Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Igrali smo i mi i komsije protiv istog Armanija, isto kod kuce, i isto bili u debelom minusu. Reakcija, tojest razlika nase i njihove, posle toga je to sto mene cini besnim, i najbolje pokazuje razliku, koju mi nazalost nema sense da smanjimo ili promenimo. Trulli smo od glave do repa. 

8 minutes ago, Čvarkov said:

Ne znam da li je već bilo.

 

Čoviću odlazi!

 

To bi trebalo da bude naziv teme.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, robespierre said:

Kuzmić na listi podrške Vučiću

Pa ti meni potpis ja tebi ugovor. Ti meni deo,, zarade". Ja tebi - ti meni. Zemlja dembelija. Sa jedne strane Željko, kod njega to nema prođu sa druge strane Čović koji živi od mutljavina i UPPR. Jedan SNS projekat je morao da bude žrtveno jagnje za pranje para i malverzacije a drugi za uspehe. Sve po zasluzi. Na naplatu nam dolazi ta 2011.godina. Bolje da se nikad nije ni desila. 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Previse se mi zalimo za napad uzimajuci u obzir da smo primili 56, ponavljam 56 poena od Valensije za poluvreme.
Mi smo u 1/2 postigli 40 poena i bili u debelom minusu. U 2. smo postili tek 1 vise tj. 41 poen i bili na pragu pobede.

 

Ne treba biti previse pametan i zakljuciti da se nismo napadom vratili nego smo zategli odbranu.

Falio je bolji pristup i energija u odbrani. I nije ovo prvi put, redovno se desava pogotovo na gostovanjima.

Edited by NikolaTest
Link to comment
Share on other sites

  ovaj tim ima dosta veliki plafon i reci je da je ovo tim za dno EL je neozbiljno....ne kazem da necemo biti pri dnu, posto ima previse primera da su se ekstra skupi i dobri rosteri rapadali u EL...na treneru je da proba da izvuce najvise sto moze od svakoga pojedinacno a tako i od celog tima...

 

   moj utisak je da nam sitnice fale da postanemo pobednicki tim...ono sto mi najvise bode oci je da pre cesto imamo vrlo male procente suta za 3 s obzirom na igrace koje imamo i pozicije koje pravimo...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...