Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Jbg, tog vredjanja je bilo i biće. Stariji se secaju sta se sve pevalo Milku Djurovskom, pa Tomasevicu... Tako je kako je, toga ima svuda u svetu. Figa gadjali svinjskom glavom beše. Odvratno je kada igrači prihvate to, neki čak i povedu te odvratne navijačke pesme.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Jbg, tog vredjanja je bilo i biće. Stariji se secaju sta se sve pevalo Milku Djurovskom, pa Tomasevicu... Tako je kako je, toga ima svuda u svetu. Figa gadjali svinjskom glavom beše. Odvratno je kada igrači prihvate to, neki čak i povedu te odvratne navijačke pesme.

 

Tu su tri stvari koje treba razdvojiti.

 

Prva je vređanje sa tribine, bilo ga je oduvek i biće ga uvek.

 

Drugo je što se publika čudi kada im neko vređanjem odgovori na vređanje, što je nebuloza i smešno.

 

Treće i najgore ubedljivo je ono što je Lesor radio. NE DO PUS TI VO.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Kakva kultura, pa Naneli i Panter su sinoć došli u tuđi dom i nisu se pozdravili sa domaćinom. Pre početka meča obojica su namerno ostali ispod svog koša dok su se ostali pozdravljali sa kolegama na sredini terena. Ako su im navijači,, krivi" zbog srednjaka i pogrdnih pesama ne znam za šta su im kolege iz drugog tima koji nikad svojim ni jednim postupkom nisu bili protiv njih niti su ih uvredili pa da se ne pozdraviš sa njima. Bezobrazluk, poštovanje i vaspitanje 0. 

 

Pozdravili su se na kraju utakmice. Pružili ruku i čestitali. Amerikanci su posebna priča, imaju neke svoje momente, rituale, šou program koje mnoge iritira. Oni i na 50 razlike za svoj tim imaju gestikulacije koje nemaju cilj da sprdaju protivnika, već da se zabave. Od Nanelija ja nisam video neki prljav potez za vreme utakmica, korektno se ponaša.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, berti said:

Jbg, tog vredjanja je bilo i biće. Stariji se secaju sta se sve pevalo Milku Djurovskom, pa Tomasevicu... Tako je kako je, toga ima svuda u svetu. Figa gadjali svinjskom glavom beše. Odvratno je kada igrači prihvate to, neki čak i povedu te odvratne navijačke pesme.

zato treba pohvaliti način na koji je Nedović slavio pobedu sa navijačima, započeo je pesmu svog kluba i uživao sa punom halom koja to peva, ništa uvrede i pljuvanje protivnika

to bi trebalo isticati kao primer stalno

  • Like 31
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

 

Pozdravili su se na kraju utakmice. Pružili ruku i čestitali. Amerikanci su posebna priča, imaju neke svoje momente, rituale, šou program koje mnoge iritira. Oni i na 50 razlike za svoj tim imaju gestikulacije koje nemaju cilj da sprdaju protivnika, već da se zabave. Od Nanelija ja nisam video neki prljav potez za vreme utakmica, korektno se ponaša.

Košarkaški kodeks je da se sa kolegama pozdraviš i pre i nakon meča.  Sve ostalo je,, izvođenje besne gliste".

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

zato treba pohvaliti način na koji je Nedović slavio pobedu sa navijačima, započeo je pesmu svog kluba i uživao sa punom halom koja to peva, ništa uvrede i pljuvanje protivnika

to bi trebalo isticati kao primer stalno

Tako je, a ne onaj vodi onakvo navijanje a zena mu velika zvezdasica.

Dok god  samo publika vredja, ma koliko grozno, to je prihvatljivo. To igrači prosto moraju da prihvate

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Košarkaški kodeks je da se sa kolegama pozdraviš i pre i nakon meča. Ovo njihovo je,, izvođenje besne gliste".

