Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, EntoniMajls23 said:

Pozdrav braco cigani, čitam neko vreme vec pa pre svega da se zahvalim svima sto ste mi odmorili oci i mozak od komentara kremanjonaca sa b92 i mocarta. Za veceras neka moja predvidjanja: Tobi vs Fall - Najbitniji duel veceri, pretpostavljam da ce Tobi dobiti prednost u odnosu na Kuza, Mitar i Bolomboj mislim da nemaju sanse protiv Falla u odbrani 1vs1, a verujem da oly sprema Falla na udvajanja njih dvojice ( da deli loptu spolja ). Tobi je 213 i mislim da ce morati kako zna i ume da proba da kontrolise defanzivni skok, ako nam Kuz da neku defanzivnu minijaturu 5-10 min odlicno, svi ostali ce morati da pomazu na skoku od Jaga pa nadalje. Eventualno uvodjenje Falla u problem sa faulovima otvara prostora za 10+ partije Mitra i Bolomboja sto moze prelomiti ovu utakmicu za koju pretpostavljam da ce biti na manji broj poena. Izgubljene lopte moramo spustiti na minimum, ali uz organizovanu odbranu i nekih 35 do 50 % za 3 mislim da imamo realne sanse za pobedu. Olimpijakos je dobra ekipa, ali u ovom sastavu imaju mana i znaju da upadnu u kontraritam u napadu ako ih ne krene sut. Mislim da bi nam i Ilic mogao pomoci na def. skoku ukoliko budemo imali problema , naravno ne u istoj petorci sa Lazarevicem. Sve u svemu - Pobedjujemo ovo veceras !!!

Da dodam jos - Lazarevica na Canaan-a i nema zime.

Link to comment
Share on other sites

Makabi protiv Olija sutirao 20 posto za tri,Lorenco 0 od 7,nadam se sa ce veceras da se susretnu sa puno bolje raspolozenim suterima i onda imamo lijepe sanse.

Nisu oni bez Milutinova,pa i Wiliams-Gossa ni blizu neki veliki favorit kako se vecinski misli. 

Nadam se samo da nece biti dozvoljeno da nas brane rukama kako znaju u Pireju cesto da rade.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vreme je da covek sa avatara odradi dobro svoj posao,izvlacenje Falla nam otvara mnogo prostora,ne znam koliko je Fall sposoban da igra 30+ svaku utakmicu sa svojim gabaritima nije uopste lako,zatvoriti Petersa pod obavezno,Cannan ce isporucito svoje ali je cunj u odbrani i to treba koristiti(Nedovic)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nini3112 said:

Vreme je da covek sa avatara odradi dobro svoj posao,izvlacenje Falla nam otvara mnogo prostora,ne znam koliko je Fall sposoban da igra 30+ svaku utakmicu sa svojim gabaritima nije uopste lako,zatvoriti Petersa pod obavezno,Cannan ce isporucito svoje ali je cunj u odbrani i to treba koristiti(Nedovic)

Da, da i ja bas mislim da bi Tobi mogao da ima odlicnu partiju samo da ubaci prve suteve da se opusti i mogo bi da bude jedan od kljucnih igraca veceras.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Večeras ona utakmica u kojoj ne računaš da dobiješ i poraz je upisan kad je izašao kalendar EL

 

Ne zaboravi da si izabran u odred vernih sanjara kkcz, mi sanjari ne upisujemo nigde poraze unapred, vec iskljucivo pobede.

 

Pre Evrolige je bilo upisano 34 pobede, nazalost za sada nije 8/0 nego 3/5, ali nista se nece menjati u preostalih 28 kola u nasem rasporedu da su svuda upisane pobede... Pa ako se desi nekim slucajem da po negde i izgubimo, sta da se radi, to je sport...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da će oni koristiti dosta i Sikmu na 5 ako budu imali problem sa strečovanjem Tobeya. Mi imamo ukupno 3 beka za večeras (2 mekana i jednog midžeta) a oni imaju Walkupa i Larentzakisa koji igraju grubo i uvek su u dresu protivnika, to je već dovoljno da oni budu favoriti. Ipak, nisu veliki favorit jer su im Milutinov i NWG veoma važni igrači, a bogami i McKissic čije se odsustvo potcenjuje jer je igrač ritma i dinamike. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Mislim da će oni koristiti dosta i Sikmu na 5 ako budu imali problem sa strečovanjem Tobeya. Mi imamo ukupno 3 beka za večeras (2 mekana i jednog midžeta) a oni imaju Walkupa i Larentzakisa koji igraju grubo i uvek su u dresu protivnika, to je već dovoljno da oni budu favoriti. Ipak, nisu veliki favorit jer su im Milutinov i NWG veoma važni igrači, a bogami i McKissic čije se odsustvo potcenjuje jer je igrač ritma i dinamike. 


