Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Abizolirni said:

Zivimo u zabludi da mozemo parirati EU krem klubovma jer realno i da nekad pobjedimo nekog iz tog krema, kvalitet opet na kraju izadje na povrsinu i oderu nas kad je potrebno.

 

Nas je domet ABA, cipiripi kup i tako dalje.

Cak ce ove godine biti vaznija ABA nego bilo sta drugo ako se naredne god. vrate Rusi.

Stvarno misliš da će ove Nebojšine nebuloze da prođu?

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Sipkasima krivi igraci, a protiv Terze i Čovića ni da pisnu.

Јасно је да их овде већина нас не воли, али каква је ово будалаштина да су им криви играчи? Како си то закључио? Тако што се на крају певало и када губимо и када водимо или и да ми понуде милионе билионе...? За део о Терзићу и Човићу си у праву потпуно.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nik1991 said:

Vrhunac jadnosti doktora rabotike ce biti kako kkp slavi aba titulu uprkos nasem domacem terenu.

E samo je to još ostalo da cirkus bude potpun… Ali uzećemo mi 2 domaća trofeja a nama su domaća takmičenja najbitnija i na ostalo se nikada nismo ni palili. 
Na kraju ćemo sa uzetim KLS-om i Kupom proglasiti uspešnu sezonu i aj Jovo nanovo

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes reci kako nisi duzan bilo kome da objasnjavas gde je i sta se desava sa igracem koji je potpisao ugovor sa klubom. Nije normalno da se ne zna jel i dalje igrac pod ugovorom, kao i da se ne zna nista o povredama nasih igraca. Ja smatram Covicu da si duzan meni da objasnis takve stvari. Nikad nista nisam dobio, niti mi treba, od kluba. Uvek sam tu, placam sezonsku, trosim sate i sate, novac, da dodjem na utakmice. Gledam kako nas Armani odalami sa 20 razlike i opet na kraju aplauzom pozdravim nase igrace i sledeci put cu opet biti tu. Meni si duzan, ali i svim ostalim navijacima koji iskreno vole klub. Toliko valjda mozemo da dobijemo.

 

Sto se tice utakmice razbili nas, jaci su. Mi sa prakticno 7-8 upotrebljivih igraca ne mozemo mnogo u kontinuitetu. Sa ovakvim Tobijem i Nejpirom mozemo da zivimo samo ako Yago i Bolomboj igraju iznad realnog nivoa, ali to ne moze da bude konstanta, jer bi onda ovaj prvi otisao u Real da bude naslednik Kampaca, a drugi bi ostao u Oliju. Bilo bi naravno mnogo lakse sa Lazom i Hangom, ali dok nam prve opcije na 1 i 5 izgledaju ovako kako izgledaju nemamo se cemu nadati. Ne mozes ocekivati da ce ti Teo sa toliko godina nositi tim u ovom ritmu utakmica.

  • Like 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Milano i Mesina su do tančina ogolili sve mane ovog rostera. Ne može da se igra ozbiljna košarka bez odbrane. Napisao sam više puta na ovoj temi da je Hanga jedan od ključnih igrača. I sa njim je odbrana spoljne linije problematična, a ovako je to istorijski loša odbrana za EL nivo košarke. Fali i Lazić solidno iako je daleko od svojih najboljih dana. Nedostatak prave četvorke je ponovo došao na naplatu i dolaziće u kontinuitetu. Ova krpljenja sa Mitrovićem neće proći, pa nije ovo košarka iz prolog vijeka da igraš bez četvorke koja nema šut.

Edited by Wake in Fright
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kojom racunicom smo mi samo na 2 pobede od plej of zone, jedino da druge ekipe ne igraju, a nama samo da se povecava broj pobeda.

Da bi uopste pricali o plej ofu nama minimum treba 50% uspesnosti u evroligi, u prevodu da broj pobeda i poraza bude na nuli ili u plusu. Mi smo sa 3-7 u minusu 4 pobede, tek kad se priblizimo tom procentu onda mozemo da kazemo da smo u igri za plej of ili plej in. Zauzimamo 16. mesto i posle skoro trecine regularne faze od nas su losiji samo Alba i Asvel.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Vlada_79 said:

 

Skroz je jasno da si ti dečko ozbiljan visokoletač.

