Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, Wingwalker said:

Vidim da se često ovde pominje taj scenario pa da priupitam:
Po kojem pravilu i u kojem to kolu najkasnije je planirano da stondiranog Šabaza pusti trema, vrati mu se samopouzdanje i te fore i onda da narula mašinu od dve milke?
 

Pre svakog meča se baca kockica, kad jednom padne šestica Šabaz izlazi iz kućice.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pocela da se igra odbrana i udje po koja trojka uz odlican skok i eto nas na dva poseda.

Jbg mi prakticno igramo bez defanzivaca spolja.Kad se Sabaz predstavljao rekose korektan defanzivac,ovde ispadose Teo i Neda zveri defanzivne za njega.

Sta ke Grk hteo sa odavno bivsim igracem Kuzmom nikom jasno nije.Valjda da se svi jos jednom uverimo da nije ni za FMP.

Nemamo sta da izgubimo ,da nastavimo u istom ritmu kako smo i xavrsili poluvreme i mozda mozemo do iznenadjenja.

Naravno ne treba prenebegnuti ni Javora ,nikad nije sudio ni egal kad je nama dodeljen da deli (ne)pravdu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

Po kojem pravilu i u kojem to kolu najkasnije je planirano da stondiranog Šabaza pusti trema, vrati mu se samopouzdanje i te fore i onda da narula mašinu od dve milke?

 

 

Razumeli smo brate, ne moras u svakom drugom postu ovo da naglasavas. Dovoljno je jedan...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Abizolirni said:

Pokusaj samoubistva sa Kuzmicem.

 

2 minutes ago, John Terry said:

 

Bukvalno kao da je hteo da nasmeje Grimaua.

 

Morao je da proba. Nismo postojali unutra defanzivno, a Bolomboy nemože 40 minuta. Mada je i tih par minuta Kuzmića pokazalo da problem nije samo u unutrašnjoj liniji, več i u vanjskoj koja ih ostavlja na promaji

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kuzmic je polu-invalid. Jezivo nasta lici covek.  Sabazz i DeDa su uzasni u odbrani, svaki kos koji su dali bio je ili posledica probijanja prve linije/Nejpira ili timske gde Deda ne zna gde se nalazi, Tobi i Neda su samo manje losiji bili u odbrani od ove dvojice . Barsa u prvoj brzini, bice ovo rutinski odradjeno u drugom poluvremenu. Pozitivno- Teo, Joel, ofanzivni skok. Odlican rez s obzirom na losu igru. 

Edited by DijametralnoSuprotan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, DijametralnoSuprotan said:

Kuzmic je polu-invalid. Jezivo nasta lici covek.  Sabazz i DeDa su uzasni u odbrani, svaki kos koji su dali bio je ili posledica probijanja prve linije/Nejpira ili timske gde Deda ne zna gde se nalazi, Tobi i Neda su samo manke losiji bili u odbrani od oce dvojice . Barsa u prvoj brzini, bice ovo rutinski odradjeno drugom poluvremenu. Pozitivno- Teo, Joel, ofanzivni skok. Odlican rez s obzirom na losu igru. 

 

Sad bili statsi na euroleague tv.

 

Shabazz deli prvo mesto po ukradenim loptama. 1.8 po utakmici.

 

Kako ne igra odbranu?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I da, ogrešio sam se o Tea...Došao je da pomogne, nisam mislio da je sposoban ali bukvalno čovek daje poslednje atome snage...Imam osećaj da ga ujutro kad ustane, trepavice bole...Ne pamtim kad se ovako poslednji put trošio (repka excluded).

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

I da, ogrešio sam se o Tea...Došao je da pomogne, nisam mislio da je sposoban ali bukvalno čovek daje poslednje atome snage...Imam osećaj da ga ujutro kad ustane, trepavice bole...Ne pamtim kad se ovako poslednji put trošio (repka excluded).

 

da se ne lažemo, teokratija nam je najbolji igrač od početka sezone, zajedno sa mitrovićem

zašto je to tako, nije tema ni za tea ni za sklapanje rostera

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

totalno smo u mecu ni sami ne znamo kako, nisu nas prelomili, provukli smo par jeftinih bacanja + nedovic 2 trice. od 42-25 do 47-43

opet imam osecaj da svakako gubimo i da cemo se samo dzabe loziti

deluje da je najbitnije da nejpira bude sto manje na terenu

 

teo je od onih promasenih bacanja u el derbiju dosao sebi i sad igra vise nego odlicno. sigurniji sut, sigurnija bacanja, deluje odlicno na terenu, asiste ne treba ni spominjati

 

deda i luka dobri, pogotovo luka maltene dominirao pod kosem

i onda ne zna vesna ne valja domaca osnova

i jos i kumasin pokidao

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...