Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

43 minutes ago, woolgatherer said:

 

prica mi drugar o svom kolegi, ocu troje dece, koji je lagao zenu da ide 2 dana na poslovni put, uzeo 2 dana odmora, iznajmio hotelsku sobu i skoro non stop 48h spavao


Ovo uopšte nije loša ideja… :sleep_1:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, woolgatherer said:

 

prica mi drugar o svom kolegi, ocu troje dece, koji je lagao zenu da ide 2 dana na poslovni put, uzeo 2 dana odmora, iznajmio hotelsku sobu i skoro non stop 48h spavao

Nedostatak tačke na kraju rečenice upućuje na to da spavanje ovde može da bude i prelazni glagol.

 

Vodite računa

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Kari's brzdej.

 

Avram pravi atmosferu, Bogdan dolazi na zabavu sa dve Filipinke, Davidovac povraća u bazen dok mu Rile držu glavu ( za sve one koji kažu da Rile ne služi ničemu ).

Marinković žvaće duvan kako bi se skinuo sa orbita.

 

Kari dolazi na svoj rođendan sa poklonom i traži slavljenika da ga izljubi i da mu čestita.

 

Boriša dolazi iznuren sa dve Thai dame, može da se kaže da je i on končano nešto ubo. Ups 🥹🥹

  • Like 1
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Indig0 said:

Kari's brzdej.

 

Avram pravi atmosferu, Bogdan dolazi na zabavu sa dve Filipinke, Davidovac povraća u bazen dok mu Rile držu glavu ( za sve one koji kažu da Rile ne služi ničemu ).

Marinković žvaće duvan kako bi se skinuo sa orbita.

 

Kari dolazi na svoj rođendan sa poklonom i traži slavljenika da ga izljubi i da mu čestita.

 

Boriša dolazi iznuren sa dve Thai dame, može da se kaže da je i on končano nešto ubo. Ups 🥹🥹

 

:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Indig0 said:

Kari's brzdej.

Avram pravi atmosferu, Bogdan dolazi na zabavu sa dve Filipinke, Davidovac povraća u bazen dok mu Rile držu glavu ( za sve one koji kažu da Rile ne služi ničemu ).

Marinković žvaće duvan kako bi se skinuo sa orbita.

Kari dolazi na svoj rođendan sa poklonom i traži slavljenika da ga izljubi i da mu čestita.

Boriša dolazi iznuren sa dve Thai dame, može da se kaže da je i on končano nešto ubo. Ups 🥹🥹

f8365153-ecef-4cbe-97cc-8391e41ced94_tex

Ups. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Piši pobedu. Baš smo očajno odigrali drugo poluvreme, pogotovo Q3, ali mora se reći da osim što smo mi generalno mekani, Portorikanci su nas prebili. Možda je bolje ovako nego da se rutinski sve privede kraju.

 

Jović N, Milutinov (prvo poluvreme) i Jović S. sjajni, bilo je tu odličnih momenata Davidovca, Avramovića, Dobrića itd. Gudura i Bogdan ubedljivo najgori danas. Što se tiče njegovog govora tela, na treninzima i generalno van terena je sve ok sa svim reprezentativcima, svi su nasmejani. Mislim da je stvarno samo do količine odgovornosti, sad je vreme da se Jović Jr šali, zabavlja i razvija :classic_smile: 

 

Zna li se šta je s Aleksom?

Link to comment
Share on other sites

Milutinov je za sada alfica ove ekipe, mada ne sumnjam da ce i Bogdanovic biti dobar kad se zakuva. Mali Jovic je klasicna srpska glavica u onom najpozitivnijem mogucem smislu lozenja na reprezentaciju (kao sto je i vecina nas na forumu) za razliku od new age klinaca kojih je sve vise u nastajanju i mislim da je siguran putnik za svako naredno takmicenje, te da ispaljivanje kod njega ne dolazi u obzir. 

 

Problemi manje vise identifikovani jos davno. Ne leze nam brze ekipe koje dobro prangijaju + Guduric jednostavno odbija ulogu lidera i to sve vise pocinje da frustrira, iako po reputaciji mora da bude korisniji od Dobrica, Vanje i Avramovica zajedno. Ne znam, valjda ce da mu se potrefi dan kad bude bitna utakmica da se lepo napajkio, doruckovao kako treba, odgledao omiljenu seriju i da ce izaci na teren sa stavom i odigrati onako kako ume. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Da napišem i ja ponešto, uz vrlo bitnu ogradu da sam (osim zadnja tri minuta) samo pratio kretanje rezultata.

 

Loša igra u drugom poluvremenu, u ovoj fazi takmičenja, znači koliko i dobra u prvom - dakle vrlo malo. Uostalom, mi zadnjih iks godina imamo ovakve mečeve, gde dobro otvorimo, a onda se protivnik raspuca, naši uđu u debil-panika-blokada mod i desi se razočaravajući poraz. Ako postoji neka kvota gluposti koju moramo da ispucamo na svakom takmičenju, neka se to ispuca sada. Bolje nego perfektnih 5 tekmi u grupi prošle godine i onda bam.

 

Bogdan me malkice brine, verovatno su hteli da ga razigraju i raspucaju u drugom, ali nije se pokrenuo.

 

Ako su svi preživeli bez povreda, odlično, teraj dalje.

Edited by Smrtokapa
nepismen
Link to comment
Share on other sites

Dopustili smo opet 14 ofanzivnih skokova sto vec ne moze biti slucajnost.

Plus ocajan sut u drugom poluvremenu. I pored toga smo dali 94 poena. Nisam pametan sta izvuci iz ove tekme sem da je otreznjenje na vreme a i da nije otreznjenje kada je najmanja prednost u drugom poluvremenu +10. Vec rutinska pobeda.

Generalno se vec sada lepo vidi ko moze a ko ne moze. Sto je takodje prilicno bitno pred nastavak.


2-0. Idemo dalje.

 

Link to comment
Share on other sites

Odlican trenutak za ovakvo drugo poluvreme. Ne volim kad u grupi sve ide kao podmazano i onda nas nalupa prvi ozbiljniji protivnik.

 

Ova ekipa je definicija underdoga i mora iz te uloge da izvuce dodatnu snagu i zelju za dokazivanjem.

 

Sada su valjda i sami svesni da moraju da grizu svaku utakmicu maksimalno. Nadam se da ce zahvaljujuci ovom cupavom poluvremenu kliknuti i da ce rasti kao tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...