Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Kao da svi mi ovde pucamo od kredibiliteta, pišemo na jbn forumu. Ljudi koji dele informacije koje saznaju zaista to treba da prestanu da rade, upravo zbog ovakvih komentara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Kao da svi mi ovde pucamo od kredibiliteta

 

Upravo to. Zato i kažem da mu to ne treba. Jer iza preuzimanja odgovornosti ne stoji ništa. Nema kredibiliteta, nema poverenja. Ništa on ne gubi time, pa je zalog nikakav. Čemu onda to?

 

To ti je kao kad neki trener preuzme odgovornost za neki neuspeh. Ok, i? Nema i... sutra nastavljamo po starom.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Son_of_a_gun said:

Pa to je priča sad, u cilju zakopavanja ratnih sjekira da nam ponudi jednu od svojih rijetkih zvjerki. Mislim ako je tačno uopšte.

 

Već vidim SMS aj hev samting biger end stronger for Srbijan vor 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kosta said:

Musa bi vam bio najozbiljnije pojacanje unazad deset godina. Bas bi mi bilo gotivno da vas on pojaca.

 

Ali da mu sudi samo Belosevic 😄 barem dok se ne smiri sa onim bacakanjima. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Son_of_a_gun said:

Dajte ljudi, uozbiljite se.
 

Smith je zimus morao promijeniti agenta da bi potpisao za nas, sjećam se da su maltene svi pisali da je otišao od Miška i kao to je znak da potpisuje za Partizan.

 

Ovo je nešto sasvim drugo.

Otisao u sestrinsku agenciju da bi nasi zadrzali kakav takav "integritet". Prakticki on je i dalje Miskov

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jedibojan said:

Otisao u sestrinsku agenciju da bi nasi zadrzali kakav takav "integritet". Prakticki on je i dalje Miskov


E sad to ne znam stvarno. Čini mi se kao previše akrobacije za, u tom trenutku, trećeg pleja ekipe iz sredine tabele.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

 

U cemu bi se ogledalo ovo preuzimanje odgovornosti?

 

EDIT: Ozbiljno sam pitao, ne znam sta je smesno.

 

Delom mi je smesno sto me uopste to pitas a pogotovo sto me ozbiljno to pitas. Nisam imao odgvarajuci smajli da upotrebim kao reakciju pa sam morao ovaj sto se smeje.

 

Barkli ti je sve lepo odgovorio umesto mene i hvala mu.

 

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Nije mi dosadno, samo mrzim patetiku i laznu tezinu. Prvo nema ni potrebe pisati neproverene i carsijske informacije, a onda ne treba ni davati jake izjave iza kojih ne stoji nista.

 

A izvinjenje moze uvek da se napise i bez prethodnih patetika.

 

To si ti tako shvatio i da je patetika i lazna tezina. Ja sam samo preneo informaciju koja je mozda zanimljiva ljudima koji navijaju za kkp i koja se mozda ispostavi tacnom a mozda ne. Nista manje i nista vise od toga. Nije mi problem da se izvinim, to za odgovornost sam napisao vise u nekoj sali ala gif Zeljka Pantica ''na moju rec'', mozda je trebalo da stavim smajli da bi skapirao, jednostavno ne bi se vise ubuduce istrcavao sa informacijama ovde i to je to. Napravio si slona od muve upravo. Nekad je bolje ne napisati nista ako nema sta korisno da se napise. 

 

Sto se tice sta ima potrebe a sta nema, ja mislim da nema potrebe za tvojim pitanjem a ni za ovim licnim ko sta mrzi jer je nekako suvisno i nema veze sa temom. Na kkcz topiku se kace razne neproverene i carsijske informacije pa nisam nesto video da si skretao ljudima paznju. Uostalo ovo je samo forum, ne vidim problem sve i da je preneta carsijska informacija, a izvor mi je rekao bih dosta bolji od carsije no nije ni vazno. Na pomolu ne znaci i da sam napisao da su se vec pomirili i da stize neki igrac 100%. Sto da ne napisem sta sam cuo ko da je ne znam sta, kazes jaka izjava, ubilo se kolko je jaka izjava. Evo opet me zasmejavas al ti necu staviti smajli da me ne pitas opet sta mi je smesno. U kkp ce svakako doci dobri igraci dal Miskovi ili od drugih menadzera a kad ne smeta njima sta sam napisao ne vidim ni zasto tebi smeta.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Son_of_a_gun said:


E sad to ne znam stvarno. Čini mi se kao previše akrobacije za, u tom trenutku, trećeg pleja ekipe iz sredine tabele.

To vi tako vidite iz ugla navijaca/kluba.

 

Misko to vidi kao "daj da ih odobrovoljim malo, jer Partizan je dobar izlog za moje igrace" (i da ne izmisljam sada sta je jos potencijalno mislio kad si pare u pitanju).

 

Smith je u Partizanu i pored toga sto je bio malo upotrebljavan (nego sto je to zasluzio), ipak imao vecu minutazu i nesto bolje statse nego u Virtusu. I to samo u EL, da ne pricamo koliko vise je dobio sad pred kraj u ABA (i KLS ali to je manje bitno). Miskov cilj je rekao bih ispunjen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta Apsolutno se slažem.

 

Napiše bilo ko balon besmisla... obično veličine omanjeg eseja, ogradi se rečima da to što on piše možda je tačno a možda nije, možda je trenutno kiša ovde, a i ako nije negde jeste, preuzme odgovornost koja ne postoji i svima sve super. Šta ima veze, no harm done, ionako je ovo forum.

 

Što se tvoje šale tiče, moraću da naučim da ih provaljujem, to je već moj problem.

 

Što se tiče čaršijskih priča na KKCZ temi, skrećem i njima pažnju, s tim što niko od njih nije ponudio svoje devičanstvo i forumaški ugled ako to što pišu nije tačno.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Son_of_a_gun said:

Dajte ljudi, uozbiljite se.
 

Smith je zimus morao promijeniti agenta da bi potpisao za nas, sjećam se da su maltene svi pisali da je otišao od Miška i kao to je znak da potpisuje za Partizan.

 

Ovo je nešto sasvim drugo.

To je njegov dugogodisnji agent, coek mu je zavrsio nesto sto mu je trebalo. Dosta je to cesce nego sto se misli. Tako je i Misko njemu zavrsio prosli put Virtus.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kronostime said:

GO0kvmLW8AAX76b?format=jpg&name=small

 

Prodje leto trideseto,

godina mi zao nije....

 

Srecan rodjendan, majstore.

:classic_biggrin:

 

Ja tek sad sam skapirao da imate ove izlomljene brojeve na dresu, ova 2 na Zekovom dresu mi bas bode oci, prva pomisao mi je bila "sta je ovo budzeno na slici". 

 

Jaoooj sto ne volim kad neko pametuje oko brojeva na dresovima, ne mogu da vam opisem taj nivo prevrtanja ociju koje dozivim 😄 

 

Sad gledam fotke sa tekmi, jer mi je u glavi bilo da ste imali zlatne detalje, i vidim da je ovo sa belim bilo tokom sezone, a da ste playoff zavrsili sa drugacijim dizajnom brojeva i u zlatnoj boji. A sad u KLS opet taj "stari" dizajn. 

Link to comment
Share on other sites

sirotinja, recikliramo... Zeka ne pere dresove...

6 hours ago, Kronostime said:

Za uzivanje u utakmici pobrinuce se domaca sudijska trojka u sastavu

GOv75g2W8AEZlNl?format=jpg&name=small

 

:classic_biggrin:

 

Pratim, i dižem za:

 

sJeKzFA.gif

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...