Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Christofer Moltisanti said:

 

Nije baš neka putešestvija. Direktan let do Milana 1.5h i još 2h busom do Bolonje.

 

Meni lično to deluje komotnije nego presedanje u MInhenu i dva leta.  Svakako mislim da ne smemo to da prihvatimo kao neki izgovor za eventualnu slabiju igru.

 

Pa nećemo se moći vječno vaditi na broj novih igrača i nemanje vremena za trening. Moraće se naći kad tad novi izgovori za reponju. 

 

Ne treba zaboraviti da je u hali gdje igra Virtus trava jako visoka. 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cavani said:

Prenosio je Jago loptu i protiv bekova Kanade, nije da je u pitanju amater.

Ako je mogao da je prenese protiv Brooksa i SGA, ne vidim zasto ne bi mogao juce bar da proba, ako je vec doveden.

Ne bih ja donosio sud o tome dok ga ne vidimo na delu.

 

 

Plus sto Monaco ima napadacki nastrojenu spoljnu liniju, i uvek ima minimum jednog slabog defanzivca na terenu. 

Ako protiv njih ne moze, ne vidim puno ekipa u EL protiv kojih ce moci da doprinese.

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Kiflice said:

Jel ne mozes da prihvatis da se nekome ne svidja 'teokratija' i da se neko ne slaze sa tim? Jel ne mozes da prihvatis da neko ne voli da gleda legendu srpske kosarke koja mnogo voli zvezdu u koju je dosao u 37. godini zivota,i tako se ponasa prema nekome ko je u toj zvezdi 10+ godina?

 

ne mogu da prihvatim iskljucivo neistine, kao ovu o cascavanju, ostalo mi je ok

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Let iz Minhen ka Bolonji, kojim je ekipa Duška Ivanovića trebalo da stigne u Italiju je otkazan, pa su crveno-beli morali da promene rutu putovanja.

Zvezda će tako leteti do Milana, a onda će se autobusom prebaciti u Bolonju.

Sa druge strane, put Italije neće krenuti Dalibor Ilić zbog gripa.

 

Mene samo zanima koji idiot iz kuba nije kupio karte za jutrošnji direktan let za Bolonju (let u pola 7 jutros). Imali bi vremena i tamo za trening oporavka i da sutra dočekamo spremni utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

Mene samo zanima koji idiot iz kuba nije kupio karte za jutrošnji direktan let za Bolonju (let u pola 7 jutros). Imali bi vremena i tamo za trening oporavka i da sutra dočekamo spremni utakmicu.

 

tjah, let u pola7, kad treba da se stigne na aerodrom u uslovima sportskog kluba, pola5-5? a zavrsili smo tekmu oko pola11 valjda, znaci da su mogli biti doma u pola1; adrenalin te pichi, zaspis u pola3, znaci da imas vremena 45mins da spavas, kao mikelandjelo, ako si spakovan.

 

mislim, pricam napamet, pojma nemam, izgleda mi kao zesce cimanje u kojem onda prespavas danasnji dan.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, NMX said:

 

Mene samo zanima koji idiot iz kuba nije kupio karte za jutrošnji direktan let za Bolonju (let u pola 7 jutros). Imali bi vremena i tamo za trening oporavka i da sutra dočekamo spremni utakmicu.

U 6:30 jutros?!Vauuuu

Posle sinoćne ,onakve, tekme!?

Pa još etiketa "idiot iz kluba"????

Bravo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

košarka nije teorijski komunizam. neće niko prikenjati teodosiću, kao što niko neće chris paulu npr. neće niko prikenjati napieru, kao što neće steph curryju

 

ne mogu da se setim na koga se baš luka mitrović onako, celi minut izdirao pre 3-4 sezone. neki marginalac je bio u pitanju, koji uđe i da sve od sebe.

samo je njega pikirao celu sezonu a usput je bio i kapiten tima. nije nikada reč rekao nekom od glavnih igrača, bar da sam primetio na tvu.

Svadjao se Mitar sa Vildozom prosle sezone na klupi, kad je bio u onoj raspad fazi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

To je umesto kaznenog treninga. 

 

 

 

dushko i teodosic da dodju u pola4 i sami da plate kartu. teo da nosi majicu "ja sam egoisticna matora zvezda" na shortsu "koja ne zna da igra odbranu" [charape] "a dere se na luku" [patike, flomasterom] "posred tekme".

