Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Secam se prosle godine kad sam na poluvremenu utakmice sa Barsom 17. marta rekao jos jedno poluvreme i gotova sezona. Ove sezone to kazem na poluvremenu utakmice 8.decembra iako je uveden play-in.

 

Nebojsa, posto citas forume, daj ostavku do ponedeljka, postajace sve ruznije u hali, ne treba ti to mator si, idi igraj se sa unucima !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je beznadezno...

Igraci bez samopouzdanja, igra bez (mnogo) logike. Bez odgovornosti i bez mozga. Roster bez fizike i smisla. Bekovi bez lateralnih kretnji i mentaliteta davitelja. Centri (sem Bolomboja) bez odbrane i eritrocita. Stav na terenu izgubljen.

Oni kad nemam volju da pisem o kosarci... ali jedan segment iz prvog poluvremena - primimo dve trojke iz situacije gde CMM urucuje loptu Hauardu na centralnoj poziciji, a Jago/Teo nemo posmatraju Lazica kako se nervira i ostaje zaglavljen. Divno.

Ali nisu krivi igraci, nisu krivi ni treneri, uz sve nedostatke i jednih i drugih. Jeste da ima par momaka koji su u proseku podbacili u odnosu na moja ocekivanja, ali nikog od njih ne krivim.

Glavni krivac, ma koliko gubili, nece otici. Bezrepo govedo bez trunke moralih vrednosti. Nije ni cudo - u zemlji dupeuvlakaca, u zemlji bez morala, caruju upravo takvi. A on je tu 30godina. U politici, ne kosarci. Odlazi bre! 

Btw, cuh pre nekog vremena abrove kako igraci nisu dobili plate. Ocekujem da to bude glavna tema posle NG, bilo to tacno ili ne. Divan je to narativ za zamajavanje dok nas Asvel stize na tabeli. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Hehe opet ce biti bili smo blizu i to jako blizu i sreca nam je okrenula ledja.

 

Nema veze sto smo se mi vratili ono ludim sutevima do izjednacenja i uz malo srece.

 

Kako smo igrali i ne zasluzujemo ovakve zavrsnice da dobijamo.

 

Tj sve dodje na naplatu. Da smo igrali kao zadnjih 5 minuta celu tekmu onda bi smo mi dobili al ne lazi vraze.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...