Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kod komsija se zna red. Stranci su tu da igraju, donose kvalitet, preuzimaju odgovornost. Nekad dobiju, nekad izgube, ali se zna red.

Kod nas. Jedan provredjen, drugi siroma se ozalostio i pao u depresiju, treci se nada da ce partije iz aba lige da ponovi u el, četvrti olimpijski bazen bi iz 5 pokusaja jednom potrefio. Bolombaj zavrsava posao, kao i Jago takodje i ni kriv, ni duzan postade medju glavnim igračima. 

Nista, radujmo se sto se Despot raspucao.

  • Like 9
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Kod komsija se zna red. Stranci su tu da igraju, donose kvalitet, preuzimaju odgovornost. Nekad dobiju, nekad izgube, ali se zna red.

Kod nas. Jedan provredjen, drugi siroma se ozalostio i pao u depresiju, treci se nada da ce partije iz aba lige da ponovi u el, četvrti olimpijski bazen bi iz 5 pokusaja jednom potrefio. Bolombaj zavrsava posao, kao i Jago takodje i ni kriv, ni duzan postade medju glavnim igračima. 

Nista, radujmo se sto se Despot raspucao.

Sta je tebi? Sto toliko mracis? Ok shvatili smo svi da su komsije bolje, bolji trener, predsednik, sve je bolje. Mi da imamo 11/0 isto bi pisao.

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu oni da budu bolji koliko hoce, ja za nas tim kome su svi nosioci stranci jednostavno ne mogu da navijam i gotovo.

Ne moramo ni da igramo EL.

Panter, Naneli, Dozier, Kostolomac i Kaboklo, petorka partizana koja zavrsava utakmicu...

  • Like 2
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sta je tebi? Sto toliko mracis? Ok shvatili smo svi da su komsije bolje, bolji trener, predsednik, sve je bolje. Mi da imamo 11/0 isto bi pisao.

Mracenje... Kako da ne. Jok, sve je super, narocito sapunica sa Sabazom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa KKP je pravio tim za F4.

Stvarno. Sistematski, sa dokazanim EL i NBA igračima, uz produžetak nosilaca igre. Uz jaku logistiku i najtrofejnijeg trenera to je sasvim dovoljno za F4.

Dok mi sa druge strane imamo tim EL veterana  i igrača na zalasku karijera, koji su više u ordinaciji nego na terenu + domaća osnova (koja za sada najviše doprinosi)...i to je to...

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Mracenje... Kako da ne. Jok, sve je super, narocito sapunica sa Sabazom.

I sta ces da promenis ako ovde napises 100 puta kako nista ne valja i sve je sranje? Kako ce se pomoci Sabazu ako mu zvizde? Izvuci ce ga iz kanala?

Ovim tvojim pisanjem samo mozes ubedaciti nekoga. Nije ceo zivot kosarka. Ne mora Zvezda pobedjivati da bi se osecao dobro. Cini mi se da nisam do sada procitao ni jedan pozitivan tvoj post.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja ne bih menjao nas tim i ove momke za njihov. Vi kako hocete.

Ma ne bih ni ja, jer su svi kod nas pre svega ok ljudi. No, to je jedna stvar. Ovako sklepati tim sa tolikim parama je nesto sasvim drugo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

mnogo bolje sklopljen tim, trener tu vec duze, nosioci isto, izgradjen sistem, izvrse dopunu tacno sta im manjka

 

mi ko s koca i konopca sa silnim milionima

to treba umeti

I opet su do veceras imali samo jednu pobedu vise od nas, uz nekoliko utakmica koje su dobili jako tesko.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja ne bih menjao nas tim i ove momke za njihov. Vi kako hocete.

 

Kakvo je to poredjenje...

 

Ne bi menjao bednu Zvezdu iz 10/11 sezone za sampionski tim njihov iz prosle sezone ili ovaj sad ili iz '92 kad su bili sampioni Evrolige, a ne ovo sad sto imamo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Covic dr.nebojsa je kompletna kosarkaska neznalica. Ako su vec skautirali ulm kako im u oci nije zapao igrac od 206,7 nego skraceni plej od 178cm? Ovo nije upereno protiv yaga, koji posteno odradjuje svoje minute. Ali ovakav frankenstajn od tima uz najveci budzet u istoriji je stvarno umetnost sloziti. Atletike bez, odbrane bez, motiva bez, zdravlja bez, mladosti bez!

Komsije su za ne mnogo vise novca napravile tim koji ima jos 20%-30% lufta i legitimni je kontender ne samo za f4

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Na ovoj temi više bude komentara bude nakon njihovog meča u EL nego našeg u Abi, zbog čega tolika opsjednutost tuđim timom?

 

Umjesto što gledate svaki njihov meč u nadi da će izgubiti i komentarisanjem svakog Ledejevog poteza, bolje da upalite neki film i kasnije provjerite rezultat, zdravije je mnogo.

 

Sutra igra naš tim, podrška momcima i Čoviću odlazi.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

I sta ces da promenis ako ovde napises 100 puta kako nista ne valja i sve je sranje? Kako ce se pomoci Sabazu ako mu zvizde? Izvuci ce ga iz kanala?

Ovim tvojim pisanjem samo mozes ubedaciti nekoga. Nije ceo zivot kosarka. Ne mora Zvezda pobedjivati da bi se osecao dobro. Cini mi se da nisam do sada procitao ni jedan pozitivan tvoj post.

Pa dobro, ako ce pesimsticko pisanje bilo koga pogorsati stvar, onda ok.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nate said:

Covic dr.nebojsa je kompletna kosarkaska neznalica. Ako su vec skautirali ulm kako im u oci nije zapao igrac od 206,7 nego skraceni plej od 178cm? Ovo nije upereno protiv yaga, koji posteno odradjuje svoje minute. Ali ovakav frankenstajn od tima uz najveci budzet u istoriji je stvarno umetnost sloziti. Atletike bez, odbrane bez, motiva bez, zdravlja bez, mladosti bez!

Komsije su za ne mnogo vise novca napravile tim koji ima jos 20%-30% lufta i legitimni je kontender ne samo za f4

I vidi na to dovode jos jednog pleja. Ja vec polako razmisljam da polako pocnem da navijam za njih.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja cu pozitivno...cisto kosarkaski, mi trenutno igramo dosta smislenije u odnosu na roster koji imamo, i kako su nam nosioci u kanalu. Sa puno više kretnji, gde skoro svi igrači učestvuju u igri i kada dobijamo, to bude, ono "košarkaški".

KKP trenutno igra ISO kosarku, daj Panteru /PJ/Naneliju/Ledeju/Aleksi i cekaj da nesto naprave (ima vala i igrače za to).

Dobijaju na individualni kvalitet i halabuku (neću spomenuti suđenje). Svakako mislim da je plafon KKP dosta viši, a ako ih zaobiđu povrede, mogu do F4 bez problema.

Ipak...sviđa mi se naš tim, bez obzira na nedostatke i imace punu podrsku kao i svake sezone

Edited by Thor
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...