Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 minute ago, Green23 said:

Hezonja i Musa su se raspali i u prošlom finalu, ali su tad stvar izvadili Ljulj i Serhio, ali sad ni oni nisu mogli 

Fantastični igrači ali nemaju mentalitet. Kad upadnu u minus fazu, nema spasa..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je EL vrhunac zanimljivosti u sportu, ali koliko je generalno smesna prica to govori cinjenica da Pao za jedno leto napravi novi tim potpuno i uspe da osvoji takmicenje. 

 

Odvratni Ataman, Slukas, Lesor, ali odigrase bolje ovo finale, makar kontinuirano bolje. Real je bukvalno odjednom samo stao sa kosarkom i krenuo da solira, ali to je jer na klupi imaju npc trenera i misle da im je to dovoljno da osvoje. U tom slucaju, udje se u nervozu, igracima se skrati ruka i ide mast u propast.

 

Slukas MVP. 

 

Dobra na kraju sezona EL, daleko bolje finale od onog proslogodisnjeg. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Sramotno drugo poluvrijeme Reala govori da nije riječ o šampionskom timu. Pravi šampioni ne dozvoljavaju takve raspade. Matori ostarili, ovo mlađe nije tog kalibra. Više nego zasluženo PAO i Ataman. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Zasluženo, jbg. Ćusonja nije trener, Musa i Hezonja nisu šampionski igrači, penzosi su prošle godine odsvirali labudovu pesmu, a Faku nije mogao sam. Pojma nemam šta se Tavaresu desilo, od cheat code-a do Kuzmić levela.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Meni je EL vrhunac zanimljivosti u sportu, ali koliko je generalno smesna prica to govori cinjenica da Pao za jedno leto napravi novi tim potpuno i uspe da osvoji takmicenje. 

 

Odvratni Ataman, Slukas, Lesor, ali odigrase bolje ovo finale, makar kontinuirano bolje. Real je bukvalno odjednom samo stao sa kosarkom i krenuo da solira, ali to je jer na klupi imaju npc trenera i misle da im je to dovoljno da osvoje. U tom slucaju, udje se u nervozu, igracima se skrati ruka i ide mast u propast.

 

Slukas MVP. 

 

Dobra na kraju sezona EL, daleko bolje finale od onog proslogodisnjeg. 

Jebiga to je mana EL kosarke. Ko u tom trenutku ima kesa moze dosta toga + da se poklope kockice kao sad PAO-u i jbg.

 

F4 je nesto najgore sto moze da bude. Dzabe sve ako u toj utakmici podbacis(raspadnes se) i jbg.

To je i prosle godine mana i svake. Jbg.

Link to comment
Share on other sites

Glavni krivac sto Real nije sampion je Mateo.

Na ovakvu sirinu rostera, na ovakve igrace, popunjenost na svin pozicijama, da ti se svede igra da prangijas za 3 poena u 2pp je nedopustivo, cak i amaterski vodjena utakmica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možemo mi navijači Zvezde, da iz više razloga, opravdanih ili ne, baš ne volimo ovu ekipu, ali da se ne zezamo, ovo je neviđen uspeh ove sezone.

 

Nije mi drago, nije ni krivo, definitivno je bolja ekipa pobedila, tako da sve čestitke.

 

Pokazna vežba kako se pravi šampionska ekipa, za 12 meseci.

 

Od 17.mesta u nekom trenutku, do trona na kraju sezone.

 

Čestitke zeleni 🍀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Zasluženo, jbg. Ćusonja nije trener, Musa i Hezonja nisu šampionski igrači, penzosi su prošle godine odsvirali labudovu pesmu, a Faku nije mogao sam. Pojma nemam šta se Tavaresu desilo, od cheat code-a do Kuzmić levela.

 

Mene bi Tavares najvise nervirao od svih igraca da sam navijac Reala. Deluje ti da u svakom napadu moze da zakuca ili zalepi nekog, a on neretko smotan, ispada mu lopta iz ruku, kasni, uradi nesto glupo, bas nije nikakav cheat code. Cim krenes da ga izvlacis napolje ili ukljucis mozak, to mu je to. Pa Smailagic ga je prosle godine skolovao, jer je provalio da ovaj ima iq 20 i da ce na svkau fintu da skace, a da ako stanes na trojku, ne stize ni ruku da digne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ataman uradio ono sto Zeljko planira vec 3 sezone. Kazu ne moze Zvezda da uklopi 12 novih igraca. Pa ne moze kad dovedes 3 kosarkasa i 9 rukometasa kao sto mi radimo.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jednostavno PAO je vise hteo.Igraci Reala su pomislili da ce ovi posle 1Q da odustanu i kad su videli da ih nisu slomili raspali se.

I onda sok za sokom u IIp i eto.

A ne pomaze kada ti je Cus Mateo trener. 

Ne znam sta su ocekivali da ce svake sezone kao prosle?Stim da im se tu poklopilo dosta stvari.Sto kosarkaskih a sto onih losih.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...