Morate imati u vidu da je Sikma bio glavni defanzivni faktor u drugom mecu Olimpijakos - Panatanaikos na Lesoru. Njegova čvrstoća je neverovatna, i veoma dobro gradi za skok - ali ne ide uvek na isti, nego pravi prostor drugima da pokupe loptu.

Verujem da će prinuđeno rešenje biti sa će Davidovac igrati kao trojka (možda ga vidimo i u situaciji pleja, što je znao kod Radonjića da radi) a i Giedraitits je to radio prošli meč u par navrata.

Ovo nas takođe tera da se znatno više krećemo bez lopte, pogotovo kada bude Teo u igri. A tu imamo igrače koji se znaju kretnje bez lopte i koristiti blokove (Davidovac, Giedraitits, Nedović) + što je rečeno da sa našim centrima izvlačimo Falla napolje, verujem da možemo da prisustvujemo veoma lepoj košarci i našoj pobedi.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EntoniMajls23 said:

Da dodam jos - Lazarevica na Canaan-a i nema zime.

Mislim da je mnogo bolje resenje Lazarevica kao primarnog defanzivca na Walkup-a.  Moze da mu lepo parira snagom a i nije brz kao Canaan. Usporicemo im napad svakako. Canaan ne moze nikog da unese pod kos za razliku od Walkup-a.
Ako odigramo odbranu kao protiv Fenera imamo egal zavrsnicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci, poucen prethodnim iskustvom, prakticno sta god da napisem, suprotno ce biti. 
Elem, moje realno ocekivanje je da mi ovu utakmicu izgubimo, prosle godine ih jesmo dobili, ali dvije u gostima za redom bas tesko. Opet kazem, bez Sabaza mislim da nemamo velike sanse. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pacino said:

Elem, moje realno ocekivanje je da mi ovu utakmicu izgubimo, prosle godine ih jesmo dobili, ali dvije u gostima za redom bas tesko.

 

Dve smo ih vec dobili, ovo bi bila treca pobeda za redom u gostima, a ukupno peta u nizu 🙂 

 

Nije nemoguca misija, ne briljiraju i oslabljeni su, ali bojim se da smo presakati spolja. Zajahace nas Vokap i Larencakis, a i Kenan ume da bude vrlo agresivan i defanzivno angazovan kad hoce. Bice mnogo ruznih napada, ali ako Deda, Tobi, pa i Bolomboj budu pogadjali otvorene suteve za 3 imamo sanse. Sve u svemu, da odigramo kompetitivnu utakmicu poput one u Blaugrani i ja zadovoljan...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, fradler said:

 

Dve smo ih vec dobili, ovo bi bila treca pobeda za redom u gostima, a ukupno peta u nizu 🙂 

 

Nije nemoguca misija, ne briljiraju i oslabljeni su, ali bojim se da smo presakati spolja. Zajahace nas Vokap i Larencakis, a i Kenan ume da bude vrlo agresivan i defanzivno angazovan kad hoce. Bice mnogo ruznih napada, ali ako Deda, Tobi, pa i Bolomboj budu pogadjali otvorene suteve za 3 imamo sanse. Sve u svemu, da odigramo kompetitivnu utakmicu poput one u Blaugrani i ja zadovoljan...

Pih, nisam znao da su nam postali musterije, jos malo i necemo vise biti braca

Link to comment
Share on other sites

Meni braća nisu od onomad...i ne volem ih. Ali da se obrati pažnja kakva je tišina u hali kada mi šutamo bacanja.
To je impresivna disciplina i jača dobrodošlica no slatko od kupina i bunarska voda ledena.
Ali ne bi imao problem da nakon večerašnjeg duela odustanu od toga zbog pete u nizu.





  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Sector said:

Znači ovi su danas u sastavu:

 

Walkup, Canaan

Larentzakis, Lountzis

Papanikolau, Brazdeikis

Peters, Sikma

Fall

 

Šteta što smo i mi osakaćeni, da je bar Hanga tu imali bismo se čemu nadati.

A sa druge strane: 

Teo, Jago

Nedovic

Gidra, Davidovac, Lazarevic 

Mitrovic, Ilic 

Bolomboj, Tobi, Kuzmic 

 

Bukvalno jedan bekn u rotaciji pa da se poceramo, ovako tesko da izguramo ceo mec. 

Ili neka luda partija Nedovica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...