Jump to content

UEFA Champions League 2023/24


Don Juan

Recommended Posts

31 minutes ago, Drug Crni said:

Kako ih je ubio Arauho..bolje da je pustio lika da da gol..ide ovo u nekih 1:4

Toeto.
Duže vreme nisam video da je neko sam sebe ubio kao Barsina defanziva večeras. Takmičili su se međusobno u disciplini ko može da napravi veću glupost

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Drug Crni said:

Toeto.
Duže vreme nisam video da je neko sam sebe ubio kao Barsina defanziva večeras. Takmičili su se međusobno u disciplini ko može da napravi veću glupost

Očigledno ne gledaš FKCZ u evropi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Meni ono nije bilo ni za faul, a ne za crveni. Jeste stavio ruku, ali milim da nije bilo start dovoljnog inteziteta da onako padne.

 

Nije ovde toliko bitan intenzitet vec taj potez rukom na ramenu. A bilo je dodatno i intenziteta telom.

 

Barkola daje sebi dobar for, ima izglednu situaciju za postizanje gola, niko vise ne moze da ga zaustavi samo Arauho, i onda ta ruka na ramenu, cak i preko lica, racuna se kao nesportski potez.

 

Da ga je odneo nogama, sve sa loptom, mozda i ne bi bio crveni jer nema te nesportske namere.

 

Da ga je nogom oborio u 16, da je pokazao nameru neku da ide na loptu, bio bi penal i zuti (jer nema duple kazne u vidu penala i crvenog - osim ako nisi mamlaz kao Gajic protiv Rusije pa u 16 ides nesportskim potezom rukom na ramenu s ledja). 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Elem, dupli poraz za Barsu, em su ispali iz LŠ, em neće igrati SP za klubove sledećw godine. Atletiko će ipak biti tamo. Još se čela Arsenal, ako oni ne osvoje LŠ, onda Red Bull ide na SP.

Link to comment
Share on other sites

Zasrala je Barsa zestoko odbrambeno kod 4og gola PSG-a, Kilijan je samo iskoristio majstorski njihov kiks.

Odgledah snimak DTD-ATM. Autogolom Humelsa su i vratili Colovce u mecap, medjutim Sabicer sabio kada je bilo vazno. Zanimljiv polufinalni par PSG-Dortmund svakako

Link to comment
Share on other sites

Ako je Xavi resio da se povuce, nije bas morao da Jamala menja. Čekao je kontre, a ovaj moze da probije, projuri. Šta je mislio, da ce dati da psg igra viktorije i da ce da se sačuva.

Link to comment
Share on other sites

Nadao sam se da bi Real i Barsa mogli da se nađu u finalu. Čak sam i pre par dana konkurisao za dve ulaznice za finale sa idejom da ceo izlet finansiram prodajom jedne karte. Real - Barsa, finale LŠ na Vembliju, pa još za džabe... Šteta što neće biti ništa od toga.

Link to comment
Share on other sites

Ja smatram da ni Real neće videti Vembli.
Nisu oni Atletiko/PSG nivo bezveznosti,ali faliće im mnogo domaći teren u revanšu. Bezbroj su utakmica okrenuli na Bernabeu..tu postoji neka tajna veza..neka magija.. Nisu bez šansi i uopšte ne očekujem da ih City razvali kao prošle godine,ali mislim da domaćini pobeđuju večeras. Jedan razlike.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Baros said:

Nadao sam se da bi Real i Barsa mogli da se nađu u finalu. Čak sam i pre par dana konkurisao za dve ulaznice za finale sa idejom da ceo izlet finansiram prodajom jedne karte. Real - Barsa, finale LŠ na Vembliju, pa još za džabe... Šteta što neće biti ništa od toga.

Ma bice ludilo i ako Arsenal bude u finalu a isto tako i PSG kojeg imam za osvajaca.

 

Svi osim City.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Ako Mbappe ne poremeti hemiju, spasavaj se ko moze kad ovdje budu on i Davies.

 

Toliko tehnike i brzine je nezapmaceno.

  

Teško ih je braniti. Neverovatno kako u svakom trenutku znaju u kom pravcu da idu i gotovo uvek u pravom trenutku šalju loptu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

  

Teško ih je braniti. Neverovatno kako u svakom trenutku znaju u kom pravcu da idu i gotovo uvek u pravom trenutku šalju loptu.

Da, upravo tako. To je i za ocekivati za igrace Reala.

Ono prosle sezone je bas bilo sramota kako nisu mogli izaci sa polovine ali tu je Don Carlo pogrijesio sa Modricem i Kroosom zajedno u startnih 11 i Camavinga na LB.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...