Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sto se tice situacije oko Bjelice.
I ovoga sto Covic prica (precutkuje) izgleda da smo sklopili neki dogovor sa Nemanjom koji se trenutno svodi samo na to da se izmuze Fenerbahce do maksimuma po ugovoru. 
Sjajna stvar za nasu reputaciju, posle svih sranja prosle godine.

Tačno nikad neće naučiti jer je samoživ, nevaspitan i bandoglav za medalju.
Na šta liči ovo prozivanje Fenera da imaju obavezu ka Bjelkanu...kao da su oni to smetnuli s uma ili da je neko ikad ostao nenamiren.
Verovatno ga je ovaj neuspeli ugovor sa Bjelicom ostavio kratkog za proviziju pa bar da iznapušava turke, šta mu teško...neće mu na slavu.
Nebojša Čović...blam koji hoda.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sam pisao da pobeda od cak 31 razlike nad Fenerbahceom NE ZNACI da je Sferopulos nesto tu utegao i NE ZNACI da su igraci KKCZ nekakve igracine koje ce sad da delju sve u EL nego ZNACI da se Fenerbahce nije ni pojavio na mecu svi su se utrkivali da kliknu smajli koji se smeje, kao da je u pitanju nekakva nebuloza, a ne cinjenica koju svedocimo vec sezonama od kada se igra ovakav debilan format u EL.

 

Naravno, ni ovih 20+ razlike nije realno, Lo i Shields su pogadjali bukvalno sve sto su sutnuli, ali, pobeda Armanija je sasvim realan ishod. Rec je o jednoj od najboljih ekipa EL, prepunoj iskusnih evroligaskih igraca i ekipi koja ce tek igrati dobro kada bude kompletna (odnosno, kada se vrate bekovi koji im nedostaju).

 

Crvena zvezda jeste ekipa sa mnogo kvaliteta (mislim, vlada Srbije je ulozila abnormalan novac i u ovu i u ekipu Partizana da narod pomisli kako nam ide nikad bolje, a narod interesuju iskljucivo dva kluba), ali je rec o rastimovanom orkestru koji je na rubu toga da sezonu igra rekreativno jer nikakva ABA titula ne moze opravdati los ucinak u EL. Igraci su se dovodili zbrda zdola, bez ikakvog plana, samo daj sto vise evroligaskih zvezda koje su slobodne i sad se kuka zato sto nema beka i nema cetvorke, a to sto su tu 4 krila i 5 centara, to ce platiti vlada Srbije?

 

Cinjenica je da ova ekipa ima samo jednu pobedu u neizvesnoj zavrsnici i cak sedam poraza i to je ono sto se broji.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ja bih rekao da su se oni utopili u totalno sivilo u i oko kluba

 

menjaju se ambicije samo jer nema ič odgovornosti

 

kako smo dosli od price o F4, 4 titule 😂 i onda posle dve nedelje menjaj trenera da bi posle mesec dana aba bila prioritet

jebe lud zbunjenog

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Maodo Lo je odličan šuter iz driblinga i to mu je trademark kroz celu karijeru. Ima nizak izbačaj ali odličan kratki dribling i step back, na to se morala obratiti pažnja. Ipak, kao što uini kaže, ono sinoć je bila klasična bela tehnika veče i tu nema odbrane. Ono što meni smeta je što smo igrali loše i dok smo bili u igri šatro, sve nešto situaciono, bez plana. Odbrana je bilo dobra u prvom poluvremenu s obzirom sa čime raspolažemo posebno među bekovima. Mi smo se doveli u situaciju da ne možemo da pobedimo EL utakmicu ako Teo ne igra kao u prajmu. Nema leba od toga. Nedović je odličan igrač i najmanji problem ovog tima ali milion puta je dokazano da on nije lider nikad bio niti će biti već je strelac i to vrlo kompetentan na EL nivou. Ali neće te izvući iz blata. Tobija branim sve vreme ali brat je de facto grozan, kao odbojkaša da si uzeo u ekipu jer fali neko visok, mekano, mlitavo i sa previše oslanjanja na nabiflani pravolinijski šut za 3 koji ne upada pa ne upada. Jedino što ga drži u ekipi je što je Simonović još gori, tipično drvo i u nogama i u glavi. Mnogo smo loši. Efes-KKP je bio NBA kvalitet za nas. Naravno, Shabazz je rak rana od koje sve kreće i tu nema pomaka ni za milimetar, kao da je kod nas njegov brat blizanac ranga nekog Amera iz Karpoš Sokola. Langston Hall je pružao više. Tuga.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

^što je zvezdina čupri za otprilike svaku tekmu osim armanija ali ovde si gotičar darkerske provenijencije a tamo širiš svetlo basketaško isusovo. sram te bilo tvoje stipendije :lol_2:

 

Istina, nije baš da KKCZ kanta kako ko stigne. 

