Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

23 minutes ago, Bishop said:

Naravno da svako voli da njegov tim pobedjuje, ali je činjenica da mi punimo hale i stadione isključivo kada su tu rezultati. Borusia Dortmund je imala pun stadion dok je igrala drugu ligu. Rendžers kad je bio izbačen u poslednji rang takmičenja.

Ne bih bas rekao da se pune hale i stadioni samo kada su tu rezultati, pre bih rekao kada se ljudima da pravi razlog da dolaze na utakmice. Eto postoji primer FKCZ pre 10ak godina, sezone bez titula, Evrope, sa krs timovima, a na stadionu uvek barem 25k ljudi, neretko i 40k. Nikada necu zaboraviti, sreda je bila, 2012. godina, na Marakani igramo sa Smederevom prvenstvenu utakmicu i dodje vise ljudi nego sto je u istom terminu, isti taj dan, doslo na utakmicu LS izmedju Celzija i Napolija. I bez obzira sto nije bilo rezultata, ljudima je bila zanimljiva takva Zvezda, liga, i borba sa savezom tada. Cini mi se i da je KKP imao sezone sa punim halama dok je tim bio nikakav, nisam siguran, neka potvrdi neko od komsija ako cita.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sector said:

Nejpir je dobar izgovor za Čovića i co. ali činjenica je da se zasralo sa previše toga u selekciji.

 

Da je Sabaz bio na nivou iz Armanija sto smo od njega svi ocekivali sada bi najmanje bili na 7-3 i ne bi pricali o zaseravanju u doselekciji, Covicu i ostalim stvarima odnosno bili bi bar uzdrzaniji jer se kod dela ljudi ovaj topik deli na upisima o doselekciji i Covicu nakon poraza i uzdrzavanju od toga kada pobedimo. Bukvalno samo na to. Tako ce biti u nedogled sve do kraja i tu se nista nece menjati bez obzira vezali 5 poraza ili 5 pobeda. Previse dosadno i predvidivo. Dajte neki novi stil mraka nesto promenite, bilo sta, znam da necete prestati da pisete o istim stvarima ne pricam o tome, ono ako moze bar neka recenica da se promeni bilo bi do jaja, ovako kao pokvarene ploce, ubiste u pojam...

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Da je Sabaz bio na nivou iz Armanija sto smo od njega svi ocekivali sada bi najmanje bili na 7-3 i ne bi pricali o zaseravanju u doselekciji, Covicu i ostalim stvarima odnosno bili bi bar uzdrzaniji jer se kod dela ljudi ovaj topik deli na upisima o doselekciji i Covicu nakon poraza i uzdrzavanju od toga kada pobedimo. Bukvalno samo na to. Tako ce biti u nedogled sve do kraja i tu se nista nece menjati bez obzira vezali 5 poraza ili 5 pobeda. Previse dosadno i predvidivo. Dajte neki novi stil mraka nesto promenite, bilo sta, znam da necete prestati da pisete o istim stvarima ne pricam o tome, ono ako moze bar neka recenica da se promeni bilo bi do jaja, ovako kao pokvarene ploce, ubiste u pojam...

 

 

Nije glavni faktor nasih izgubljenih utakmica losa forma Nejpira nego to sto je pola Evroligaskih krilnih centara belezilo rekorde karijera protiv nas. Dao je Nejpir Virtusu 23 poena pa su nas oducili od kosarke. Selekcija igraca pre svega u reketu je jeziva i to su navijaci prepoznali u julu a inzenjer masinstva sa 53 godine u kosarci nije, vec je najavio F4, a mi se valjamo deseti put po dnu tabele i cela ta situacija nas jako boli. Zato cu svaki dan pisati o Covicu, selekciji i doselekciji dokle god ne budemo imali jednom u zivotu respektabilnu petorku za ovo takmicenje. Jako mi je cudno da ti sa svojim poznavanjem kosarke ovoliko kiksnes sa komentarom…

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Na zalost nama je problem broj 1 onaj za koji niko nikada ne bi mogao da predpostavi na pocetku sezone a to je Sabaz

Ako ne prokine i ne pocne da igra kako se ocekuje zaista ne vidim sta mozemo da uradimo pa makar uradili bilo kakvu doselekciju.

 

Igrac koji je projektovan za glavnog igraca sa brojkama od 15-20 ppg + 5 asistencija (to je u totalu 30 poena) a trenutno isporucuje nista to je veliki problem. Cak smo sa njim u ozbiljno minusu bez obzira ko je protivnik. Krka ili Barsa sve jedno.

Takvog igraca sa takvom ulogom nit mozes da silbujes ko ima da mu isplati miliona za otkaz ( ne bi ni ludi Janakopulos to uradio). Mozemo na zalost da sedimo i da cekamo da se nerviramo.....

 

To je problem broj 1.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Jokić sigurno voli da igra košarku ali mu to nije najvažnija stvar na svetu.

 

Volim i ja Zvezdu ali mi to nije najvažnija stvar na svetu.

 

On je onom izjavom o pobeđivanju ubo pravo u sridu.