Nadam se da ti je lakse kada me malo pljucnes. Ipak je bolje mene nego igrace. Ovde cim kazes nesto drugacije svi skoce na tebe. Zivela demokratija, ako svi mislite isto. Ako pogledas link koji sam postavio, a znam da ti je tesko da gledas predsednika, shvatio bi ko se sada pita za sve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cavani said:

Sramni su i sipkasi bili veceras.

Vikali su 'sram vas bilo Cigani' navijacima koji su krenuli ranije kuci jer im se nije gledao ovaj suterski trening Armanija u sta se pretvorila utakmica, a za Covica cute ko pizde.

Tata kupi mi klub lik i Laki ispadose najveci borci za klub i jedini sa mudima.

 

3 hours ago, Bad said:

Delije su tu da rade za sopstvene džepove, dobrobit kluba im nikad nije bio preterano bitna.
 

Kurče se nekim ukradenim zastavama, a zapravo su najveće pičketine tamo gde treba da se pokažu. Od njih ništa dobro ni ne očekujem.

 

3 hours ago, berti said:

Sipkasima krivi igraci, a protiv Terze i Čovića ni da pisnu.

Ево их "упућени" људи. И сваки следећи пут ће да се скандира. Као и за јадранску смрдљиву лигу.

Не долази се да се гледа Армани, већ да се пружи подршка клубу, а онај ко није спреман да пружи подршку кад је тешко, нека не долази ни кад је лепо. О овим осталим коментарима не бих трошио речи, јасно је да су у питању испрани и затуцани мозгови. Али нека. Сваки потез групе ће се протумачити на начин који сте измислили у глави. Отворен позив за све које имају неке недоумице, а посебан позив овом "храбром" момку горе, слободно дођите до шипке.

На крају крајева, зна се ко ће увек бити уз клуб, и у добру и злу. 

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stellarosa said:

 

 

Ево их "упућени" људи. И сваки следећи пут ће да се скандира. Као и за јадранску смрдљиву лигу.

Не долази се да се гледа Армани, већ да се пружи подршка клубу, а онај ко није спреман да пружи подршку кад је тешко, нека не долази ни кад је лепо. О овим осталим коментарима не бих трошио речи, јасно је да су у питању испрани и затуцани мозгови. Али нека. Сваки потез групе ће се протумачити на начин који сте измислили у глави. Отворен позив за све које имају неке недоумице, а посебан позив овом "храбром" момку горе, слободно дођите до шипке.

На крају крајева, зна се ко ће увек бити уз клуб, и у добру и злу. 

I u dobru i u zlu, po zimi kisi suncu snegu ili kosavi, za inat svima i uprkos svemu, Delije ce uvek biti uz Crvenu Zvezdu nevezano ko je na celu kluba i da li redja poraze ili pobede!!!!! 

 

 

Osim u Aba Ligi. Zasto? ZATO! 😄.  

 

Dobro, nece biti i ako je neki igrac koji slucajem iz Bosne i nema adekvatno prezime, ili u vaterpolu ako je trener iz Hrvatske. U tom slucaju nece biti. 

 

 

 

 

 

 

Edited by DejoLazaKalina
  • Like 11
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DejoLazaKalina said:

I u dobru i u zlu, po zimi kisi suncu snegu ili kosavi, za inat svima i uprkos svemu, Delije ce uvek biti uz Crvenu Zvezdu nevezano ko je na celu kluba i da li redja poraze ili pobede!!!!! 

 

 

Osim u Aba Ligi. Zasto? ZATO! 😄.  

 

Dobro, nece biti i ako je neki igrac koji slucajem iz Bosne i nema adekvatno prezime, ili u vaterpolu ako je trener iz Hrvatske. U tom slucaju nece biti. 

 

 

 

 

 

 

Разлози писани милион пута... Јел треба подржавати лигу са хрватима? Видели сте шта је било у Задру и није вам довољно? На к***ц јадранска лига

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Dobro, bar je demantovano za Hangu da ce duze odsustovati...

Odlicna emisija sa Covicem.

Jeste najbolje da je Covic za sve kriv pa i za to sto Rokas, Sabaz, Tobi ovako uzasno izgledaju.

Morao je to prosto znati sa 53 godine u kosarci.