 

Mislim da je problem što igrači koji trenutno isporučuju najviše (iliti iznad očekivanog maksimuma) - Teo, Luka i Davidovac - nemaju snage za više od prvog poluvremena. I onda u drugom kreće potop gde protivnik može da se podigne, pošto vam nosioci igraju kao rezerve i obrnuto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Istina, nije baš da KKCZ kanta kako ko stigne. 

 

Mislim da je problem što igrači koji trenutno isporučuju najviše (iliti iznad očekivanog maksimuma) - Teo, Luka i Davidovac - nemaju snage za više od prvog poluvremena. I onda u drugom kreće potop gde protivnik može da se podigne, pošto vam nosioci igraju kao rezerve i obrnuto. 

Pa naravno  kad  je takva komanda pala i izvrsena je primopredaja, Ko drzi svlacionicu drzi kljuceve igre. Od odlaska Duska tim je u nekoj vrsti tranzicije. Sad  bi molgli da analiziramo po igracima. Ko tu dobija vise lopte i na ustrb koga.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Abizolirni said:

Tita ti jebem ( ne naseg dragog forumasa ), pa gdje nestade mocna Zvezda protiv Fenera. Svi porazi od recimo i jacih ekipa su bile na 1-2 lopte. 

S zavrsenim proslim kolom, vec je pisano kako smo za gornji dio tabele.

 

 

Ista je to ekipa i ista je to igra, nego je protivnik drugaciji tada i sada.

 

Ti kad igras sah protiv odlicnog igraca kojem se ne nesto i ne igra, pa ti na pocetku pokloni lovca, pa naravno da ces da pucas od samopouzdanja i biti 100% skoncentrisan jer znas da je put do pobede otvoren. A kad igras protiv motivisanog lika koji je uz to i majstor u sahu, negde ces da puknes, izgubices fokus i on ce te lagano matirati.

 

Pisao sam vec da ne moze u EL biti realan mec u kojem jedna ekipa dere drugu od pocetka do kraja (kao da gostuje prosecna ekipa iz EC) osim ako protivnik nije Alba. Pa cak i sa ovakvim Asvelom  (od promene trenera) nije realno.

 

No, navijaci su pokazali koliko realno posmatraju kosarku - kad se dobije, "ima li ko jaci", kad se izgubi "blamaza, sezona zavrsena u novembru". Po meni nije, ali moze da bude ako se nastavi sa porazima i protiv Efesa (koji ce da takodje puknu 30 razlike bez Larkina i/ili Willisa), Baskonije i Valensije.

Edited by goldberg
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Za Sfaropulosa ljudi u klubu kazu da je odlican trener, odlican covek i van terena. Samo reci hvale imaju o njemu, kazu da bi i on voleo da naredne godine ostane. 

Neka realnost je da ce ga Covic smeniti pre kraja sezone eventulano po principu Duska, kad on dovede 2-3 svoja igraca a onda Sfaropulos ne uspe da se uklopi u to. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

Za Sfaropulosa ljudi u klubu kazu da je odlican trener, odlican covek i van terena. Samo reci hvale imaju o njemu, kazu da bi i on voleo da naredne godine ostane. 

Neka realnost je da ce ga Covic smeniti pre kraja sezone eventulano po principu Duska, kad on dovede 2-3 svoja igraca a onda Sfaropulos ne uspe da se uklopi u to. 

Treba odradaiti ovu sezonu, pa pustiti da Sfero napravi tim po svom ukusu naredne🤣

O zemljo Indjijo...

  • Like 3
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Crni said:

Treba odradaiti ovu sezonu, pa pustiti da Sfero napravi tim po svom ukusu naredne🤣

O zemljo Indjijo...

Pa ne mnogo je bolje da trecu sezonu uzastopno sklepas tim pola pola sa trenerom i da onda nakon 5 kola dovedes drugog trenera. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se odjavio s ozbiljnim i posvecenim pracenjem nakon odlaska Duska. Al' pratim ipak. Samo opusteno gledam. Mnogo dobro za zivce.

 

Bore se ovi igraci, ali nekako, nisam kliknuo sa njima. Mozda mi samo nedostaje "krvava kolena" rezim igre. Mozda zato sto im ne znam svima imena koliko ih imamo. A fale nam jos 2 i 4 !

Kad se povrede, to kao u crnu rupu da je upalo, misterija sta se desava s istim. Vrijeme izgubi svoju dimemziju pa par dana izgleda kao 3 meseca... 

 

Sve u i oko kluba sta se desava je teski amaterizam. 

 

Uprava napolje. Covicu od.ebi! 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...