Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kurir pise da je prehladjen

 

Quote

Gedraitis, koji je prethodne tri godine igrao za Baskoniju, ponovo će sarađivati sa Duškom Ivanovićem sa kojim je radio u sezoni 2020/21.

"To je bio glavni razlog, naravno i Evroliga, znamo da samo 18 klubova igra u Evroligi. Košarkaši žele da igraju u najjačem takmičenju, ali zasigurno je glavni razlog bio Duško (Ivanović) i navijači. Želim da osetim atmosferu, kako je igrati za srpski klub, a ne protiv njega", rekao je Gedraitis za B92.net.

Gidra @Nele 🙂

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, necke said:

Gostovanje Igokei uvek nezgodno, pogotovo sad kad smo neuigrani i nekompletni. A sude i Javor i Koljensic. 

"Sudiće Javor. Često skandiraju sudiji Javoru vrlo nekorektno. Ja ih molim da to ne rade, jer je čovek korektan. Sudija Javor je korektan bez obzira šta smo imali ranije. On korektno sudi." Nebojsa Covic 17. Jun 2023

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Genije. Mnogo će nam doneti ove sezone.
Adam Hanga - Gospodin. Biće i odlična podrška mladjim igračima, već se primetilo kako na terenu usmerava i komunicira u prekidima.

Odličan intervju. Rispekt za novinara koji je stavio aksent na priču o dedi.
Brk mu se nasmejao kada je rekao da mu prija i da igra na kecu ako ustreba... ne naigrao se na toj poziciji kod nas.
Da nam je živ i zdrav i da mu lepo stoji najlepši dres na svetu.
  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Stanko1997 said:

Genije. Mnogo će nam doneti ove sezone.

 

20 minutes ago, Wingwalker said:

Adam Hanga - Gospodin. Biće i odlična podrška mladjim igračima, već se primetilo kako na terenu usmerava i komunicira u prekidima.

Odličan intervju. Rispekt za novinara koji je stavio aksent na priču o dedi.
Brk mu se nasmejao kada je rekao da mu prija i da igra na kecu ako ustreba... ne naigrao se na toj poziciji kod nas.
Da nam je živ i zdrav i da mu lepo stoji najlepši dres na svetu.

 

Obožavam da ga slušam. Na stranu košarkaški kvaliteti koji su sjajni, ima ispravan pogled na svet, iskren, smiren, skroman, a ujedno i pun iskustva. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Да се мене пита, ја бих ипак бановао uini-ja, јер је он као отварач теме ове сезоне главни и одговорни за све што нам се дешава.

 

Састав је и склопљен по његовим жељама, све нека 30+ појачања, као да их окупља за ветерански викенд баскет (а не играју за ветерански минималац). Зашто се крију здравствени картони играча и њихово стање нарочито колена? Знамо сви да он навија за Никсе и како је прошао њихов најбољи играч у последњих 20 година Дерик Роуз.

Која је uini-јева улога у томе што је спречен долазак Нтиликине, играча којег су Никси драфтовали?

Ко ће ове године од тих ветеране да има улогу Жоакима Ное из Никса и да настави оно што је Радуљица радио прошле сезоне?

Ростер никад већи а опет мора доселекција. Нагурано 5+ центара као за нба 90-их. 

Зашто је први званичан меч заказан за 8 увече а не како то треба у 9 у главном термину (наравно јер њему то одговара)?

Зашто играчи не смеју да иду на концерт који се завршава у 12 и слушају такву музику? Наравно јер је њему то касно. 

Зашто је Р.Џ. Берет онако мучио ДеДу на светском па још не може да се опорави?

Знамо ми за кога он ради и из чије кухиње све ово долази.

Нећемо да дозволимо да нам кафићи из Бановић Страхиње и тезге Каленић пијаце смењују тренере.

 

Цигани, срећан почетак сезоне и да вам сезонске стигну што пре. Одлично отварање теме и ваљда uini неће да се наљути много на овај пост.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dabljuroligbringer said:

Да се мене пита, ја бих ипак бановао uini-ja, јер је он као отварач теме ове сезоне главни и одговорни за све што нам се дешава.

 

Састав је и склопљен по његовим жељама, све нека 30+ појачања, као да их окупља за ветерански викенд баскет (а не играју за ветерански минималац). Зашто се крију здравствени картони играча и њихово стање нарочито колена? Знамо сви да он навија за Никсе и како је прошао њихов најбољи играч у последњих 20 година Дерик Роуз.

