Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

"Patkometrija" je oko marketinga koji ne bi ni komentarisao da Nele nije napisao onakav komentar pa sam mu predocio sta i kako.

 

Oko pukog humanitarnog dela naravno da nema nikakve patkometrije, po 4. put.

 

Dve odvojene stvari po meni.

 

Koliko vidim, Nele je samo napisao "svaka čast za marketing". Nigde nije napisao da je to uradjeno prvi put u istoriji sporta u Srbiji ili da je to najjači marketinški potez u univerzumu...

 

Samo je pohvalio gest, što bi inače napisao svako normalan, a pored toga logično da će ovo Partizanu doneti i neke marketinške poene. Tako da opet je na snazi jeftina patkometrija, žalim slučaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Koliko vidim, Nele je samo napisao "svaka čast za marketing". Nigde nije napisao da je to uradjeno prvi put u istoriji sporta u Srbiji ili da je to najjači marketinški potez u univerzumu...

 

Samo je pohvalio gest, što bi inače napisao svako normalan, a pored toga logično da će ovo Partizanu doneti i neke marketinške poene. Tako da opet je na snazi jeftina patkometrija, žalim slučaj.

Upravo, u Holandiji na fudbalu se ovo cesto radi ali totalno nebitno da li je ili nije unikatna akcija svakako je za sve pohvale. Totalna je nebuloza sto se sad prica o bilo cemu drugom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Koliko vidim, Nele je samo napisao "svaka čast za marketing". Nigde nije napisao da je to uradjeno prvi put u istoriji sporta u Srbiji ili da je to najjači marketinški potez u univerzumu...

 

Samo je pohvalio gest, što bi inače napisao svako normalan, a pored toga logično da će ovo Partizanu doneti i neke marketinške poene. Tako da opet je na snazi jeftina patkometrija, žalim slučaj.

 

I ja sam pohvalio humintaran deo, ali se ne kapiramo izgleda te svako ko mi je replicirao nije me skapirao i zao mi je zbog toga.

 

Napisao je fenomenalno i stavio akcenat na marketing, ne na sam humanitarni cin.

 

Definitivno se ne razumemo. Dobro, razumemo se barem oko dela marketinskih poena.

 

Ne bih se nastavljao dalje povom ovo teme. Ako jos neko planira da me kvoutuje, po 5. put: svaka cast za humanitarni rad.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Dusko said:

Koji put je ovo da Kaminski uzima sut kad se odlucuje?I koji put promasuje?Tj koji put se ide na Franka?Jbm li ga.

Mozda posle 10x takvog Zoc se odluci za nesto drugo.

Pa po zakonu velikih brojeva jednom će pogoditi 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

 

I ja sam pohvalio humintaran deo, ali se ne kapiramo izgleda te svako ko mi je replicirao nije me skapirao i zao mi je zbog toga.

 

Napisao je fenomenalno i stavio akcenat na marketing, ne na sam humanitarni cin.

 

Definitivno se ne razumemo. Dobro, razumemo se barem oko dela marketinskih poena.

 

Ne bih se nastavljao dalje povom ovo teme. Ako jos neko planira da me kvoutuje, po 5. put: svaka cast za humanitarni rad.

U suštini je jednostavno, bespotrebno komplikuješ.

 

Poenta je u širenju lepe slike o klubu. Ne može se uvek biti originalan niti treba tome težiti po svaku cenu jer se tada klizi u ekstravaganciju. Dakle, pozitivne akcije su važne, pa kad su uz to nikad pre viđene, još bolje, ali to nije pod obavezno niti je izostanak originalnosti minus.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Јесте да је противник Асвел, али свеједно без Дека, Јабуселеа, Хезоње и Рудија, са Кампацом у очајној форми губити целу утакмицу и победити на крају свака част.

Један пораз на полусезони.

На полусезони најпријатније изненађење дефинитиво Виртус, а друго Басконија која на папиру има јачи састав отприлике само од Албе и Асвела.

Највеће разочарење Звезда.

Најпријатније изненађење индивидуално сигурно Монеке, као и Седекерскис.

Највећа разочарења Хуанчо, Кемба, Шабаз.

Очекивао сам више и од Вилија Ернангомеза, а мање од Ибаке.

Мислим да тренутно осим за Реал не бих могао ни за једну једину екипу да гарантујем ф4.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...