Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Lepa tabela posle 11 kola, vrlo ujednaceno. Na dnu su se ocekivano izdvojili Alba i Asvel, ali Asvel deluje mnogo kompetitivnije, posebno od dolaska Pozzecca. Doduse imaju i mnogo bolji sastav od Albe. Ne cenim previse Pozzecca, ali za sada radi dobar posao. Videcemo koliko ce trajati to, posto uglavnom igra na kartu sok terapije, motivacije i bratskih odnosa, ali kad tad to izgubi dejstvo i moras ponuditi nesto konkretno.

Na vrhu su se izdvojili Real i Barsa, mada je Real liga za sebe trenutno. Barsa dosta tesno pobedjuje u poslednje vreme, ali ko te pita. Mozda su malo i neocekivano previse dobro igrali na startu sezone. Laprovitola je razbio veceras, 28 poena, 8 trojki i 9 asistencija.

Zvezda ima 4 pobede, a Bayern i Zalgiris po 5. Reklo bi se da je to slican skor, ali Zvezda je odigrala 6 utakmica kod kuce, a Zalgiris i Bayern samo po 4. PAO ima prilicno korektan skor, ali su pre ovog kola odigrali 7 utakmica kod kuce i samo 3 u gostima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Valensija ima 5 vezanih poraza, baš su se raspali malo i simptomatično povredom Jovića. Gledam statse igrača - Kassius Robertson brat ima za skoro 20 minuta po meču 6% za 2 (1/16) i 20% za 3 (7/34) a ako ste mislili da mu bar bacanja idu od ruke - celih 53%. Nije evroliga za svaku šušu. Ortak je od 11 utakmica imao 2 u plusu (moćni indeksi od 4 i 1), dva puta pozitivnu nulu, sve ostalo u minusu. Brane Lazić je za ovoga Kevin Durant.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Valensija ima 5 vezanih poraza, baš su se raspali malo i simptomatično povredom Jovića. Gledam statse igrača - Kassius Robertson brat ima za skoro 20 minuta po meču 6% za 2 (1/16) i 20% za 3 (7/34) a ako ste mislili da mu bar bacanja idu od ruke - celih 53%. Nije evroliga za svaku šušu. Ortak je od 11 utakmica imao 2 u plusu (moćni indeksi od 4 i 1), dva puta pozitivnu nulu, sve ostalo u minusu. Brane Lazić je za ovoga Kevin Durant.

 

Gledao sam mec prosle sezone kad je Baskoniji ubacio 44 poena. Ko bi rekao da ce biti bas ovoliko los.

 

Al eto prilike uskoro da proigra protiv nas...

 

Nije on ovoliko los, cak sta vise nije ni blizu, nesto poput Sabaza u smislu da ne prikazuje koliko moze. Ipak treba naglasiti da lik nije imai odmora tokom leta uopste. Proslu sezonu je zapoceo u Italiji pa u ovom nekom periodu pre tacno godinu dana presao u Spaniju i onda cim se zavrsila spanska liga brat presao u drugu kanadsku ligu i igrao tamo do 31. Jula. Zatim se odma prikljucio kanadskoj reprezentaciji gde je bio na sirem spisku i tamo je otpao 24. Avgusta i zatim se prikljucio Valensiji. Pretpostvaljam da je imao tu par dana odmora al to je nista realno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta Jones-Harper-Ojeleje-Inglis i naravno Davies.

Ovaj Inglis ce nas napuniti jer non stop napada iz drugog plana a odlicno se krece. 

 

Mozda i taj Roberson pogodi nesto ali ova petorica su ipak oni kojih se treba pribojavati. Ne znam jel ce se Jovic oporaviti do srijede?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Brat od Korneta Jones-Harper-Ojeleje-Inglis i naravno Davies.

Ovaj Inglis ce nas napuniti jer non stop napada iz drugog plana a odlicno se krece. 

 

Dobra stvar da cemo imati Lazica da cuva Dzounsa, a mogao bi i Lazarevic da odradi dobar posao na Ojeledzeu. Tu jednog kad bi sveli na jednocifren broj poena ozbiljna prednost.

 

10 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Mozda i taj Roberson pogodi nesto ali ova petorica su ipak oni kojih se treba pribojavati. Ne znam jel ce se Jovic oporaviti do srijede?

 

Pise game tame decision. Verujem da ce se upregnuti da igra, imace vise motiva.

 

Dobra stvar ako ne igra je sto bi i oni bili kratki sa sajzom na bekovskim. Dzouns 188cm, Harper 178cm, Robertson 187cm itd. Ni od 3 do 5 nisu nista posebno. Jedna od retkih ekipa kojoj mozemo sajzom da pariramo. Onakve visoke petorke Armanija nam nikako ne odgovaraju, tu bukvalno mozemo poraz da upisemo i na gostovanju osim ako ne budemo imali neko ludo sutersko vece kao oni ovde, s tim da su nas oni ubili i u drugim segmentima igre.

 

Valensija bi trebalo da se dobije i tu smo po meni favoriti, a sa Duskistom ce biti bas zajebano em su u naletu em igraju kuci 2 dana pre nas.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa ja pretpostavljam da ne zeli da igra protiv Partizana da ne bi doziveo uvrede. Nego sam malo nepreciznije napisao, ispada kao da mu neko brani da dodje.

Dolazio Ataman protiv CZ, dolazio Ljulj protiv nas razni preletači izmađu dva kluba igrali najnormalnije a nežna duša se boji prozivki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...