po strancima i onima koji ne odgovaraju jesu. Ako pljuju i po jednima i po drugima onda nisu.

Jbg ne mozes samo jednu stranu da obavljas kako treba a drugu da precutkujes. A onaj iz Mocarta jeste zao novinar.

 

A pogotovo ako imamo vec iskustva kako Darko uzimam pare Plavsic radi i izbacuje tekstove a bogami i komentarise utakmice.

Jedno je sta mi navijaci pisemo ovde. Mi se toliko ne cujemo u svetu kosarke a i nase misljenje nije toliko bitno a drugo je novinar koji je pride i blizak klubu i kad izbacuje ovakve tekstove jbg.A novinari bi valjda trebalo biti objektivni a ne subjektivni pa kad se pise o zlim strancima pa onda bi trebalo da se pise i o nasoj voljenoj domacoj osnovi.

 

I zaboravlja se da je Darko placaju me Plavsic izbacio vec jedan sl tekst pre otpustanja Ivanovica.

Nece bas to tako. Ne moze ista kritika da ide prema Šerifu od 5 miliona i Nedeljkovicu od par stotina hiljada. Drvlje i kamenje u Realu je islo na Azara a ne nekog spanskog igraca koji je dosao i nije se snasao. 

Da li bi Sabaz bolji bio da Plavsic uopste ne postoji? Igrao bi isto kao sada, bolelo bi ga dupe. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Nece bas to tako. Ne moze ista kritika da ide prema Šerifu od 5 miliona i Nedeljkovicu od par stotina hiljada. Drvlje i kamenje u Realu je islo na Azara a ne nekog spanskog igraca koji je dosao i nije se snasao. 

Da li bi Sabaz bolji bio da Plavsic uopste ne postoji? Igrao bi isto kao sada, bolelo bi ga dupe. 

A koliko nas je kostao Kuzmic, Lazarevic, Ilic i Lazic za sve ove godine? Izracunaj.I jos sam zaboravio Davidovca, Bjelicu....

 

I vidim ovde ma koliko god razumevanje bilo ipak ima onih koje je tekst uspeo da skrene sa Covica na Shabazza.Sad ispada kako je Shabazz ovd PROBLEM NO 1 a ne Nebojsa Covic.

 

Edited by Don Dusko
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

I vidim ovde ma koliko god razumevanje bilo ipak ima onih koje je tekst uspeo da skrene sa Covica na Shabazza.Sad ispada kako je Shabazz ovd PROBLEM NO 1 a ne Nebojsa Covic.

 

Glupo mi je da glumim Plavšićevog advokata, jasno je da ne smije da zucne za Čovića, ali ako je napisao da četiri ovogodišnja pojačanja, skoro pola tima, ne ispunjavaju očekivanja, šta to onda znači?

Ne može baš zaključak da bude klub nije ništa kriv, krivi su igrači koje je klub doveo. Nešto je trulo u državi Danskoj, samo ne može baš tako da kaže. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Vest pre sat vremena: ne igra zbog povrede leđa

 

Onda ipak nije dovoljno nego daj da rendom (nažalost, ne i previše pametnom) ciganu serviramo kako povređen igrač, ladno, ne trenira sa timom i bleji pored terena.

 

Rendom cigan: TERAJ GA U KURAC, DAJ MALOG TOPIĆA OD JANUARA, TREBA NAM ZVEZDAŠKA KRV A NE PREPLAĆENI STRANCI NISMO MI KO KK KAMERUN. 

 

Čović zove Jovanu Jeremić da pita jel ok ako vodi program gola dok sedi na Šabazovom dresu.

 

spušta se zavesa

 

aplauz maloumne ciganske publike

 

sprema se bis u vidu sezone 24/25

  • Like 8
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Nemojte da padate. Zanimljivo da imamo identični koš količnik kao i KKP u EL +17. Tačno je da oni izgledaju kao NBA tim naspram nas ali razlika je "samo" u tome (za sada) što su oni većinu svojih neizvesnih mečeva dobili a mi izgubili sve svoje isto takve.
Iskoristiću ovaj post gde Chaos nije slučajno pod navodnike stavio reč samo.
To je ključ. U tome je razlika, nemamo karakter, a ni kvalitet.
Ličimo na one ekipe od kojih smo se ježili. Većina su isluženi, preplaćeni, matori, beskrvni profesionalci koji dobijaju svaku treću utakmicu kad im se "poklopi". Inače, večeras mislim da dobijamo baš zbog ovog poklapanja i principa ćorave koke ali ozbiljnu plej of seriju (do koje će doći samo u Aba izgleda) nema šanse da dobijemo dok se nešto drastično ne promeni.
Sfero je najmanji krivac, prvo nije trebalo ni da dolazi jer za ovakvu selekciju je do kraja morao da istrpi onaj koji je napravio ili sprovede ideju koju je imao.
Ali morao je da skenira i izvuče neka pojačanja kada je već došao. I treće gde ima najviše njegove odgovornosti, do sada je morao da vidi ko može a ko ne može, skrati rotaciju u EL i najvažnije utakmice igra na krv i nož sa 8,9 igrača, da se vidi ideja, glava i rep..
Ovi zadnji napadi u Valensiji su pokazali da tu mnogo toga ne štima i da se mnogo toga ne zna. Jedan napad završava Bolomboj šutom sa distance, pored Tea, Nede i Šabaza, drugi Teo neizrađenim šutem preko ruke. Takođe, ključne odbrane, uvede Lazarevića umesto Jaga na onog brzanjca gde primamo koš za 2 sekunde do kraja 1/2 i zadnja gde ostaje Deda kao čunj. Dovoljno je on s tim igračima da zna ko šta i koliko može.
Ipak, on je jedan gospodin, meni lično neki potezi i igra imaju više smisla nego kod Duška, trebalo bi da ima i znanja i iskustva, i mislim da zaslužuje punu šansu i podršku.
Za razliku od inženjera robotike:) (ovo mi zauvek smešno) njegove poltronske, porodično, drugarsko, kumovske skauting, trenažne i lekarske službe. Tačno bi ih sve rasterao da kamen na kamenu ne ostane. Ni frizure i stajling čak mi se ne sviđaju, kad vidim onog Tomovića iz Mege i Bagzija kao da mi gurnu prst u oko koje je već ranije prokrvarilo od prikazane igre.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

A koliko nas je kostao Kuzmic, Lazarevic, Ilic i Lazic za sve ove godine? Izracunaj.