Која је uini-јева улога у томе што је спречен долазак Нтиликине, играча којег су Никси драфтовали?

Ко ће ове године од тих ветеране да има улогу Жоакима Ное из Никса и да настави оно што је Радуљица радио прошле сезоне?

Ростер никад већи а опет мора доселекција. Нагурано 5+ центара као за нба 90-их. 

Зашто је први званичан меч заказан за 8 увече а не како то треба у 9 у главном термину (наравно јер њему то одговара)?

Зашто играчи не смеју да иду на концерт који се завршава у 12 и слушају такву музику? Наравно јер је њему то касно. 

Зашто је Р.Џ. Берет онако мучио ДеДу на светском па још не може да се опорави?

Знамо ми за кога он ради и из чије кухиње све ово долази.

Нећемо да дозволимо да нам кафићи из Бановић Страхиње и тезге Каленић пијаце смењују тренере.

 

Цигани, срећан почетак сезоне и да вам сезонске стигну што пре. Одлично отварање теме и ваљда uini неће да се наљути много на овај пост.

Da se on pita, utakmice bi se igrale u 07:00, a na spavanje bi se islo posle drugog dnevnika.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Još nije ni krenula nova sezona a ja sam već ponosan kakve momke i sa kakvim ljudskim kvalitetima, imamo u ekipi. Ovo što sam do sada gledao i slušao ih, stvarno dokazuju to. Dupla radost će ove sezone biti za razliku od prošle što ove osim što smo gospodska ekipa ponovo, bićemo i ekipa spremna da svima stanemo na crtu. A siguran sam da ćemo imati i bolje rezultate nego li prošle sezone. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Evo za one što rano i kasno ležu da se bolje pripreme. 😄

 

Zvezda - Asvel u 19h
Žalgiris - Zvezda u 19h
Zvezda - Monako u 20h
Virtus - Zvezda u 20.30
Partizan - Zvezda u 20.30
Zvezda - Bajern u 18.30
Barsa - Zvezda u 20.30
Zvezda - Fener u 20.45
Olimpijakos - Zvezda u 20.15
Zvezda - Armani u 20.30
Zvezda - Efes u 20h
Valensija - Zvezda u 20.30
Baskonija - Zvezda u 20.30 
Zvezda - Alba u 20h
Zvezda - Real u 19h
Makabi - Zvezda u 20.05
Pao - Zvezda u 20.15
Fener - Zvezda u 18.45
Zvezda - Partizan u 20h
Asvel - Zvezda u 20.30
Armani - Zvezda u 20.30
Zvezda - Baskonija u 19h
Alba - Zvezda u 20h
Zvezda - Valensija u 20h
Zvezda - Barsa u 20h
Zvezda - Žalgiris u 20h
Bajern - Zvezda u 20.30
Monako - Zvezda u 19h
Zvezda - Makabi u 19h
Zvezda - Pao u 20h
Zvezda - Virtus u 19h
Real - Zvezda u 20.30
Zvezda - Olimpijakos u 19h
Efes - Zvezda u 19.30

 

Domaćini                  
18.30h - 1
18.45h - /
19h - 6
19.30h - /
20h - 8
20.05h - /
20.15h - /
20.30h - 1
20.45h - 1

 

Gosti
18.30h - /
18.45h - 1
19h - 2
19.30h - 1
20h - 1
20.05h - 1
20.15h - 2
20.30h - 9

😄

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pero_Cameron said:

19h najbolji termin.

Pa i ne baš. Izašli iz Pionira a opet isti termin. Najbolji je od 20h, 20.05, 20.15. Da ljudi koji rade do nekog normalnog vremena stignu bez žurbe i problema. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, duško matić said:

 

Meni takodje, pošto živim na manje od 10min od železničke stanice u NS, treba mi sa sve hodanjem i vozom manje od sat do hale, a i za povratak imam više opcija kad se završi tekma do 9.

Veruj mi brate pre ćeš ti stići od NS do Arene i od Arene do NS, nego ja od Kumodraža do Arene i nazad. 😂😅

Link to comment
Share on other sites

20h po mom misljenju idealan termin. Radim na terenu i cesto nisam kuci do 6-7, imao sam bas problema prosle godine da stignem do 7, pogotovo sto treba da se dodje ranije.

Da ne spominjem nekoliko hiljada navijaca iz unutrasnjosti koji su na poslu do 5 i treba da krenu za Beograd da dodju na utakmicu, njima je utakmica u 7 nocna mora.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...