 

Možda im to donosilo pobede, sad će da promene. :classic_biggrin: Amerikanci neke navike teško menjaju, gledajući NBA tamo se samo pojedinci posle utakmice pozdrave, tek u plej-ofu i to posle odlučujuće utakmice svi se ispozdravljaju.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

zato treba pohvaliti način na koji je Nedović slavio pobedu sa navijačima, započeo je pesmu svog kluba i uživao sa punom halom koja to peva, ništa uvrede i pljuvanje protivnika

to bi trebalo isticati kao primer stalno

Gospoda i u pobedi i u porazu! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Volter said:

Pozdravili su se na kraju utakmice. Pružili ruku i čestitali. Amerikanci su posebna priča, imaju neke svoje momente, rituale, šou program koje mnoge iritira. Oni i na 50 razlike za svoj tim imaju gestikulacije koje nemaju cilj da sprdaju protivnika, već da se zabave. Od Nanelija ja nisam video neki prljav potez za vreme utakmica, korektno se ponaša.

 

Meni obojica deluju kao da ih dodatno motiviše taj "hejt" sa tribina od protivničkih navijača. Ali i ja smatram da se treba pozdraviti sa rivalom i na početku utakmice.

 

Još jednom ću ponoviti ono što sam napisala i na live temi, odvratno mi je bilo skandiranje Obradoviću. Generalno ne obraćam pažnju na te stvari kad gledam stream, ali ono nije moglo da se ne čuje. 

Edited by DameTime
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Volter said:

 

Možda im to donosilo pobede, sad će da promene. :classic_biggrin: Amerikanci neke navike teško menjaju, gledajući NBA tamo se samo pojeidnci posle utakmice pozdrave, tek u plej-ofu i to posle odlučujuće utakmice svi se ispozdravljaju.

Ne znam ja kakve navike imaju. Znam samo da su se sa svim protivnicima do sada uredno pozdravljali pre i nakon meča. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, John Terry said:

Postoji osnovna kultura. A na osnovnu nekulturu se odgovara srednjim prstom.

 

Licemerno je vređati nekog a onda se sablažnjavati ako vam odgovori. Punterov potez, kao i Nanelijev, nije dobar i ne priliči profesionalcu, ali je smešno vaditi se na to.

 

Mi kao nacija treba da shvatimo konačno šta je sport, a šta nije. Svakako nije poligon za lečenje životnih frustracija.

Како ли Недовић није одговорио тако на ту основну некултуру? 

Иначе прозивке су састави део сваког дербија на свету и то Пантеру мени није никакав проблем, узми Жељко Мајкл Џордана је супер шала. Проблеми су оно што се певало Недовићу или Величковићу нпр.

Edited by Bogoljub Gagic
  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, božija noga said:

Treba ispiti sokove na badnji dan

To bi mogao Dalibor da iznese, ako još ima igre u njemu.

Prilično mu se dizao na CedOli dok je bio u Igokei.

Link to comment
Share on other sites

Prelep osećaj posle duplog kola.

Dobiješ u gostima Fener koji je u odličnoj formi,potom i najvećeg rivala rutiniraš.

Šta reći o Teu i njegovoj magiji.Možemo samo da uživamo dok ovakav majstor nosi naš dres.

Gilespi je bio odličan,uskočio je u teške cipele i bio na visini zadatka.

 

Lepo je biti navijač Zvezde ovih dana.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I još jedna stvar nije komentarisana. Teodosić je na kraju meča tražio od ekipe i ispratio sve igrače Partizana do tunela kako ne bi došlo do eventualnog ubacivanja predmeta na njih kao što je i Sferopulos isto uradio sa Željkom. Sve u svemu pokazali smo kakav treba biti domaćin i kakav treba odnos imati prema rivalu. Ponosan na momke kao i svih ovih godina što se tiče odnosa prema rivalu i svih aktivnosti van terena! ❤️

Edited by Čočo
  • Like 30
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Ništa ovde nije normalno, ni obitavanje ova dva Vučićeva projekta u EL, ni odnos publike svih boja i veličina prema ovim potemkinovim selima, pa u takvom mizanscenu ne treba ni očekivati da se igrači ponašaju normalno.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se sutra utakmici bez Topa i Bolomboja i sa minimalnom minutažom za Tea.

