Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Ah... work from home & being your own boss = gledace se i utakmice drugih repki [emoji1] 
 
Samo se kurcim, izvinite me [emoji1]  
Kum skoro dobio Oled LG 85, al mu mala dnevna pa kontre ispratimo i glavom.
Hit nam danas bio egzaltirani komentator koji je prenosio Sloveniju...tanka mu rizla.

Link to comment
Share on other sites

Najviše bih voleo da nisam u pravu i da me ekipa demantuje rezultatom.

 

Preslabi za kikboks, prejaki za rokrenrol

 

Jovke senior me kupuje kao i uvek, ali godine su tu. Ove vodonoše vonabi igrači mi idu na živce (Marinković, Dobric). Centri spori, krater u najavi za ozbiljne ekipe. Petrusev macka as always

Link to comment
Share on other sites

Italija prvo treba da pobedi Filipine, sto ce se tesko desiti ako budu igrali kao danas.

 

Ali u svakom slucaju treba i jedne i druge da bijemo 25+ razlike sa ovim nivoom koji igraju. Ako se mucimo nebitno je, necemo ici u polufinale svakako.

 

Jer su i jedni i drugi cetvrti esalon reprezentacija ovde.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Italija prvo treba da pobedi Filipine, sto ce se tesko desiti ako budu igrali kao danas.

 

Ali u svakom slucaju treba i jedne i druge da bijemo 25+ razlike sa ovim nivoom koji igraju. Ako se mucimo nebitno je, necemo ici u polufinale svakako.

 

Jer su i jedni i drugi cetvrti esalon reprezentacija ovde.


Ma +120, kakvih +25.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ChrisJudd said:

I Italija i Dominikana žive i umiru od šuta, kad im je dan mogu da pobede skoro svakoga na ovom prvenstvu. Više se plašim tih mečeva, nego eventualnog qf protiv Gre/Lit/CG

 

Ko kaze i da se ovih treba plasiti? Grci ce isto verovatno da ispadnu od Novog Zelanda.

 

Zapravo oni ako prodju su najzajebanija reprezentacija koja moze da igra sa nama, jer su uzasno borbeni i disciplinovani, a kako branimo sut za tri i oni ce tu procvetati i potencijalno bi mogli da imamo jako tezak mec.

 

Protiv svih ostalih pobrojanih smo bas apsolutni favoriti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Italija prvo treba da pobedi Filipine, sto ce se tesko desiti ako budu igrali kao danas.

 

Ali u svakom slucaju treba i jedne i druge da bijemo 25+ razlike sa ovim nivoom koji igraju. Ako se mucimo nebitno je, necemo ici u polufinale svakako.

 

Jer su i jedni i drugi cetvrti esalon reprezentacija ovde.

Filipini su smesna ekipa. Loze se na basket max, ali sta vredi. Mislim da su sanse nepostojece za pobedu Filipina. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Inbox said:

Filipini su smesna ekipa. Loze se na basket max, ali sta vredi. Mislim da su sanse nepostojece za pobedu Filipina. 

 

Smesna su ekipa, ali Italijani su takodje vrlo smesna ekipa. Oni sa Dominikanom zive i umiru od suta za tri. Zasto bi drugacije odigrali protiv Filipina? Koji je btw imao tu Dominikanu, plus je Tauns tu utakmicu bolje odigrao nego ovu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...