Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

16 minutes ago, Tormund said:

Ево гарантујем да ова екипа никад неће бити комплетна, а и ако неким чудом будемо комплетни, до тада ћемо се увелико поздравити са ЕЛ.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока
 

Cime garantujes?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Smrtokapa said:

Postoje navijači koji vole da podignu ulog svojim optimizmom, postoje i oni drugi koji više vole da se pažljivo igraju svojim emocijama, pa spuste očekivanja da bi eventualni poraz bio lakši.

 

A postojimo i mi sanjari koji ulog dizemo na maksimum stalno ali ne izlivamo bes i frustraciju nakon poraza, vec tugu, razlika je ogromna po meni.

 

Postoji i cetvrta kategorija, oni koji su spustili ocekivanja kako pre utakmice, tako i pre pocetka sezone, ali im kolicina emocija i to negativnih, ipak na nekom maksimumu nakon poraza. Kako objasnavas taj fenomen? S obzirom da si imao zanimljivu psiholosku analizu koja je u u sustini istinita.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Као прво, нисмо били комплетни чак ни у та прва три кола.
Друго, погледајте наш ростер. Питање је дана кад ће Тео или Недовић на одмор. Доста играча у озбиљним годинама и са историјом повреда.

Уосталом, чак и да будемо комплетни у неком дијелу сезоне, шта нам то значи?
До тада ћемо бити отписани у ЕЛ.

Толико има заслијепљених да им је сасвим у реду што играмо без бека и крилног центра. Сви се појачавају, само Небојша манипулише.

Да се разумијемо, ја ћу бити сутра у Арени и даћу подршку момцима, али на ове манипулације мора да се реагује.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока





  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Нисам мислио на Бјелицу. Пао ми је онако на прву Лазић. Није играо у другом колу против Жалгириса због повреде.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DrMV said:

Opet treniramo u Pioniru?!

Da li smo sastavili 10 treninga u Areni???

Prije,Merlini,partizani,nemci....:smiley59:

Na glavnom terenu jesmo. Pomoćnu salu je okupirao i zapljunuo drugi klub. Tu nismo ni jednom. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Fromthecorner said:

Nije glavni faktor nasih izgubljenih utakmica losa forma Nejpira nego to sto je pola Evroligaskih krilnih centara belezilo rekorde karijera protiv nas.

 

To sto nemamo kvalitetnu cetvorku ne menja to da je Sabaz pruzao partije iz Armanija da bi mi imali 7-3 do sad i ne bi nas zanimalo da li je neka cetvorka protivnicka imala rekord. Inace nije pola el krilnih centara belezilo rekorde vec dvojica. Piters i Dzabari Parker. To je 2 od 10 i ni blizu pola. Nista toliko strasno. Svi ostali su belezeli bolje partije i protiv drugih cak i nekoliko boljih partija, jednostavno u formi su igraci poput Sengelije, Smitsa itd. i to nema veze sa tim koga mi imamo na 4. Inace Parkeru je ovo prva El sezona pa nije tesko za rekord karijere. Bio mu dan, pogadjao neke suteve preko ruke i fej d vej dvojke. 20 poena jaka stvar, Davidovac imao 18 proslo kolo pa koga briga za to. Pitersu je ovo rekord karijere zato sto je igrao 39 minuta sto nije nikada do sad jer im je to bilo iznudjeno resenje. Baskoniji i Zalgirisu je ubacio po 22 poena (inace oni imaju odlicne igrace na 4 u vidu Smitsa i Moneka na 4) ali je igrao po 30 i 31 minut. Momak je u sjajnoj formi i to je to. Protiv Panatinaikosa je zabelezio isti indeks korisnosti kao i protiv nas pritom igrajuci 3 minuta manje. Cak protiv nas mu je u par najslabijih skakackih partija a igrao je ubedljivo najvise minuta. 3 skoka za 39 minuta a imao je partije i sa po 10 skokova i 2 puta po 8. Ne bih se hvatao samo za poene kao pijan plota.

 

4 hours ago, Fromthecorner said:

Dao je Nejpir Virtusu 23 poena pa su nas oducili od kosarke.

 

Istina. Zato sam i napisao 7-3 a ne 9-1. Sve sam uracunao i to i Armani ali i Olimpijakos gde nije igrao.

 

4 hours ago, Fromthecorner said:

Selekcija igraca pre svega u reketu je jeziva i to su navijaci prepoznali u julu

 

Iskreno ne secam se da je iko napisao da je jeziva selekcija igraca u reketu. Ako pricamo o igracima na 5 a pre svega su to igraci u reketu, manje vise smo svi bili zadvoljni i pisali da je kompatibilna centarska linija Tobi-Bolomboj-Mitrovic i manje vise svi bili zadovoljni, neretko se i pisalo da je najjaca centarska linija koju smo imali. Uini danas lepo podsetio na to sta se pisalo. Ako pricamo i o cetvorci, postoji taj konsezus da nam treba, barem 5 komentara sam ostavio od pocetka sezone da nam treba cetvorka, da Simonovic mozda moze biti bek ap na 4 i da nije resenje, da Davidovac mozda i moze nekog da brani na 4 ali da to nije resenje na duze staze i da je on sustinski trojka, narocito u Evroligi. To prepoznaje i Janis pa ga vise koristi na 3 na prethodnih par utakmica. Sve u svemu ne mogu da se slozim da nam je pre pocetka sezone unutrasnja linija bila jeziva niti se secam da je neko pisao takav komentar. Lako je pisati sad kad Tobi skoro nista nije prikazao u El i biti general posle bitke.

 

4 hours ago, Fromthecorner said:

Zato cu svaki dan pisati o Covicu, selekciji i doselekciji dokle god ne budemo imali jednom u zivotu respektabilnu petorku za ovo takmicenje.

