Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, pilif88 said:

Dzon Holand ne ume da igra odbranu, niti je ikada umeo, niti je ikada igrao cak ni kada bi sam bio na terenu. Toliko o tome.

Lazarevic nije dao dugu dvojku ni poludistancu vec trojku uz gazenje linije. 

 

@Wingwalker

 

Da li imas 4 miliona da platis raskid ugovora?

Pa to upravo i piše. Holand ne ume odbranu a Lazarevic napada. Ne znam sta ti nije  jasno?

Link to comment
Share on other sites

Žao mi je naravno Šabaza, razumem ga kao čoveka i oca ali trebamo li sad pustiti sezonu niz vodu zbog toga? Jer vrlo verovatno bi tabela izgledala dosta drugačije da on isporučuje ono što bi trebao da isporučuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas fali Hanga, posebno sad kad je Rokas u bunaru... Za njegovo stanje se diljem interneta svasta moze procitati, od toga da je zavrsio sezonu, a mozda i karijeru, do toga da ce se vratiti protiv Albe. 

 

Sudeci po nacinu na koji je hodao juce posle utakmice, ne deluje kao da ce u skorije vreme na parket, ali moguce je da nosi nekakav steznik ili nesto sto mu otezava kretanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svideo mi se ovaj Daum kao igrac, dobar sut, ruke do poda, dobar skok a verujem i da nije skup. Voleo bih da vise rizikujemo sa igracima poput njega, Jaga, Cabokla, PJ, dakle sa igracima koji se probijaju i u punoj su snazi a ne sa ispusenim mustiklama koje se vrte po EL.

Sabazz- ov problem sto mu nedostaje mali jeste nezgodan, ali nije ni u top10 problema koji mogu da te zadese a sa cime verujem da se vrhunski sportisti suocavaju tipa bolest voljenih, smrt u porodici, bankrot, razvodi, izdaja..

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

Bas fali Hanga, posebno sad kad je Rokas u bunaru... Za njegovo stanje se diljem interneta svasta moze procitati, od toga da je zavrsio sezonu, a mozda i karijeru, do toga da ce se vratiti protiv Albe. 

 

Sudeci po nacinu na koji je hodao juce posle utakmice, ne deluje kao da ce u skorije vreme na parket, ali moguce je da nosi nekakav steznik ili nesto sto mu otezava kretanje.

 

Rekao je Janis na konferenciji da mu je koleno bolje i da je poceo da trenira individualno. Mislim da su realno sanse da ga ocekujemo protiv Albe.

Link to comment
Share on other sites

^kod Cove je to samo moc navike. Kad se u zivotu izrekne toliko lazi, i njemu samom bude cudno da prica istinu.

 

Nego, dva bas vidljiva ofanzivna buga:

1. Sabaz je jako nesiguran, sto vodi do loseg odlucivanja u igri. Ne napada preuzimanje (sem ukoliko Teo ne insistira na tome), prosledjuje loptu dalje. Mora imati jasnu ulogu sta moze, a sta ne da radi, i to je posao za Sferu. Drugim recima, to sto ga je spojio sa Teom na terenu meni ne deluje kao resenje na duge staze.

2. Luka je posle par eksperimenata vracen u ulogu rolera, a Bolomboj izvucen na 6.75. Menjaju se u toj ulozi, ali nek bude da je odnos 4:1. Dzoel ce biti ignorisan do bola kako ide sezona... Svakako da igra sa Bolombojem maksimizira Lukine pluseve, ali bez prave cetvorke ta postava ce izgledati sve losije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Fromthecorner said:

Hanga se oglasio na Fejsbuku danas:

Prošli smo kroz dugi novembar. Moram biti strpljiv sa svojom povredom. Počeo sam sa treninzima snage ove nedelje, nadam se da ću se vratiti u akciju kroz par nedelja. Ostanite pozitivni i crpite snagu iz pobeda kao sinoć!

Ma laze, samo da bi Covica navukao da kaze nesto slicno, pa da ga ovde pljuju i dobiju dosta +.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:


Ostaje nam dve opcije: da sačekamo da li ćemo Šabazovu najgoru sezonu usled ličnih problema galantno pokriti sa rekordnim klubskim ugovorom ili da ipak, shodno kako ovo ide, sami što pre iniciramo neki kompromisan razlaz a drugi milion uložimo u dovodjenje kombo defanzivnog beka ili genuine četvorke pa nek je i EC level.

Jednom za sva vremena da izbacimo iz rasprave da mi odlucujemo kad  i kako ce se ugovor raskinuti. Mozemo mi da iniciramo i da AV bude predsednik celog Univerzuma, ali sta univerzum briga za nasu inicijativu.