 

Ubada taj kad pozeli i gde pozeli.

 

 

Mator sam, al odgledam ogroman broj utakmica Denvera, ni meni se privatno ne dopada, nema harizmu, mulac obican, ali mi lepo da nasa glava dominira po Amerikama. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Da je Sabaz bio na nivou iz Armanija sto smo od njega svi ocekivali sada bi najmanje bili na 7-3 i ne bi pricali o zaseravanju u doselekciji, Covicu i ostalim stvarima odnosno bili bi bar uzdrzaniji jer se kod dela ljudi ovaj topik deli na upisima o doselekciji i Covicu nakon poraza i uzdrzavanju od toga kada pobedimo. Bukvalno samo na to. Tako ce biti u nedogled sve do kraja i tu se nista nece menjati bez obzira vezali 5 poraza ili 5 pobeda. Previse dosadno i predvidivo. Dajte neki novi stil mraka nesto promenite, bilo sta, znam da necete prestati da pisete o istim stvarima ne pricam o tome, ono ako moze bar neka recenica da se promeni bilo bi do jaja, ovako kao pokvarene ploce, ubiste u pojam...

 

 

Ubi i ti mene u pojam pa te moram čitati, nije moj forum.

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Konacno nam na megdan dolazi ekipa za koju nismo sto posto sigurni da ce nas ugaziti sa pozicija 4 i 5.

Po svemu sudeci nece igrati Vilis, koji je spakovao dve trojke komsijama u prvom polugodju, kao i Zizic koji ume da bude ozbiljna napast na niskom postu.

Dakle, igru ce im nositi dojucerasnji EK centar Dzons i gomila turcadije, eto prilike za neke nove career high-eve.

 

Ni sa komplet sastavom Efes nije elita u reketu, pre svega se tu oslanjaju na Klajburna koji pokriva 4/3 ali oscilira, dok im je glavni pogon spolja, kao i nama.

Darius i Larkin kad zele mogu da igraju vrlo racionalno i da razmontiraju svakoga, Bobua nekonstantan u poenima dok sve ostalo radi na visokom nivou, iako je vec u godinama.

Bilo bi lepo da ustanu na kontra nogu, a da im i mi dodatno pripomognemo u tome agresivnom odbranom i pametnom kontrolom faulova koja periodicno izostaje, a sto uzasava svakog trenera od sistema kakav je i nas Grk.

 

Dakle, nema Sengelije, nema Mirotica, Ledeja, Smitsa, Pitersa... Imamo varijantu da zalepimo Lazarevica za Klajburna kao onomad, ili da probamo sa varijantom Mitrovica, pa da se ovaj i napadne ledjima i uvuce u trcanje u odbrani. Znajuci Janisovu dosadasnju strategiju kapiram da je ovo drugo verovatnije.

 

Na papiru i u ovom sastavu, ova utakmica u najavi malo podseca na Fener, jasno je da imamo cime da napadnemo, domacini smo, ali niko ne sme glasno da kaze sta ocekuje.

Podjednako je moguce da ih nabijemo 20 kao i da izgubimo tom razlikom, takva nam narav.

 

Sto se nas tice, lepo bi bilo da malo vidimo Lazu na parketu jer ce i te kako biti posla za njega.

Ocekujem i da nas sut malo bolje sluzi, vreme je da pre svega Neda i Gidra povuku u tom smeru.

Da pametno napadnemo njihove rupe u igri kojih ima onoliko, da budemo mirni i ako imamo priliku mirno privedemo utakmicu kraju.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da nam Larkin neće strpati 30+ za šta je svakako sposoban, a imajući u vidu slabu do nepostojeću defanzivu naših bekova. Očekujem da Clyburna solidno odbranimo, tu bar imamo neka rešenja. Piši tamo rekord karijere Yilmazu, Osmaniju i Hakanu Šukuru, a mogli bismo u EL debiju da proslavimo i Dauma. Ipak, očekujem da nekako preteknemo na guzove, u suprotnom da polako gasimo svetlo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nik1991 said:

Screenshot_20231130_152831_X.jpg

 

Trener Sferopulos možda izgleda kao da je naivan ali je vrlo iskusno na prvoj konferenciji rekao “Pri dolasku rečeno mi je da je roster skroz kompletiran”. Time je potopio svako sledeće prebacivanje odgovornosti oko pojačanja na njega, a biće ih još dosta do kraja njegovog boravka u Zvezdi.

 

Sama činjenica da neko može da poveruje da trener čeka da niko u sastavu ne bude povredjen je smešna. Nijedan tim u Evroligi nije nijedno kolo bio 100% kompletan, takav je tempo. Hanga ima još nekoliko nedelja i vrlo je moguće da ćemo kad se on vrati već izgubiti sve šanse za nešto u Evropi. Da ne spominjem da se po ovoj priči čeka povratak dva beka kako bi videli da nemamo četvorku.

 

Čoviću odlazi!

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Ево гарантујем да ова екипа никад неће бити комплетна, а и ако неким чудом будемо комплетни, до тада ћемо се увелико поздравити са ЕЛ.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...