Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, Abizolirni said:

Vi stvarno mislite da eto Covic sjedi kraj tv-a, gleda utakmice, zapisuje igrace itd...

Budite ozbiljni, da ne kazem smjesni.

Vjerujem da je vecinu tih zelio sam Ivanovic.

OK, vjerovatno ima i do skautinga ali mislim da je za to zaduzen Dozet.

 

Nadam se da se salis.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Abizolirni said:

Vi stvarno mislite da eto Covic sjedi kraj tv-a, gleda utakmice, zapisuje igrace itd...

Budite ozbiljni, da ne kazem smjesni.

Vjerujem da je vecinu tih zelio sam Ivanovic.

OK, vjerovatno ima i do skautinga ali mislim da je za to zaduzen Dozet.

Da jeste ih birao Čović. Kakav skating, ti misliš da se Dozet nesta pita ?

Druže da li si realan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i opet nas prodao nedovic, po ko zna koji put...

a oni ubacili 6-7 trojki preko ruke i iz nemogucih pozicija...

15-24 trojke jebote. 9-10 trojke u drugom.

opet imali smo vise prilika da se vratimo, a nedopustivo lako smo odustali od tekme na kraju, bukvalno sramota.

nedovic koji na 4 minuta i -11 uzima trojku iz trka i bez ikakvog razolga i tu odlazi tekma.

 

od sabaza do sad u sezoni imamo asvel i to je to. veceras opet bez njega, a tek tobi sto nas je usrao. bukvalno covek sve sto je mogao da sjebe je sjebao. bukvalno svaki posed i dodir sa loptom.

lo 32 poena, tekma karijere, rekord u trojkama valjda. sta reci?

 

mekani smo, imamo dva prekrsaja i dozvolimo miroticu 5 poena bez razloga a mogli smo ga seci dva puta. i sfero je zabagovao, prvo kasni sa vadjenjem tea, pa posle dozvoljava nedovicu da solira. 

ne valja, nikako ne valja. 3-7 je uzas, sreca da ni ostali nisu mnogo odakli i da je izjednaceno takmicenje.

 

ali kako je samo sjebao nemanja napad na kraju 3/4 hoblujuci da bi izvukao prekrsaj na 0.8 sec.

i sta se vise toliko prenemaze, non stop trazi faul i kontakt i nisu ni trebali da mu sude nista. zato su dozvolili da yaga ubiju od batina.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

65 69 je bilo na 5 min do kraja, za ovakvih 5 minuta se daju otkazi u firmi, preduzeTje, fudbalskom/kosarkaskom ili bilo kom drugom klubu. 

Plus novcane kazne

 

Nesto slicno je i u fudbalskoj sekciji, nije do trenera, vec do mnogih drugih stvari

 

Sa druge strane, da se ne zajebavamo, Milano nije ovako sutirao ima mozda x sezona, da odigramo narednih 20 utakmica, tesko da bi ponovili ovakav sut, ljudi su bili na samo zacelju Evrolige do ove utakmice, maltene, lani isto nista od sezone. 

 

Jednostavno, na stranu nekvalitet KKCZa, ovde je dosta i do zesceg userskog suta gostiju, ali svaka im cast, treba i to znati ubaciti. 

Oni ako ovako mogu da sutiraju stalno, bice medju prvih 5,6 ekipa, mozda i jace. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije se veceras moglo protiv ovakvog Armanija, ostaje misterija kako ovakvi mamojebi vec dve godine imaju minus skor u Evropi. 

Nama ostaje gomila problema. Nije slucajno da svako kolo protiv nas neko postigne career high, mekani smo spolja, mekani smo unutra. Svaka cast Davidovcu na utakmici karijere, ali ako su nam on i Mitar najpouzdaniji visoki onda znamo koliko je sati. Covic ne koze da nadje pristojog centra jos od osrednjeg Nnoka. Mislim da je bilo dosta, vreme je za unuke i zidanje po Cukaricama.

Mesina retko odvratna njuska, pravi ljigavac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da hoće neko zapevati, samo jednom, “Čoviću odlazi” za mene bi se ova utakmica smatrala uspešnom.