Zasto bi Sabaz rekao bas super sto od mene trazite da Vam poklonim milion. Moze biti i da bi bio toliko srecan pa da kaze predivno, toliko ste me obradovali da sam resio da Vam poklonim i drugi, plus ako je ugovor 1+1 onda je player option, pa on tako srecan kaze oprastam Vam i ona 2 miliona za sledecu sezonu.

Tako da Sabaz tesko da ce izaci iz ugovora i raskid saradnje sa njim kosta 4 miliona minus ono sto je do sad inkasirao. Mada sta je to za sirotinju, daj 5 karata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I da raspored je bio poprilicno lagan, ako se planirao ulazak u Top4, pa jos i napad na EL titulu. Solidno lagan, ako se misli ici u Top8. U gostima Zalgiris, Virtus i komsije bi morala da bude bar jedna pobeda, ne samo za Top 4 ekipu, napadaca na titulu, vec i za Top 8 ekipu. Gde je to lakse napraviti brejk. Mozda protiv, Pao, Fenera, Reala, Barse, Oly. Ovako ispada da se brejku mozemo nadati samo protiv Albe i Asvela u gostima, eventualno jos Bajern. Ali to nece biti dovoljno ni za 10 mesto jer vec imamo dva poraza na svom parketu i to protiv drugo i trece EL pozivaca. Armani i Monako nisu najvece zveri koje cemo ugostiti. Ko sme da potpise da cemo pobediti Real, Barsu, PAO, Oly, kad Armani i Monako sve vreme imaju kontrolu nad utakmicom u Areni. Svaka cast svima, ali nije to sam krem EL kosarke. U ovom trenutku mi imamo dva poraza kuci i ocekivati je jos, pa bar tri. Ja bih voleo da mi neko kaze gde mi to planiramo da nadoknadimo 5 pobeda, koji su to tereni. Tri sam ja naveo, a sasvim sigurno necemo pobediti sve tri, mozda cak ni jednu, ali eto i da pobedimo sve tri, gde je to lakse pobediti na strani nego Armani ili Monako kod kuce.

Nismo mi samo izgubili i protiv Armanija i Monaka, vec su oni kontrolisali utakmicu i samo je bilo pitanje kad ce je prelomiti. Isto tako nasi porazi protiv Virtusa i Oly su mnogo manji od onog sto se desavalo na parketu. 15 razlike je imao Virtus, pa se malkice opustio i utakmica je dobila na dramaticnosti, ali samo dok nisu opet dali po gasu. Slicno i Oly, isto desetkovan. Kazem jos jedanput, pozicija na tabeli, pa i skor i nisu toliko losi, iako smo samo dno tabele, koliko smo nemocni na samim utakmicama i koliko ne zavisi od nas vec od protivnika. Izuzetak su Fener i Asvel.

Edited by kokodakalo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jednom za sva vremena da izbacimo iz rasprave da mi odlucujemo kad  i kako ce se ugovor raskinuti. Mozemo mi da iniciramo i da AV bude predsednik celog Univerzuma, ali sta univerzum briga za nasu inicijativu.
Zasto bi Sabaz rekao bas super sto od mene trazite da Vam poklonim milion. Moze biti i da bi bio toliko srecan pa da kaze predivno, toliko ste me obradovali da sam resio da Vam poklonim i drugi, plus ako je ugovor 1+1 onda je player option, pa on tako srecan kaze oprastam Vam i ona 2 miliona za sledecu sezonu.
Tako da Sabaz tesko da ce izaci iz ugovora i raskid saradnje sa njim kosta 4 miliona minus ono sto je do sad inkasirao. Mada sta je to za sirotinju, daj 5 karata.
A zašto se ovde pravimo nevešti da ne znamo kako se rešavaju takve situacije ?
Da je kao Bjelica u Feneru cele sezone povredjen tada mu ne možeš ništa ali i ne očekuješ ništa dok ne ozdravi...šit hepns okolnost.
Kod Šabaza je problem što njemu nije do košarke...a kaće biti, ne zna se.

"Dečkonja...brat-bratu, čekali smo te pola sezone jer koštaš milione a tvoji minuti nas dodatno koštaju Boba oca. Izvoli na tribine."
Link to comment
Share on other sites

“Nas narod kad izgubi to je tragedija. U Americi i oni sto pobede i oni sto izgube su veseli. To je mentalitet naseg naroda”

 

Intervju ne morate da slusate, 50 minuta pricanja o proslom veku i povremene provokacije prema navijacima koji su po mnogim parametrima ove sezone najcenjeniji u Evropi i koji sve sto zele je da se prvi put u deset godina ne valjaju po dnu Evroligaske tabele. Mars iz kluba!

 

 

Edited by Fromthecorner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...