Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Koliko je propao Dubljevic. Mozda na nekoj utakmici bljesne ali to je to od njega.

1 minute ago, Beonegro said:

 

možete li da pristupite statistici na FIBA sajtu? 

 

Meni piše da utakmica Australija - Finska još nije počela: https://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2023/game/2508/Finland-Australia#tab=boxscore 

Ovi gori od nas sto se tice vodjenja sajtova.

Link to comment
Share on other sites

Moja Crna Gora dobra, :heart: mislim da je ovo najbolja crnogorska ekipa na velikim takmičenjima. Jeste malo retrogradan basket, pogotovo u smislu brzine, ali ima tu pristojnog kvaliteta. Vučević konačno u svojoj pravoj ulozi gdje je za FIBA košarku odličan, Dubac se previše potcjenjuje, i dalje je on vrhunski trojkaš i post up igrač za svoju poziciju. Perry ne forsira, može i on da isporuči neku brutalnu partiju. Ja zadovoljan! :smiley58:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Marvin said:

Bez obzira na razliku, ovo malo sto sam video od CG uopste ne impresionira. Igraju neki spor, retrogradni basket u napadu.

 

Mislim da će CG da igra rasterećenije i bolje u narednim utakmicama. Sudeći po izjavama u poslednjih nekoliko dana, bili su se prilično usrali od kiksa protiv Meksika, tako da mislim da su danas igrali pod velikim opterećenjem. Što se ostalih stvari tiče, Dubljevićeva forma jeste konceptualni problem, ne znam zašto Nemanja Radović ne dobija više minuta, on je u odbrani i skoku bio bolji od Dubljevića čak i kad je ovaj bio u prajmu, a to i jeste ono što se traži od igrača koji igra u paru sa Vučevićem.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ječmendo said:

Moja Crna Gora dobra, :heart: mislim da je ovo najbolja crnogorska ekipa na velikim takmičenjima. Jeste malo retrogradan basket, pogotovo u smislu brzine, ali ima tu pristojnog kvaliteta. Vučević konačno u svojoj pravoj ulozi gdje je za FIBA košarku odličan, Dubac se previše potcjenjuje, i dalje je on vrhunski trojkaš i post up igrač za svoju poziciju. Perry ne forsira, može i on da isporuči neku brutalnu partiju. Ja zadovoljan! :smiley58:

CG je uvijek bila bar solidna unutra, ali mislim da nikad do sada nije na bekovskim pozicijama imala dva igrača (Perry i Ivanović) koji svaku tekmu mogu da donesu 25 poena i 10 asistencija, to je suštinska razlika u odnosu na prethodna takmičenja. Još ako se ove godine stvarno pojavio NBA Vooch... ja ću da zategnem po 50 ewry protiv Lijetuvanije i Suvlakidisa.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Beonegro said:

CG je uvijek bila bar solidna unutra, ali mislim da nikad do sada nije na bekovskim pozicijama imala dva igrača (Perry i Ivanović) koji svaku tekmu mogu da donesu 25 poena i 10 asistencija, to je suštinska razlika u odnosu na prethodna takmičenja. Još ako se ove godine stvarno pojavio NBA Vooch... ja ću da zategnem po 50 ewry protiv Lijetuvanije i Suvlakidisa.

 

To možda protiv Meksika i sličnih Perry i Džoni mogu da izgledaju kao legit EL/NBA bekovi, protiv ozbiljnijih ekipa malo teže. 

 

Ponavljam, da ovde Vučević nije izdominirao kao što treba bilo bi ovde teškog mučenja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...