Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

8 hours ago, Kooineeperk said:

Komsije, pisite na tih 17.000 sto su se prijavili i -1 jer mi je profesionalna deformacija bila da ispitam kako je napravljena forma za prijavu i ceo proces prikupljanja podataka.

 

Tesko da ce ovaj gospodin "asfsgf sdfsgf" sa emailom "[email protected]" da kupi sezonsku 😄 

p.s. forma nema nikakvu validaciju, tako da moze biti dosta junk-a prikupljenog... 😄 

Igrom slucaja sam i ja to popunio iz istog razloga, jer mi je to prikupljanje podataka uslo u rutinu i imao bi sto sta dodati, mada kapiram da ovo je vise bio neki "test" ono da se vidi koliko je otprilike interesovanje i koliko bezobrazni mogu da budu kad su u pitanju cijene sezonskih karata 😄  Rekao bi nesto tipicno za nase podneblje od nasih "biznis i marketing mastermindova"

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MrTwister said:

Igrom slucaja sam i ja to popunio iz istog razloga, jer mi je to prikupljanje podataka uslo u rutinu i imao bi sto sta dodati, mada kapiram da ovo je vise bio neki "test" ono da se vidi koliko je otprilike interesovanje i koliko bezobrazni mogu da budu kad su u pitanju cijene sezonskih karata 😄  Rekao bi nesto tipicno za nase podneblje od nasih "biznis i marketing mastermindova"

Ispasce na kraju da je dve trećine eksperiment. Previše egzibicionista.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aman 2 said:

Ispasce na kraju da je dve trećine eksperiment. Previše egzibicionista.

Ne velim da nema interesovanja velikog, logicno bi bilo da ima i da je jos vece nego prethodne sezone. Ali sam ovaj potez nekako mi bzvz i neozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, MrTwister said:

Igrom slucaja sam i ja to popunio iz istog razloga, jer mi je to prikupljanje podataka uslo u rutinu i imao bi sto sta dodati, mada kapiram da ovo je vise bio neki "test" ono da se vidi koliko je otprilike interesovanje i koliko bezobrazni mogu da budu kad su u pitanju cijene sezonskih karata 😄  Rekao bi nesto tipicno za nase podneblje od nasih "biznis i marketing mastermindova"

 

Ti nisi latentni grobar, nego osvedočeni

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da mislim o Tristanu.

 

Bio sam oduševljen njegovim talentom, takav šut se ne viđa često, naročito sa tom visinom.

Ali kako je vreme odmicalo, tako je bilo jasno kolike su rupe kod nekih drugih elemenata.

 

Došlo je do tačke da ga protivnici u ABA ligi jure bukvalno, čim udje, napad ide pravo na njega. Ajde što je bilo koja četvorka koja zna da da rame, nerešiva enigma, nego što su to počeli i bekovi - prodor uz kontakt i ide lagano završavanje.

Prvo se setih partije sa Igokeom, koju sam uživo gledao. Dao je 9 poena za 10 minuta, maltene bez promašaja i uspeo da bude najgori. Kao neki kadet kojeg su stavili u juniorsku ligu i svi ga maltretiraju.

 

Posle onaj odlazak u SAD i sve izjave koje su sledile, gde se videlo da su svi njegovi planovi vezani za NBA i da samo o tome razmišlja.

Što je najgore, on je svestan da je draftovan i da će sledećeg leta sigurno igrati letnju ligu, šta god uradio u Partizanu ove godine i to je u njegovom slučaju veliki problem. 

 

Ja bi njemu ponudio novi ugovor, sa NBA klauzulom. Da makar znamo da ako ne prodje u NBA, ima želju da igra tu.  Ipak, ne bih se čudio da bi on radije izabrao g-league.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Lik se sada vec jasno dojmi kao neradnik naspram (i verovatno zbog) svog velikog potencijala.

 

S obzirom na to kako se radi kod Zeljka i kako Zeljko tretira nerad, izvesno je da bi Tristan mnogo radije cepao basketa po G ligama.

 

I meni se tako čini, da mu je bolje lezi lebe da te jedem nego li da nešto ozbiljnije zategne i postigne. Ovo što je realni napisao je skroz ok, ja sam gledao Tristana u Realu, talena, meka ruka, visina, potencijal... sve je to ok, ali potencijal je ipak samo potencijal. Nije trenutna sposobnost.

 

Tako da ove stvari da svi gledaju da idu preko njega kada je na parketu nekako ukazuju da je dečko premekan, ali ne treba takođe ni zaboraviti da je on ipak i dalje veoma mlad, da je visok i krakat momak, a takvi sporije nabacuju masu. Može on lako biti late bloomer.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...