Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sta briga spodobu od 50 godina u kosarci, za ovo blamiranje. To njega uopste ne dotice. Nije mu prvi put da sezonu u EL zavrsava u 5-6 kolu. Igra se sa drzavnim parama, ne polaže racune nikome, navijaci cute, i mirna backa.

 

Nista mi nismo bolji od njega kada mu ovo prolazi iz godine u godinu . Covic DOBROEE

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo više energije imali u Pireju i to u duplom kolu nego večeras. Dobro smo prošli na kraju jer je moglo da ide i na +30. Taman kad pomisliš da ide na bolje mi se vratimo na staro. Iritantno postaje da ne možemo vezati dve dobre utakmice, nažalost ni dve utakmice da budemo kompletni. Da li će se nešto promeniti kad se kompletiramo, videćemo. U svakom slučaju moraju svi da daju doprinos, dakle timski da se odigra dobro ako želimo dobar rezultat u Evroligi. Nije večeras protivnika sralo, protivnik je imao znanja, imao je i individualce koji imaju znanja da rade ono što smo večeras gledali. To što mi nemamo takve je naš problem. Iz nemoći što sebi ne mogu da pronađu ni prostor za šut živciraju se i samo štete timu. Mislim na Tea. A ni Janis se nije proslavio, mada njemu se i nema šta mnogo prigovoriti. I da je ranije menjao Tea, koga da ubaci? Jaga? On je večeras bio dibiduz loš. Nek pozovu Đenku da nauči Jaga kako se izlazi iz blokova. Na kraju večeras je pobedio daleko bolji tim koji je imao i daleko više energije od nas. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

mesina je hofer evrolige ali je ipak presudilo to sto su sutirali 63% za tri.

lo i shields ludacki odigrali, nije nam pomogao ni davidovac

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeste slazem se sutirali su nenormalno dobro. Al sve je to proteklo sto smo ih mi nasom odbranom omogucili. Prvo su poubacivali otvorene trojke(Lo gde je potpuno sam Yago jbg daleko i sve to) pa su se napunili samopouzdanjem. I onda su sporeti krenuli da upadaju(nesto na klasu a nesto klasicno) a kad smo pokusali da igramo neku odbranu oni su noseni samopouzdanjem i gameplanom pogadjali jbg.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zelimir je lani u decembru imao i losiji skor od ovih 3 7 , pa je malo falilo da dodju do final 4 ( a realno su i trebali po kvalieti da budu tamo ). Hocu da kazem da 3 7 kao takav ne znaci ama bas nista, odigrano je 10 kola, ni trecina. 

 

Ova utakmica je jedan od onih gde mozes samo da cestitas rivalu na nestvarnom sutu, utakmica kakva na final 4 turnirima izbacuje najjace timove od strane zestokih autsajdera. 

 

Problem je u organizacija kluba, ceo sveti vidi da se ovde neko ugradjuje u ugovore i plate i svi cute , niko da kaze da je neko go. Krcag ide na vodu dok se ne razbije, isto kao i u FK sekciji. 

Covicu je pokazao da NE MOZE, NE ZNA, moze da pliva u mutno , ali ne i kad su stvari postavljene ovako, ima najjjaci budzet u istoriji kluba i "ovo" ne znam kako da ga nazovem , " od tima " na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Jeste slazem se sutirali su nenormalno dobro. Al sve je to proteklo sto smo ih mi nasom odbranom omogucili. Prvo su poubacivali otvorene trojke(Lo gde je potpuno sam Yago jbg daleko i sve to) pa su se napunili samopouzdanjem. I onda su sporeti krenuli da upadaju(nesto na klasu a nesto klasicno) a kad smo pokusali da igramo neku odbranu oni su noseni samopouzdanjem i gameplanom pogadjali jbg.

 

pogledaj pazljivije, lo ima jako zajeban stepback, kao i ulaz. kod takvih igraca uvek izgleda kao da se slabije igra odbrana, jer ne znas sta je gore

slazem se da su dobro koristili preuzimanja, spore noge, sve redom li na kraju to nije vazno kada sutiras 63%. to j tacno 23% bolje od 40% za tri, sa kojima se vecina tekmi dobija

 

ovo je ipak nesto sto se ne vidja

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lažemo, mi iz ovog sadašnjeg skora ne možemo da dođemo u situaciju da se borimo za plasman u doigravanje.

 

Nema nikakve potrebe za doselekcijom, zbog čega bi se pravila, da ne budemo poslednji u Evroligi?

 

Aj da uzmemo tu Abu ako možemo i to je to. Koliko god da se meni samom sve ovo ne sviđa a i vama, to je naša realnost, a da li moglo više sa ovim budžetom to je već pitanje za neke druge.