 

I vidim ovde ma koliko god razumevanje bilo ipak ima onih koje je tekst uspeo da skrene sa Covica na Shabazza.Sad ispada kako je Shabazz ovd PROBLEM NO 1 a ne Nebojsa Covic.

 

Opet zamena teza.

Šabaz je medju najplacenijim igracima Evrope. Da sutra Terza dovede Hari Kejna, u Zvezdu i da se  Englez vuče kao crkotina po terenu, mrzi ga da potrci, lelemudi, pada u čidne depresike... Koliko nas bi psovalo Kejna, sve najgore o njemu pisali...  iako je Terza glavno zlo u Zvezdi, Kejna bismo svi napenalili ovde. Pa jebenom Šerifu smo sve po spisku iako je njegov renome  svetlosnim godinama daleko od Šabazovog

Covic kao najveci problem Zvezde je bio i kada su igrali Djenka i Kinsi.

Igra li Sabaz lose zbog ovakvog Covica i Plavsica? 

Sistemske promene nam trebaju i one podrazumevaju obavezan odlazak robotičara. Ali, amnestirati Sabaza zbog toga...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mister-no said:

Iskoristiću ovaj post gde Chaos nije slučajno pod navodnike stavio reč samo.
To je ključ. U tome je razlika, nemamo karakter, a ni kvalitet.

Fali nam igrac koji bi uzeo loptu u ruke u finisu meca, i sto je najbitnije naravno pogadjao. Otprilike je jedino Nedovic takav profil igraca, ali znamo i sami koliko je on konstantan. Igraca poput Pantera ili Nanelija koji to rade u Partizanu nemamo. Trebao je to biti Sabaz, ali jebiga. Pored toga, ozbiljna razlika je i sudjenje. Kada se udje u neizvestan finis meca onda se svaka sudijska odluka vrednuje pet puta vise nego tokom ostatka meca. U tim momentima uglavnom sudije vide sve zivo sto bi moglo ici na nasu stetu, ako treba i izmisle, dok recimo kod komsija magicno oslepe kada odalame protivnika po ruci ili ne prevedu loptu na vreme.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, berti said:

Opet zamena teza.

Šabaz je medju najplacenijim igracima Evrope. Da sutra Terza dovede Hari Kejna, u Zvezdu i da se  Englez vuče kao crkotina po terenu, mrzi ga da potrci, lelemudi, pada u čidne depresike... Koliko nas bi psovalo Kejna, sve najgore o njemu pisali...  iako je Terza glavno zlo u Zvezdi, Kejna bismo svi napenalili ovde. Pa jebenom Šerifu smo sve po spisku iako je njegov renome  svetlosnim godinama daleko od Šabazovog

Covic kao najveci problem Zvezde je bio i kada su igrali Djenka i Kinsi.

Igra li Sabaz lose zbog ovakvog Covica i Plavsica? 

Sistemske promene nam trebaju i one podrazumevaju obavezan odlazak robotičara. Ali, amnestirati Sabaza zbog toga...

Koliko je izvuceno preko domace osnove? to mi reci.

 

Sabaz je placen koliko je placen i podbacio je. I zeznuli smo se. Ali tu je kriv on jbg. Pokazao je prosle sezone da je strasan igrac i zbog toga je dobio pare.

Ali zasta domaca osnova dobija pare i koliko su oni izvukli za sve ove godine?

 

Shabazz ce da ode. Ali domaca osnova ostaje. I kad Shabazz ode ko ce nam sledeci biti kriv i koga cemo od stranih da targetiramo?

 

I uvek cu podrzati iako me boli zajeb kad se kosarkaski razmislja nego kad se dovlaci domaca osnova jbg.

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo targetiranje i maltretiranje coveka Coviceve bot brigade. Nadam se da ce do zadnjeg centa sve da naplati i za ovu i narednu godinu.

 

Sport klub je takvo smece a bilo mi je zao sto im je ostala samo ta EL i druga liga Ugande u fudbalu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Još jedna stvar, rokada Topić - Šabaz u januaru bi bila tako Čovićevska. Rezultatski ništa ne bismo dobili, ali bismo prirodno lakše gledali i opraštali greške našem detetu. Još pride ne košta ništa i ništa veliko se ne očekuje kao od milionskih pojačanja.
Pustite dečka da se razvija kako je zamislio, da ne žuri nigde, igraće dogodine kod nas.. Pametan je i on i Milenko za sada nigde nisu pogrešili, sve ide kako bi trebalo..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MisaF said:

Da li je povreda ili ne Sabaz i treba biti odstranjen iz tima sa ovakvim pristupom, gotovo sam siguran da ga je Sferopulos odstranio. A to na ekipu samo pozitivno moze da utice.

 

 

sve bi to bilo okej kada bi mogao da nadjes zamenu koja moze da izvede ono sto je bila projekcija za napiera a usput da nadjes i milionipo-dva, posto shabazz svoje novce nosi kuci.

 

ovako ce otpustanje napiera biti samo kapric fleksovanja koji nece pomoci sezoni a ni trazenju neke buduce akvizicije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...