Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)

Teška utakmica ali prva je uvek najteža. Bravo za pobedu. Po meni i sa primesom rutinski. Deda u svom pređašnjem derbi modu. Malo se odlepili malo jurili dosta vodili. Bez Nedovića, Rokasa i Bolomboja napadački i sa baš lošim šutem i mnogo promašenih bacanja mi smo dobili ovo. Bravo momci, u sredu će biti malo lakše. Četiri pobede u nizu. Idemo po petu. 🔴🔥

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nedovicu i njegovoj ples igri posebno ne odgovaraju ovi nehumani uslovi klizavog Pionira u maju.

Da se zamisli kada drugi put bude botovao za Pionir.

 

  • Like 11
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Al smo ih tonu promasili.Nisu bacanja odlucila utakmicu(jesu ona na kraju kad je bila penal).

 

Po meni prelomni trenutak kad je Yago dao onaj 2+1.


a jbg… svaka lopta je bitna… 

 

nema sta, nikakva proizvka, prednost domaceg terena nosi ovo… 

 

samo da nije bilo sranja, sve ovo ostslo ok

 

cestitke na pobedi

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Nedovicu i njegovoj ples igri posebno ne odgovaraju ovi nehumani uslovi klizavog Pionira u maju.

Da se zamisli kada drugi put bude botovao za Pionir.

 

Bukvalno, proklizao je barem tri puta. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kod Nedovica je kljucno kako otvori. Delovao je i za nijansu sporije, manje eksplozivno nego sto ume. Godine cine svoje. Mnogo ga drugacije cuvaju kad mu ne ide sut, zato je vazno da pogodi nesto spolja da bi mu prisli blize. Verujem da ce ih barem jednom pobediti sam. Pa da se rastajemo u miru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Željkov vojnik i igrač sistema još iz Fenera. Konstantno rilja na obe strane parketa, večeras je odmorio svega 2 minuta. Da onaj faul nije napravljen na vreme (pogodio je trojku) on bi vam verovatno tu ukrao utakmicu. 

Preozbiljna kajla. Tacno mi muka pripadne kad vidim da je u KKP. Mrzim lika al’ ga se istovremeno plasim u pm.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Nedovicu i njegovoj ples igri posebno ne odgovaraju ovi nehumani uslovi klizavog Pionira u maju.

Da se zamisli kada drugi put bude botovao za Pionir.

 

Sam je izjavio da mu je to druga kuća, nije nas koštao poraza ali sledeću mora na 20+ da bi se iskupio za ovu sramotu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, quentin said:

Dobili smo na domaći teren i sve što on nosi, ali to je normalno u ABA.

Koliko god je Nedović bio užasan, meni više plaši kako će Teo izgledati u nekoj 4. ili 5. utakmici. Lipsao je večeras i skoro nas pokopao s nekim greškama pred kraj. 

 

Ne brini, koliko god da budete loši, KKP je još gori u završnicama :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

DeDa je apsolutno sramotan ove godine i njegov potpis je tezak promasaj, ali je covek penicilin za Partizan i Buducnost. Makar muda i hladnu glavu nije ostavio na Instagramu kao primadona cija je Pionir kuca pa je u svakom napadu nadomak izgubljene lopte. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Samo jedna stvar, čist faul Ledeja nad Davidovcem prilikom podbacivanja kada je ponovljeno. Ladno ga je uhvatio levom rukom i držao ga dole kada su skočili. Pukl gleda i svira da se ponovi podbacivanje. Ne znam da li se to računa kao faul u mrtvom vremenu jer igrači nisu dotakli loptu pre faula. Ako jeste onda je nesportska.

 

Realno, bilo je greški i na štetu Partizana. Čista nesportska Lazića kada je utrčao u Nanelija bez namere da ide na loptu. Klizanje Nedovića kada su svirali faul Kaboklu...

 

Što se tiče broja bacanja na šta najviše kukaju, jbg očigledno su išli na to da nema lakih poena i da igraju čvrstu odbranu. Napraviše i solidan broj glupih faulova.

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Samo jedna stvar, čist faul Ledeja nad Davidovcem prilikom podbacivanja kada je ponovljeno. Ladno ga je uhvatio levom rukom i držao ga dole kada su skočili. Pukl gleda i svira da se ponovi podbacivanje. Ne znam da li se to računa kao faul u mrtvom vremenu jer igrači nisu dotakli loptu pre faula. Ako jeste onda je nesportska.

 

Realno, bilo je greški i na štetu Partizana. Čista nesportska Lazića kada je utrčao u Nanelija bez namere da ide na loptu. Klizanje Nedovića kada su svirali faul Kaboklu...

 

Što se tiče broja bacanja na šta najviše kukaju, jbg očigledno su išli na to da nema lakih poena i da igraju čvrstu odbranu. Napraviše i solidan broj glupih faulova.

Uz nabrojane greske dodao bih i korake Kabokla koje nisu svirali pa je Ponitka dao bacanja posle ako se ne varam. Ali s obzirom na tezinu meca, sudije su polozile ispit

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Fucking au au au!

Znate ono kad Teo kao gubi dribling, a ustvari izbaci igraca. Veceras je dva puta izgubio dribling. Znate ono kad Nedovic ostane sa centrom i probije ga na ulazu? Veceras nije mogao ni da naskoci protiv Kabokla i pruzio nam je performans Bambi na ledu. Znate ono kad Gidra roka ko snajper? Sad je svaki put uspeo da pogodi obruc. Znate ono kad igras dobro i dobijes. Je, mi smo odigrali tanku utakmicu i dobili.

 

Jebes mi sve, ovo smo dobili na momke koji znaju ovakve utakmice (Deda, Luka (uz sve bagove znacio je), Laza, pa i Teo) i sjajne Jaga i Bolomboja. Dzoelova banana, pa poeni iz tranzicije su najjaci momenat utakmice. 

Oni su imali sjajnog Nanelija, ali stosta drugo im nije radilo. Ceka nas drugacija tekma u sredu.

 

Tope, budi dobro ❤️

  • Like 18
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...