 

Za kraj, ono što me zapravo najviše nervira su ove naše misteriozne povrede, i to odsustvo, gde se od pauze od 15 dana napravi pauza od tri meseca i tako iz godine u godinu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Hocu da kazem da 3 7 kao takav ne znaci ama bas nista

U našem slučaju znači. Sramota je završiti EL u novembru sa ovakvim budzetom, ne timom jer je tim nakaradno sklopljen, igrači nisu ništa krivi, njih je neko doveo. Zabole me za aba i kls, hoću da budemo konkurentni sto duže u EL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kakva krsina od tima

znam da sam to isto govorio za proslogodisnji ali ovo je bas prekardasilo 

 

kad mi onaj proslogodisnji deluje ko svemirski brod u odnosu na ovo sad

 

po prvi put sam veceras  pomislio da je  dobro sto je otisao Dusko, za njega pre svega

spasio se covek

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne odgovara nam bas ovaj Armani. Skoro ceo mec se igraju preuzimanja na obe strane, ali oni mnogo lakse koriste svoje mismatcheve. Bilo spolja, bilo unutra. A mi maltene nemamo igraca koji ce da napadne mismatch, to su jedino Luka unutra i Nedovic spolja. Yagu bukvalno moraju da se biraju utakmice u Evroligi jer protiv pojedinih timova izgleda kao da je zalutao. I to nije los dan, nego je jednostavno nemocan.

Mi smo nekako vodili nakon prvog poluvremena, ne znamo ni sami kako, onda otisli na +6 zbog partije karijere Davidovca, ali videlo se da su bolji i da lakse igraju. Ovaj rezultat je nerealan, njihov sut je nerealan, ali ovako ili onako bi pobedili. Mene je zapravo podsetila utakmica na proslogodisnju u Pioniru, koja je isto bila dosta teska sa rudarenjem koseva. Ali tada je bilo obrnuto, otisli su na veliku razliku pa smo ih stigli i bilo je na jednu loptu koju je Baron ubacio.

Jebiga, realnost je da nam nedostaje 3 igraca u spoljnoj liniji i to je veliki hendikep. Danas smo imali dva igraca koji mogu da kreiraju sa loptom. To uz cinjenicu da je Milan beton pod kosem i da tu ne moze mnogo toga da se uradi je bilo dovoljno da nas ugase.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

U našem slučaju znači. Sramota je završiti EL u novembru sa ovakvim budzetom, ne timom jer je tim nakaradno sklopljen, igrači nisu ništa krivi, njih je neko doveo. Zabole me za aba i kls, hoću da budemo konkurentni sto duže u EL.

 

A ko kaze da je sezona zavrsena u Evroligi? Prva ekipa u play IN poziciji ima 5 5 , dve pobede vise, a ima jos 24 utakmica!?!?!?!

 

Razumem nezadovoljstvo, i to sa opravdano nezadovljstvo, ali ovo je isti tim koji je dobio Fener sa 30es razlike pre 10 dana.

 

Kazem , ovih 5 minuta od 65 69 do ovih -25 ili koliko je bilo vec, je NADREALNO stanje i to trebaju uprava i struka ozbiljno da analiziraju, vec sam pisao da i u FK sekciji imamo zajebantatis na terenu, to se resava kaznama novcanim. 

Link to comment
Share on other sites

Nekako je pravedno da se Mesina ispiša po "inženjeru robotike" jerbo nam je kao omaleni mafijozo nešto dužan :) I simbolički da nam "zamena za šabazza' da lakih 30, dok se naš osvetnik Zoro nije ni upisao. Simboličko penzionisanje nekoga sa 50 godina u košarci i praktično nacrtano da je bilo odavno vreme da se seli sa parketa na tribine.

  • Like 17
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

pogledaj pazljivije, lo ima jako zajeban stepback, kao i ulaz. kod takvih igraca uvek izgleda kao da se slabije igra odbrana, jer ne znas sta je gore

slazem se da su dobro koristili preuzimanja, spore noge, sve redom li na kraju to nije vazno kada sutiras 63%. to j tacno 23% bolje od 40% za tri, sa kojima se vecina tekmi dobija

 

ovo je ipak nesto sto se ne vidja

Vini slazem se, sralo ih je(jeste ovde sam ozbiljan) ali jbg kada smo im nasom odbranom omogucili. Sta hocu da kazem prvo su ubacili otvorene suteve pa su se kasnije otcepili.

 

Bukvalno sam izneverovao kad je Tonut kada smo odigrali najbolju odbranu do tad uzeo onaj sut preko Nemanje i pogodio kao kap...

 

Sralo ih je ali smo im i mi omogucili...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...