I ovo oprastanje od EL je bas duhovito 😉😂

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Treba da nas bude stid, iz kluba nas uveravaju da nam ne trebaju pojacanja, a sinoc na klupi imamo Ilica, Lazarevica, Simonovica za koje se vidi da trener ne racuna na njih gledajuci minutazu, a da ne pricam da ni Nejpir nije mogao da se koristi sinoc, to su 4 igraca manje koja su sinoc bila u rotaciji a da nisu igrali, a igrati sa 8 igraca celu utakmicu je jako teska stvar, a gde je tek prica sa Majkom Tobijem...
 

Ne krivim igrace, dali su sve od sebe i videla se i frustracija, krivim Nebojsu Covica i manjak ambicija, ne bi se taj Covic smejao na 61:51 za Armani onako da je ulozio svoje pare u klub a ne nase, bio bi kao Janakopulos.

 

Svi navijaci Zvezde su vec odavno videli da nam fale dva igraca i to u najboljem slucaju kda su svi zdravi samo jedan covek ne vidi. Cekamo Bjelicu, coveka kojem se kosarka vise ne igra, coveka koji kad kroci na teren ima bolove, coveka koji nije igrao celu proslu sezonu da nam se javi i da dobije zelju da igra i zato ne dovodimo igrace. Apsurd je da ti fale 2 igraca kada imas 17 u rosteru, pardon, bez Bjelice, 16.

 

Cirkus Kolorado se nastavlja, bolje i da ne izlaze u medije nego da nam ovako pisaju u usta.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, stellarosa said:

 

 

 

На крају крајева, зна се ко ће увек бити уз клуб Човића и Терзића, и у добру и злу. 


Мали едит већа прецизност. Заслужили су и Човић и Терза, толико се боре за клуб а баш скромни ликови, потрошише све своје паре из љубави према Звезди. И што је најважније обојица мајстори да се направи искорак у Европи!

П.С. Убили се сви заједно за Монти Пајтон

Edited by Константин
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Teo

Quote

"Sigurno najlošija u Evroligi sa naše strane. Znali smo da je Milano kvalitetna ekipa. Nismo u drugom poluvremenu odgovorili na agresivnost i to nas je koštalo ubedljivog poraza. Jedna stvar koja me je uplašila, da ne kažem iznervirala, jeste da smo odustali poslednjih šest, sedam minuta, ali okej i to se dešava. Sezona je duga. Loša utakmica, u kojoj nismo imali šansu da pobedimo", rekao je Teodosić i dodao:

 

"Sigurno možemo da nabrojimo jedno 20 izgovora zašto nismo bacili ili... Jedna vrlo loša utakmica koju treba što pre zaboraviti. Srećom sezona je takva da ima mnogo utakmica, ima prostora za iskupljenje. Ovo nije način kako treba da igramo".

 

Falili su specijalisti za odbranu, Adam Hanga i Branko Lazić.

"Ne možemo da igramo sa pet defanzivaca... Sigurno nam fale svi igrači. Hanga, Laza, Nejpir je tek izašao iz povrede. Umorni smo malo. Imamo tri beka... Rokas je tu, Davidovac nam pomaže. Jedan od razloga je i taj što dolazi do zamora".

Teodosić se osvrnuo na start sezone.

"Sigurno da ovo nije rezultat koji nismo priželjkivali, 3-7. Ne kažem, ima još dosta da se igra. Ima prostora da se napreduje i da se dođe do cilja, Top 8 faze. Navijači, organizacija... Sjajna atmosfera, bez obzira što nismo igrali onako kako smo trebali, dobili smo podršku do samog kraja. Treba nam pobeda na gostovanju. Za sada je sve super, osim tog malo lošijeg starta u Evroligi. Treba ozbiljno da shvatimo, jer nismo u najsjajnijoj situaciji. Imamo dovoljno iskusnih igrača u ekipi i nemaju razloga da se plaše pobeda. Mislim da u nekom trenutku je bila naša neuigranost, malo sreća, svašta pomalo. Ne mislim da postoji neki strah od pobede", zaključio je Teo.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Filbi said:

Teodosic ima izjave kao da mu njegov gazda iz Zeleznika diktira

Bice upamcen kao jos jedan igrac u istoriji kluba, odigrace ovu sezonu uzece kls i to je to

 

sta je rekao a da ti zvuci kao covicev diktat? to sto ne trazi opravdanje za poraz, smatra da smo odigrali najlosiju tekmu ili da nam treba pobeda u gostima, jer imamo iskustvo za to?

 

 

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...