 

Ali ne, svoja muda će pokazivati nad ljudima koji neće da gledaju ponižavanje i pljuvanje po sopstvenom dresu i istoriji. Pu bagro, vi ste saučesnici u ovom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jbg nije do trenera jednostavno je tim bas uzasan koncepcijski a naleteli smo na trenera koji je ipak klasa(i tim) i kom gori pod nogama...
 
Nisu dosli kao Fener da otaljaju posao jbg.
Bitno je da nama ne gori pod nogama.. Zabole nas.. Neko dovede dva igrača, a mi... to ti govori sve o ambicijama.. Mi prvo moramo da katujemo pa da dovodimo, Šabaz i Tobi kat za primer, a pre njih Ćoki.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Henry Chinaski said:

Da jeste ih birao Čović. Kakav skating, ti misliš da se Dozet nesta pita ?

Druže da li si realan

Ovo tvrdis kao da si vidio svojim ocima ili cuo usima ?

Teodosica, vjerujem da jeste jer je i sam spominjao kako je u vise navrata razgovarao s njim ali... 12 igraca, jebiga sad.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:
10 minutes ago, Losmi17 said:
Pa cemu iscudjavanje?
Ovo je sve najavljeno ovde vec davno.
 
A i gazda najavio u intervjuu.
Sve u skladu s ocekivanjima.

Meni rekoše da je rano, posle dva derbija... Videlo se koliko smo daleko od plej ofa a kamoli F4.

Nisam neki strucnjak al ja sam i pre pocetka sezone najavljivao fijasko. Pre svega zbog milion igraca u rosteru, kompromisa, nepostojecih uloga, kratera na beku i inferiornoj bekovskoj liniji..posle su dosle i povrede.

Mnogo toga loseg se poklopilo, i vrlo verovatno je rezultat i uprkos tome trebao biti bolji.

Ali, faktor srece nije ono nesto na sta mozemo mi racunati za razliku od nekih drugih.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nik1991 said:

Dovedi sad pojacaanja ako te nije srsmota !

Ne mora više nikog da dovodi, uzaludno bacanje državnih para u bunar. Ova ekipa je toliko nakaradno sklepana da je pitanje da li bi i 3 pojačanja promenili nešto suštinski.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ok, letos sam bio glavni hejter pri selekciji, al sam se ipak nadao bar nekoj pobedi vise, ovoliki raspad nije mi bio ni u kosmarima.

 

Da navjaci imaju kicmu, jos veceras bi bio izvizdan glavni i odgovorni.

 

Zavrsiti sezonu u Evropi u novembru, sa ovolikim budzetom, treba umeti. 

 

Jedino sto bih voleo, to je da vidim praznu Arenu, dok ne ode doktor.

 

A trener, igraci, oni nisu nista krivi. Ovo je njihov realan limit.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mesina je majstor. Napao je nasu svaku manu u timu a imamo ih mnogo. Tea su iznervirali fizickom igrom gde je on krenuo u auto destruct mode u 3Q.

Yago nije mogao nista da organizuje nit da probije(veca uloga no sto treba).

Zatvorili pik igru, sut nas nije sluzio. Napali svuda gde smo slabi.

Ostavili Dedu(jer znaju da od njegovih poena mogu da zive) i tako.

I nervira me malo Nedoviceva neodlucnost koja je kulminirala na kraju 3Q.

 

Ako neko nije zasluzio da se sve svali na njegova ledja to je Yago. Momak igra i odradjuje mnogo vecu ulogu nego sto treba(a dosad je bio ok) i sad je podbacio(ocekivano) jbg,

Edited by Don Dusko
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mister-no said:
9 minutes ago, Don Dusko said:
Jbg nije do trenera jednostavno je tim bas uzasan koncepcijski a naleteli smo na trenera koji je ipak klasa(i tim) i kom gori pod nogama...
 
Nisu dosli kao Fener da otaljaju posao jbg.

Bitno je da nama ne gori pod nogama.. Zabole nas.. Neko dovede dva igrača, a mi... to ti govori sve o ambicijama.. Mi prvo moramo da katujemo pa da dovodimo, Šabaz i Tobi kat za primer, a pre njih Ćoki.

Sve se slazem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Mesina je majstor. Napao je nasu svaku manu u timu a imamo ih mnogo.

 

mesina je hofer evrolige ali je ipak presudilo to sto su sutirali 63% za tri.

lo i shields ludacki odigrali, nije nam pomogao ni davidovac

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...