Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sustina je, nemojmo da se zajebavamo x godina za redom sa Dedom i Lazarevicem, to nije donelo rezultate, niti ce, uzmite se u pamet i dovedite odgovarajuce profile, da mogu svi kolektivno da odahnu i zaigraju kosarku. Ovo je mucenje, ovo je vise neizdrzivo.

 

Koliko je tesko igrati i pokrivati mane tih igraca, zapita li se neko?

 

Sigurno da bi i Teu i Nedovicu dosta lakse bilo da mogu da se opuste u nekom trenutku. Sve vreme je pritisak na njima, kao i na Jagu.

 

Rokas nije los igrac, i moze da se istrpi, dok ovu dvojicu gledam godinama vec, prodje mi zivot, pa cime su oni to zasluzili i zaduzili KKCZV da ne moze niko da im vidi ledja? 

I opet pitam, kad bi Deda i Lazarevic i gde igrali EL da nije Zvezde??

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, quentin said:

Ne bismo ovoliko gledali Dedu da nije Mitar rano skupio penale. Tako da ne zamjeram treneru Dedine minute toliko. Ali mogao je malo više prostora Jagu da da kad su ovi krenuli da prave razliku.

Danas je igrao 18 min, on prosečno igra 20 min u EL, i 21 min u Aba .

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Cavani said:

red smejanja

 

Onaj faul Lazarevica, kad je urucivao loptu Teodosicu, pa umesto faul Olimpijakosa (ruka igraca Olimpijakosa - cist faul) dosudjen neki faul u napadu - tada se cerekao verovatno u fazonu "ne mogu da verujem sta su im dosudili, hvala majstori". 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, quentin said:

Ne bismo ovoliko gledali Dedu da nije Mitar rano skupio penale. Tako da ne zamjeram treneru Dedine minute toliko. Ali mogao je malo više prostora Jagu da da kad su ovi krenuli da prave razliku.

 

Nije ni Mitrović četvorka.

 

Prađed ima 20 mpg na nivou sezone, nema to veze sa ovom utakmicom. Za tu minutažu nas časti sa 5 ppg i kriminalnom odbranom i skokom.

 

Kad je vraćen nazad, ovdje su nas ubijeđivali da moramo imati puno domaće boranije zbog KLS i kupa a ovaj igra 20 mpg dok i Lazarević uredno dobija svoje minute.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

 

 

Rokas nije los igrac, i moze da se istrpi, dok ovu dvojicu gledam godinama vec, prodje mi zivot, pa cime su oni to zasluzili i zaduzili KKCZV da ne moze niko da im vidi ledja? 

I opet pitam, kad bi Deda i Lazarevic i gde igrali EL da nije Zvezde??

Bio dobar protiv Bajerna sa 5 poena i protiv Fenerbahčea sa 3 poena. Ima prosek od 5 poena i 2,4 skoka za 20 minuta, Bentil je za istu minutažu imao skoro duplo bolju statistiku, dok se količina beskorisnosti u odbrani kod Davidovca ne može opisati. Bentil je ipak žestok promašaj, a Davidovac donekle koristan. Kako da ne.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Овде се само смењује дежурни кривац Тео, Неда, Давидовац, Митровић.

Сва срећа па Шабаз, Гедраитис и Тоби убијају како играју. До сада је од странаца једино испоручио Боломбој и то изнад очекивања, а и Јагу се не може наћи замерка.

Edited by Bogoljub Gagic
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Onaj faul Lazarevica, kad je urucivao loptu Teodosicu, pa umesto faul Olimpijakosa (ruka igraca Olimpijakosa - cist faul) dosudjen neki faul u napadu - tada se cerekao verovatno u fazonu "ne mogu da verujem sta su im dosudili, hvala majstori". 

Da to sam bas zapamtio.

Ni F od faula za Lazarevica, a smejao se tu ko malo dete kada dobije cokoladu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Сва срећа па Шабаз, Гедраитис и Тоби убијају како играју.

I sva trojica su dobila zasluzenu porciju kritika.Ali dobro kad se kritikuju domaci to para usi jer se valjda ocekuje da se kola slome nad strancima.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Овде се само смењује дежурни кривац Тео, Неда, Давидовац, Митровић.

Сва срећа па Шабаз, Гедраитис и Тоби убијају како играју. До сада је од странаца једино испоручио Боломбој и то изнад очекивања, а и Јагу се не може наћи замерка.

