Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

23 minutes ago, Stiletto said:

A ja sam još u maju isplanirao tri nedelje od 21. avgusta do 10. septembra 😉

 

Svaka čast! Ja sam otišla na odmor što sam morala, prvi put da potrošim stari GO, drugi put jer je bilo ili to ili da bacim bombu na firmu :lol_2: Srećom svi znaju koliko volim košarku tako da neće biti problema.

24 minutes ago, Grunf said:

 

 

Zar on nije izlapeo?! (ironična sam, ofc)

Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, DameTime said:

 

 

 

3 hours ago, Indig0 said:

 

Kao da gledaš "Dan Mrmota" zaglavljen u "Tennetu".

 

3 hours ago, DameTime said:

Da, osim što je Kari mnogo bolji režiser od Nolana huehue

 

2 hours ago, uini said:

ne valja nolan??

Nemojte da malerišete sa Bogdanom, Nolanom i "Danom Mrmota" na istoj strani 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Dusko said:

Utakmicu po utakmicu. Nemojmo da se lozimo kao na proslom SP.

 

Svi znamo kako smo prosli.

 

Upravo. Pred prošlo SP sećam se još nije ni počelo a većina foruma već isplanirala finale protiv Amera i nakantavanje istih u finalu. Na kraju smo ih nakantali u finalu... za 5. mesto 😆

 

Link to comment
Share on other sites

Iako Kina nije nikakvo merilo, ovo je izgledalo sasvim dobro, definitvno bolje nego sto sam ocekivao.
Generalno se vidi razlika u kvalitetu, odlicno citanje igre nasih i pozicioniranje. Gomila laganih suteva i otvorenih pozicija. Aleksa je pravo osvezenje, neophodan nam je jedan ovakav bek, nakon one katastrofe od prethodnih nekoliko godina i Vasine nezaiteresovanosti. Milutinov deluje spreman za svoju najbolju godinu u reprezentaciji. Bogdan malo sporije krenuo, ali on nam nije ni potreban za ove meceve, vec kad krenu eliminacije. Iako ne verujem da moze da ponovi 2017. ili 2019. jer ipak se niko ne vraca na 100% mogucnosti nakon operacije kolena, on je i dalje glavni igrac ovde i morace da preuzme odgovornost kad se bude lomilo. 
Za Davidovca je prava steta sto ima telo hronicnog pusaca i vikend alkosa od 35+ jer covek ima strasnu anticipaciju i generalno osecaj za kosarku i visok IQ. Cak i ovakav spor i neatletican preseca i "iscackava" lopte svako malo
Najnegativniji utisak, ako se uopste moze tako nazvati, je sto Petrusev i dalje "spava" i gubi koncentraciju u odbrani. Ipak bi bila katastrofa ako se ozbiljnije povredio, jer ce nam itekako trebati u nastavku prvenstva.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...