Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

4 minutes ago, John Terry said:

Opet pametnije trosite.

 

Ne znam kako ovaj potpis to govori, na ofanzivno potentnu ekipu ti dovodis jos jednog ofanzivca i to na poziciji koja je najbitnija za odbranu. Plus je mekan, plus nije ni neki skakac, plus nikad nije igrao van USA, plus ima 30 godina. 

Nadao sam se svemu suprotnom, mitskoj zveri koja samo skace i kuca, a u odbrani preuzima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alek The Great said:

Ne izgleda mi kao neko ko moze sve da preuzima u odbrani. Ko zna, mozda dovedemo jos neku zverinu 4/5, a Balsu posaljemo na pozajmicu.
Jedan Jalen Reynolds bi legao ovoj ekipi.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Sigurno dolazi jos jedan unutrasnji. Ili cemo sa Tristanom kao backup opcijom?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Magia said:

 

Ne znam kako ovaj potpis to govori, na ofanzivno potentnu ekipu ti dovodis jos jednog ofanzivca i to na poziciji koja je najbitnija za odbranu. Plus je mekan, plus nije ni neki skakac, plus nikad nije igrao van USA, plus ima 30 godina. 

Nadao sam se svemu suprotnom, mitskoj zveri koja samo skace i kuca, a u odbrani preuzima. 

 

Pa prvo ne gomilate pozicije.

Drugo, imate vi ko ce da hastluje, a Frenk je neko ko otvara reket pa cete imati mnogo prostora za back dor utrcavanja i za ofanzivne skokove bekova i posebno ce vam Ponitka tu doci do izrazaja.

 

To cemu si se ti nadao je legitimno ali mislim da vam trener ima zamisao da Balsa bude hastl centar, a imate i Smajlija.

 

Sasvim ok pojacanje, da nema mane i dalje bi bio u NBA. Mekan je defanzivno.

Link to comment
Share on other sites

Lesor je bio srce i dusa vase ekipe prosle sezone.

Kaminski je odlican potpis ali mislim da nece moci da isprati i da Partizanu ono sto je dao Lesor prosle sesone.

Ocekivao sam centra slicnog tipa ko Lesor kod vas.

Svakako trziste je slabo i mislim da je ovo najbolji centar koga ste mogli da dovedete u ovom trenutku.

Dobro pojacanje sve u svemu

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam i dalje ubedjen da je Zeljko prosle godine koncepcijski zeleo drugacijeg centra, ali da je na kraju Lesor ostao kao iznudjeno resenje. Zato mi se i cini da se nisu pretrgli ni da ga zadrze. 

 

Druga je stvar sto se Lesor povampirio i odigrao brutalnu sezonu, iznad svih ocekivanja.

Link to comment
Share on other sites

Stigao cetvrtak kod vas pre nego kod nas... a pa lepo, cestitke komsije 🙂 

 

Meni je ovo prilicno smislen potpis za vas. Skolovan igrac, sa dugom i kvalitetnom NBA karijerom. Evo, ne znam da li je ikada u blizance dosao igrac direktno iz NBA a da je imao ovoliko "staza" (i sezona i utakmica i minuta). Ovo definitivno nije macka u dzaku... Jeste da ne voli hustle pod kosem ali zato ima mekanu ruku. I ima dobar size, ima dobre pokrete za taj size. Kad ga gledam bas mi deluje onako evropski igrac, mislim da ce najlakse da se adaptira na Evropu. A tu je naravno i srpski pasos koji ce mu biti urucen odmah po sletanju ili do Kupa najkasnije. 

 

Meni se nekako cini da dovodite jos jednog visokog, neku mozda skracenu peticu ali koja zivi za hustle, cepa odbranu, i to je onda to sto se tice visokih - Leday, Kaminski, Smailagic, skracena petica, Koprivica. Tristan ako se vrati je taj neki 13./14. igrac potreban za rotaciju. 

 

1) Dozier, Avramovic (Drezgic)

1/2) Jaramaz

2) Punter, Andjusic

3) Naneli, Ponitka, Trifunovic

4) Ledej, (Vukcevic)

4/5) Kaminski, Smailagic

5) skracena petica, Koprivica

 

to je 14 seniora i Drezgic. 

 

 

 

p.s. fina je Ashley Brewer Kaminsky, mozete i nju da vrbujete za Partizan TV, pa da konacno i to sa uzitkom gledam 😄  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Terry said:

 

Pa prvo ne gomilate pozicije.

Drugo, imate vi ko ce da hastluje, a Frenk je neko ko otvara reket pa cete imati mnogo prostora za back dor utrcavanja i za ofanzivne skokove bekova i posebno ce vam Ponitka tu doci do izrazaja.

 

To cemu si se ti nadao je legitimno ali mislim da vam trener ima zamisao da Balsa bude hastl centar, a imate i Smajlija.

 

Sasvim ok pojacanje, da nema mane i dalje bi bio u NBA. Mekan je defanzivno.

 

Oko gomilanja pozicija, ako poredis sa Zvezdom, mislim da nijedna ekipa u EL ne gomila toliko pozicije, tako da to svakako nije uporedivo :) 

Mi imamo jako mali broj igraci koji hasluju.

 

Prosle godine smo bili ekipa koja je bila ocajna u skoku i u odbrani, otisao nam je najbolji skakac i centar koji je preuzimao a doveden lik koji je slab skakac i los defanzivac.

 

Balsa je pitanje da li moze imati preko 10 min u EL, ako i toliko.  
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...