I svi navedeni ce otici, a Lazarevic mladi, kako rece protiv Zadra komentator, ce ostaviti mosti na mali kalemegdan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I da, mi u ovih 9 utakmica gotovo nista nismo dobili od najvecih pojacanja, sabaza, rokasa i tobija, hanga je koliko toliko odigrao. Jbg, godinama polivamo Dobrica govnima, ja iskreno ne vidim da je Rokas bolji od Dobrica, prilicno nekonstantan suter (samo jednu da je ubacio, mozda bi sve drugacije bilo) u odbrani stabilniji od Dobrića ali prilicno trapav, a sad vec i u napadu ima solidnu kolicinu promasenih zicera. Meni je on vec nedeljama bas meh igrac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

I sva trojica su dobila zasluzenu porciju kritika.Ali dobro kad se kritikuju domaci to para usi jer se valjda ocekuje da se kola slome nad strancima.

На једну критику за Гедраитиса дође 10 за Митровића. Ко треба да буде носиоц Митровић, Давидовац или ипак Шабаз и Гедраитис?

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, stefan1 said:

Teska govnara, pljuje po sudijama, prigovara im, cim su krenuli da navlace trecu cetvrtinu i cetvrtu poceo da im aplaudira. Odvratan kolektiv i zato su i zasuzili sve one poraze u poslednjim sekundama a izmedju ostalog i onaj kos Ljulja u finalu Evrolige.

 

Sto se nas tice, borimo se, ali fale pojacanja. Nadam se da ce do sledeceg kola EL neko doci

Jebote,da li je realno da napises ovako nesto,znajuci od koga su izgubili to finale,i kako je ta ekipa dosla do finala? 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, СтелаРоса said:

Sve u svemu zadovoljan sam ovim duplim kolom. Razbili smo Fener i pokazali ok igru na jednom od tezih gostovanja. Sad nam slede Milan i Efes kuci, pa duplo kolo u Spaniji sa Baskonijom i Valensijom, zatim Alba kuci. Mislim da su tri pobede realne, a sigurno mozemo da jurimo i vise. Bas bi bilo lepo da se Hanga vrati, mnogo nam fali.

Tim koji ima ambicije da igra u plej-of i koji je uložio nikad više sredstava ne igra za utisak. Vrlo je jednostavno, da bi se do plej-ofa došlo potrebno je više pobeda od poraza i ne postoje zadovoljavajući tesni porazi.

U redu, da kažemo da je 1-1 u duplom kolu zadovoljavajuće, ali ako je trenutni skor 3-6, učinak od 3-2 u sledećih pet kola nije zadovoljavajući, posebno zbog serije koja ide posle. Da se manemo tih "hrabro smo se borili" narativa na koje smo navikli. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da je neko dobio više kredida od ovog Gedraitisa,čovjek odigra očajno,0:5 trice bar 3 otvorene,ispada u odbrani,ma bukvalno ništa..al svi se nakačiše na Davidovca,Lazarevića,ovog po neko spomene onako stidljivo..A nije to samo ova utakmica,možda 2-3 da je nešto odigrao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

На једну критику за Гедраитиса дође 10 за Митровића. Ко треба да буде носиоц Митровић, Давидовац или ипак Шабаз и Гедраитис?

Uh bogami veceras se bas izkritikovao Geidratis.Mnogo vise nego Mitrovic. Ne secam se veceras pisanja za Luku u negativnom smislu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drako said:

I da, mi u ovih 9 utakmica gotovo nista nismo dobili od najvecih pojacanja, sabaza, rokasa i tobija, hanga je koliko toliko odigrao. Jbg, godinama polivamo Dobrica govnima, ja iskreno ne vidim da je Rokas bolji od Dobrica, prilicno nekonstantan suter (samo jednu da je ubacio, mozda bi sve drugacije bilo) u odbrani stabilniji od Dobrića ali prilicno trapav, a sad vec i u napadu ima solidnu kolicinu promasenih zicera. Meni je on vec nedeljama bas meh igrac.

I dovoljno je za 2 meseca proceniti da je bolji od Dobrica, i da je Sabaz promasaj, Tobi...iako su svi napravili karijere da bi dosli u Zvezdu kao najveca pojacanja?

Da bi kolektiv dobro funkcionisao, treba da bude zdrav i jak. Nas kolektiv je prepun supljina koje ne mogu da pokrpe navedeni igraci, vec ih te supljine vuku na dno.

Kad bi se bavili supljinama, verovatno bi navedeni igraci bili sada heroji, kao sto i jesu bili u timovima u kojima su igrali.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Uh bogami veceras se bas izkritikovao Geidratis.Mnogo vise nego Mitrovic. Ne secam se veceras pisanja za Luku u negativnom smislu.

Говорим од почетка сезоне каква је ситуација. То што ти кажеш вероватно је тачно за вечерас, нисам улазио на уживо тему немам желудац за то.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...