Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 minutes ago, realno *w said:

Prošla godina mu je bila individualno najbolja u karijeri. 

 

Moguce, ali nekako kad ga gledam nije to ta dominacija. Jbg.

 

A Armani je kanta. Prevazidjeni Mesina, Mirota se vraca iz povrede i zakljucno sa Shabazzom koji ne igra nista.

30-7 ovo davno nisam video. Jeste duplo kolo i sve ali 7p a protivnik 30...

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

9-1 do tog momenta iz igre, ništa nisi loše rekao. 

Ma samo nemam onaj osecaj da kad dobije loptu da se za sve on pita. Pre se znalo kad je kod njega lopta i odluci da ode do kosa da je to to.

Link to comment
Share on other sites

  Virtus radi ozbiljan posao ove sezone gledajuci roster i ulaganja, treci su na tabeli u jakoj konkurenciji.

 Njima su medju glavnim igracima Heket, Belineli i Dunston, igraci po 37-38 godina. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sector said:

Sumner baš loše izgleda u EL. 

 

U rangu Smarta, mekano previše za old school košarku koja se cepa u EL.

Edited by propolis
Da dodam još da je od svih "pojačanja" iz Nba Kendrik Nan pokazao da je klasa i verujem da će se vratiti u Nba nakon ove sezone.
Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2024 at 9:29 PM, crni_bombarder said:

Pj mnogo bolje zna da se izbori za poziciju od Pantera, plus raspon od 211cm mu dozvoljava ovako visok izbacuj, a i visina koja je sjajna za beka.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

 

 

Plus PJ minus

Link to comment
Share on other sites

Glavi problem KKP-a je sto nemaju centra na kog mogu da se oslone i to se sve vise oseti. Mene je Kaboklo kupio u prvih par utakmica i mislim da ce biti odlican EL igrac, ali je trenutno lik koji moze da napravi cetiri faula za pet minuta i ugasi ekipu. O Kaminskom sam i letos pisao kad se za KKCZ pominjao da mi je drago sto cemo ga izbeci, jer osim nepostojece odbrane, ima upitan karakter i mentalitet koji nije skladan ovom podneblju. Dobar igrac za neku skromnu ulogu u nekoj jacoj ekipi koja toliko moze da plati igraca za 15 minuta. 

 

I mozda jos veci problem je sto se svake godine ocekuje napredak od Smailagica, ali on decko jednostavno odbija da napravi bilo kakav iskorak. Na jednu dobru utakmicu, ide pet losih, gde u dve bude najgori na terenu. 

 

Jedina konstanta u reketu je Ledej, dok za ovu trojicu treba da gledas u pasulj da li ce da se pojave na utakmici. To je veliki problem za ekipu koja gadja top 8. 

 

Potcenjivao sam Lesora, ali on je bukvalno bio taj tas na vagi prosle godine koji je Partizanu donosio prednost protiv mnogih ekipa. Ima neke mane, ali isporucuje svoje, i protiv retko koga nije u stanju da se naigra i uz to nosi neverovatnu energiju. Cudi me da KKP nije vise zapeo proslo leto da ga zadrzi, jer je verovatno i Zeljko ovo znao, premda je sad jasno kao dan. 

Edited by Markoss
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 1/30/2024 at 8:52 PM, Čvarkov said:

 

Meni je ok da traži da se pregleda situacija, potencijalno 4p iz jednog napada, ali za to što je nastavio da se buni, nemam objašnjenja.

Realno, bio je u pravu. Trazio celendz, gledao na semaforu tokom vecanja, video sta se dogodilo i onda proser sudija. Dobro da nije dobio i iskljucujucu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...