 

Ma pisite o Covicu i selekciji i o cemu god, samo bar neka recenica da se promeni, neki novi argument, bilo sta... Ovako se ponavljaju identicni komentari kao papagaji svaki dan u nedogled. Zaista ne vidim svrhu. No dobro, necu vise komentarisati ljudima to.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

42600e2b-2b97-4946-9043-407e9cc38ed7.thumb.jpeg.3d0e77f7e542241eda3c061d171463bf.jpeg
nesto znaju sto mi ne znamo
al bi se neiznenadio da na ovu krizu fasujemo još jedan Čokijev specijal:
" Bjelica, krilni centar KKCZ, tuži Fener zbog neizmirenih obaveza...BAT komisija zatražila od oba kluba uvid u kompletnu dokumentaciju".

Već u ponedeljak:
" Bjelicina EL licenca suspendovana do 01. marta "

Tačno da se otvoriš na rebra.








Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tormund said:

Нисам мислио на Бјелицу. Пао ми је онако на прву Лазић. Није играо у другом колу против Жалгириса због повреде.

 

Bili smo kompletni u 4. kolu protiv Virtusa. Tobi nije bio povredjen nego je ispao iz 12 ako se ne varam. Takodje i u 1. kolu rekao bih da niko nije bio povredjen. Jago je ispao iz 12 kao i Bolomboj, Davidovac stigao par dana pre toga zbog reprezentacije ali je mogao da igra.

 

Svakako bili smo kompletni makar i to jedno kolo a rekao bih i 2 i svakako ne mozes da znas dal necemo biti vise do kraja niti to moze da se garantuje. Mozda hocemo, mozda necemo.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Brat od Korneta said:

Postoji i cetvrta kategorija, oni koji su spustili ocekivanja kako pre utakmice, tako i pre pocetka sezone, ali im kolicina emocija i to negativnih, ipak na nekom maksimumu nakon poraza. Kako objasnavas taj fenomen?

 

Moj matori je bio ovakav. Nekada je bio na stadionu na svakoj Zvezdinoj utakmici. Onda je u nekom momentu shvatio da je one dole na terenu mnogo manje briga za Zvezdu nego njega, da klub vodi ološ, a da je pored njega na tribini, pa isto ološ. I tako mu se srušila iluzija da je navijanje za Zvezdu nešto lepo i plemenito.

 

Da navija za Zvezdu nije mogao da prestane ali ju je uvek pratio sa gorčinom.

 

Osim kada bi mene i brata odveo na utakmicu, to je onda bilo nešto drugo. :classic_smile:

 

Jasni su meni onda navijači kojima je pun kurac Čovića i svega. Možda ću da odreagujem kad preteraju i krenu da pljuju nekoga ko to nije zaslužio, ali imaju oni svoj razlog zašto navijaju tako kako navijaju.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Naravno da je pun kufer covica ,i  slicnih. Svako ko mucne dva puta vidi sta se desava i sta se radi.

Ima nas koji smo isli u Zeleznik kada nam je isti taj covic zabranjivao ulaz, kada je karta bila 500 din, u to vreme velika cene, samo da nas odvrati.

Kada je on i njegova gospodja gestikulirao i provocirao nas na tribini. 

 

Edited by No name
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Smrtokapa said:

Jasni su meni onda navijači kojima je pun kurac Čovića i svega. Možda ću da odreagujem kad preteraju i krenu da pljuju nekoga ko to nije zaslužio, ali imaju oni svoj razlog zašto navijaju tako kako navijaju.

I ja kad sam bio mlad momak i dete sam gledao na Zvezdu kao nesto idilicno, bez mrlje i sta sve ali kako sam odrastao i kako su se neke situacije ponavljale jbg to dejstvo je prestalo ali opet to ne znaci da i dalje ne navijam za nju. Kod mene bes radi iz nemogucnosti da ista promenim i gledanja jednog te istog godinama.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na Zvezdine utakmice sam odlazio i u vreme kada je za nas igrao Dalipagic u svojoj cetrdesetoj i kada je publiku cinila porodica igraca i strucnog stsba Zvezde i sacica entuzijasta.Podrzavam je i sada kao instituciju, kao moj voljeni klub i dusa me boli sta pojedinci rade sa klubom i u KK i u FK i u RK.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Dusko said:

I ja kad sam bio mlad momak i dete sam gledao na Zvezdu kao nesto idilicno, bez mrlje i sta sve ali kako sam odrastao i kako su se neke situacije ponavljale jbg to dejstvo je prestalo ali opet to ne znaci da i dalje ne navijam za nju. Kod mene bes radi iz nemogucnosti da ista promenim i gledanja jednog te istog godinama.

Svi smo mi isti, slično razmišljamo...

Ali jbg, ljubav prema Zvezdi nadjača i bes, ljutnju, nelogičnosti, bezobrazluke....

Neko bi rekao-bolest!

Link to comment
Share on other sites

GAL44urWkAAHkId?format=jpg&name=large

 

Da se dobije Efes i barem jedna u duplom kolu pa sa 5-7 moze da se dise, odnosno sa 6-7 posto se pobeda protiv Albe kuci ne bi smela dovesti u pitanje. Nakon toga cemo fakticki biti 20 dana u Beogradu uz izlet u Podgoricu od pola sata avionom. Samo da nas posluzi zdravlje i da se ekipa uigra, bice prilike i da Janis polako implementira svoje ideje sve vise, vide se i sada neke ali generalno igramo 80% akcija koje su ostale od Duska. I sam je pricao da nema dovoljno vremena za treninge i da nije realno da odma implementira svoju filozofiju. Nadam se da ce Hanga biti spreman do Reala. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...