 

dushko samo "ja sam magarac (jer umor ne postoji).

Just now, Cavani said:

Svadjao se Mitar sa Vildozom prosle sezone na klupi, kad je bio u onoj raspad fazi.

 

ma svaka cast, legenda.

e da, setio sam se, radanov je bio taj igrac kojeg je kinjio cele sezone u izravnom prenosu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DrMV said:

U 6:30 jutros?!Vauuuu

Posle sinoćne ,onakve, tekme!?

Pa još etiketa "idiot iz kluba"????

Bravo!

 

Hahahhaa dobro, ništa onda, neka čekaju ceo dan na avion pa na autobus dva sata. Likovi od 2 i kusur metra.


A primarno je bilo da idu u..pazi sad..MINHEN...pa avionom u Bolonju. 


Dakle, neki IDIOT iz kluba je odlučio da su let od sat i po do Minhena pa čekanje od sat i kusur u Minhenu pa sat leta do Bolonje bolji nego direktan let jer, zaboga, rano se ustaje. 

 

Još preciznije:


BEG-MUC u 17:20

MUC - BLQ u 20:30

Sletanje 21:35 (sve ovo pod uslovom da nema kašnjeja, što se, jelte, ispostavilo kao tačno pa došlo do promene na Milano)

 

Cirka 5 sati putovanja umesto direktnog leta od sat i 45.  Sem ako nije bilo karata (što je svakako opcija) ovo je baš kretenski potez. I mrcvarenje igrača. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nejpir ne može da završi u reketu pod kontaktom, jer je ispodprosječne visine, nije snažan i nema neki odraz. Ima on brzinu i može da ide na ulaz, ali ako se nađe neko tijelo ispred njega teško će dolaziti do poena. Ono što mora da popravi je organizacija igre. On je dosta bolji plejmejker nego što pokazuje za sada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NMX said:

 

Hahahhaa dobro, ništa onda, neka čekaju ceo dan na avion pa na autobus dva sata. Likovi od 2 i kusur metra.


A primarno je bilo da idu u..pazi sad..MINHEN...pa avionom u Bolonju. 


Dakle, neki IDIOT iz kluba je odlučio da su let od sat i po do Minhena pa čekanje od sat i kusur u Minhenu pa sat leta do Bolonje bolji nego direktan let jer, zaboga, rano se ustaje. 

 

Još preciznije:


BEG-MUC u 17:20

MUC - BLQ u 20:30

Sletanje 21:35 (sve ovo pod uslovom da nema kašnjeja, što se, jelte, ispostavilo kao tačno pa došlo do promene na Milano)

 

Cirka 5 sati putovanja umesto direktnog leta od sat i 45.  Sem ako nije bilo karata (što je svakako opcija) ovo je baš kretenski potez. I mrcvarenje igrača. 

 

 

 

Ili ne znaš ili ozbiljno zanemaruješ koliko je san bitan za svakog čoveka, a kamoli za fizičku spremu, fokus i performans jednog sportiste, naročito u situaciji gde nemaš vremena da nedostatak istog nadoknadiš. Neki 'idiot' je odlučio da je 8 sati zdravog sna bitnije od tri sata kraćeg putovanja i moram priznati, solidna odluka random 'idiota' iz kluba.

Edited by fillam
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nije da se Teodosić nije trudio, naprotiv, nisam ga puno puta gledao da je toliko sebe uložio u odbrani. Problem je što on, jednostavno, ne može, pogotovo protiv ekipe poput Monaka. Možda će protiv nekog drugog biti manja rupa, ali ovde nije mogao biti sakriven - Jamesa i Okoba nije nikako mogao da brani ni kad bi se klonirao, pa su ga krili na Diallou, ali ovaj ga je par puta kaznio unutra, na odlične pasove. Inače je Monako od prvog napada gadjao Tea u odbrani i, uopšte, odlično pripremio utakmicu. Moram priznati da nisam očekivao ovako dobar njihov nastup.

 

U 3/4 je opet Teo odigrao jednu odbranu maksimalno na, mislim, opet Diallou, ali ovaj se toliko lagano podigao i preko njega pogodio. Vidljiva je bila Teova frustracija zbog nemoći, što je samo rezultiralo pripaljivanjem trojke preko ruke u začetku sledećeg napada, boljka koju očigledno nikad neće ispraviti.