Pobedom smo gotovo sigurno prvi u regularnom delu Aba lige ali i ako izgubimo nije strašno, pod uslovom da odmorimo glavne igrače.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba praviti dramu oko nekih uvreda, srednjih prstiju i slicnih ispada koji su deo ovakvih utakmica. Da toga nema onda ne bi bilo razlike da li Zvezda igra sa Partizanom ili sa Realom. U svim velikim derbijima ima toga, niti je Naneli prvi igrac u istoriji sporta koji je pokazao srednji prst protivnickim navijacima, niti su navijaci Zvezde prvi koji su nekome skandirali uvredljivo. Sve je to ok dok se ne prelazi odredjena granica. Prelazak granice je vredjanje necije porodice i fizicki kontakt. Bitno je da se sinoc niko od Partizanovih igraca i trenera nije osecao ugrozeno medju 20k Zvezdasa, a i obrnuto u proslom derbiju. Sinoc nije bilo nista strasno, a ako ce neko da se uvredi sto mu je skandirano da je pi*ka ili jer mu je pokazan srednji prst mislim da treba da promeni klub i drzavu (mada ne bih preporucio Grcku ili Tursku).

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  ne popularno misljenje...da je Luka igrao ove 2 iskreno nisam siguran da bismo dobili, ma koliko to glupo zvucalo...to je uslovilo prebacivanje Rokasa na 4 i maksimalno rasiren teren a ispostavilo se i 2 sjajne partije Rokasa...plus sto u toj situaciji imamo dodatnog kreatora na parketu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, hakeem said:

  ne popularno misljenje...da je Luka igrao ove 2 iskreno nisam siguran da bismo dobili, ma koliko to glupo zvucalo...to je uslovilo prebacivanje Rokasa na 4 i maksimalno rasiren teren a ispostavilo se i 2 sjajne partije Rokasa...plus sto u toj situaciji imamo dodatnog kreatora na parketu...

Nama obrni okreni treba čista 4ka.

Pa da Rokas menja u igri prvog krilnog centra po potrebi kao i Mitrović. U zavisnosti od toga šta u kom trenutku nam treba na terenu. 

Top, Teo, Yago

Neda, Lazić

Rokas 3/4, Hanga 1/2/3

4ka, Deda( minijaturna minutaža na 3 i 4)

Bolomboj, Gilespi, Mitrović

A da prvog krilnog centra po potrebi menjaju Mitrović i Rokas. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ne znam je li mi ikada zasmetao srednji prst, kreveljenje ili bilo šta drugo igrača Zvezde ili suparničkog tima. Što se mene tiče mogu bez gaća da igraju utakmicu. Ovo je košarka, koga boli qrac kako je ko vaspitan, neću ih kući voditi. Jedino me zanimaju igra i rezultat na semaforu. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zasto ljudi imaju potrebu da svaku pobedu pokusavaju da unize nekim glupostima koji su sastavni deo folklora a isto tako imaju potrebe da komentarisu pojedinacne dogadjaje bez cele slike.

 

U trenutku kada su neke stvari uletele ka Panteru isao je smisleno da isprovocira da dodje do prekida ili ti nekog _ _ _ _ _ _.

 

Ko je pazljivo pratio sve oko te situacije i klupu Partizana mogao je da primeti kako Bogdan Karaicic nicim izazvan skace kao oparen i pokazuje rukom da igraci Partizana napuste teren ne bi li na taj nacin pokusali da preokrenu tok meca. 

  • Like 22
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...