 

Može Teo da bude korisniji protiv drugih ekipa, može i bolje da se krije, ali tu sad dolazimo do pitanja selekcije i here we go again...mislim, ko će da ga krije, kad imaš u rosteru pola tima koje treba kriti na ovaj ili onaj način. Sinoć Bolomboy odlično pomogne i zaštiti reket na ulazi jednog od bekova, ali šta vredi i što  Davidovac nominalno nije puno kasnio na zagradjivanju (jeste malo),  kad ga je jedan od njihovih atletičara skoro pa preskočio i uneo i loptu i Davi-Dovca, sa sve žvakaćom gumom, u koš.

 

Kad smo kod Davidovca - sunce ti, šta je ono bilo sinoć, teško je objasniti. Na stranu i dno atletike koje je nemoguće pobediti, sinoć, osim one trojke iz kornera, svih ostalih cca 30 poteza i odluka na obe strane koje je imao, bile su bukvalno za nivo nekoga ko ima 18 godina i prvi put vidi halu, navijače i protivnika ovakvog nivoa.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ali Kemba neznalica koji je pomislio da je u mismeču sa Lazarevićem i faulira ga pod košem i pre prijema lopte.
Teo neznalica kome su prvo sve markirali dok je bio u driblingu a onda udvojili na prodoru i to transparentno pomažući sa Ilića, i on bez gledanja, na isteku napada, pronalazi "samog" Dalibora koji uzima crep za tri.
Nejpir neplejmejker koji nakon prodora dobija dupli blok pod košem od igrača koji su za dve glave visočiji, Gidra sam u uglu, a on ipak reši da ide do kraja i u padu šutne kroz blok...?
Ono što me najviše plaši je Lidej koji ovakvom pihtijastom Davidovcu naplaćuje sa kamatom svo školovanje od onomad.





  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da je nas problem sto mislimo da smo malo bolji nego sto zapravo jesmo. Vecina nasih pojacanja su prosecni do dobri EL igraci na svojim pozicijama za koje se niko nije otimao. Jedino vau pojacanje je Shabazz. Napravio se neki hajp kako smo stvorili neku izuzetno mocnu ekipu, a realnost je da u okvirima EL imamo po imenima prosecnu ekipu. Morace ekipe da se utegne, da igra vise kao tim i da se manje oslanjamo na individualni kvalitet igraca jer ga nemamo onoliko koliko mislimo da imamo.

Mene za sada ova ekipa uopste ne radi. Niko ne moze da me ubedi da je neophodno 15,16 seniora da bi izgurao sezonu. Ja ne vidim kako ce se situacija na visokim pozicijama rascistiti bez da neko bude Silbovan. Na bekovima placemo za nekim defanzivcem, ne moze Lazic uz Hangu da bude jedina opcija. Treba nam neki bek kao Hollins, da igra odbranu i ubacuje trojke, ne mora ni da zna da spusti dribling. Yago je apsolutni visak u ekipi. Inace se ne sekiram mnogo oko toga sto se ovolike pare ulazu u blizance, ali mi je gnusno da dovedes MVP-a nemacke lige i da ti bude 15. igrac. Nije samo pitanje para, vec i toga sto je on kompatibilno katastrofalan na ovu ekipu i nije mi jasan proces razmisljanja kad je on dovoodjen. Pritom nisam ni siguran u njegov kvalitet za EL. 

Teo mora da ima umereniju ulogu. On je bio glavni igrac u Virtusu prosle sezone, ali vidimo gde su oni zavrsili. Shabazz za sada deluje kao da se gadi znojavih muskih tela, sto je vrlo los znak. Hanga je igrac koji je i u ovim godinama izuzetno zahvalan u nekom sistemu, ali ako ce nam se igra svoditi na individualne poteze onda ce i on izgubiti na vrednosti. Tobey je igrac ritma, a ovde nema dovoljnu minutazu da uhvati taj ritam. Slazem se sa svima koji su pisali da on treba vise da ide u rol posle pika jer je na tome i izgradio karijeru u Valensiji. U Barsi je prosle sezone imao 72% za 2. Trojke su samo slag na torti. Kad ubaci neke suteve za dva, zaradi neke lake poene, onda ce lakse ulaziti i sut za tri koji za sada jedva dolazi do prvog obruca.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...