Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, m0k1 said:

Ne razumem - okej je kada se pusta jaca igra Partizanu kada je domacin a nije okej kada je gost ? Nezadovoljan si sto je to samo u 50% slucajeva (iliti 50% +- jedna utakmica) i hteo bi da to bude u svih 100% ? 

Po ovome sto je napisano - pusta se UVEK domacinsko sudjenje i to je okej (ili nije okej, ali je jednostavno postao aksiom i ne moze se promeniti). Zato se treba i boriti za domaci teren a ne igrati preko kurca vs Mege, Igokee itd....

Pusta si uvek čvrsta igra što po pravilu Zvezdi odgovara, dok kad Partizan gostuje ta čvrsta igra se pusta samo Zvezdi.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, crni_bombarder said:

Pusta si uvek čvrsta igra što po pravilu Zvezdi odgovara, dok kad Partizan gostuje ta čvrsta igra se pusta samo Zvezdi.

 

Kad je Partizan domaćin Zvezdi se pušta čvrsta igra?Ne bi baš rekao..

Pa šta mislite zašto domaćin dobija toliko u aba play ofu,sigurno ne samo zbog navijača,naravno da i domaćinsko sudjenje doprinosi..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sinisa85 said:

Kad je Partizan domaćin Zvezdi se pušta čvrsta igra?Ne bi baš rekao..

Pa šta mislite zašto domaćin dobija toliko u aba play ofu,sigurno ne samo zbog navijača,naravno da i domaćinsko sudjenje doprinosi..

Zvezdi se uvek pusta čvrsta igra u abi, bilo da su gosti kkp ili bud.

 

 

Zamišljam Covica na mestu predsednika Barselone pa ti ljudi bi uzeli 4 5 el titula u zadnjih 10 godina.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, crni_bombarder said:

Pusta si uvek čvrsta igra što po pravilu Zvezdi odgovara, dok kad Partizan gostuje ta čvrsta igra se pusta samo Zvezdi.

 

Ja zaista ne znam kako onda Partizan uspeva da dobija utakmice... Jedino ako su znacajno (duplo) bolji tim ?

A ako su znacajno bolji - kako onda rezultat u EL nije okarakterisan kao katastrofalan vec blagi fail ?

Da se razumemo, ja prvi smatram da Partizan ima bolji tim, ali ovo bas nije realno

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Meni je najsmešnije kako se obraćaju jedni drugima. Čoviću je KKP "neki drugi klub" a Ostoji je KKCZ "gradski rival".

 

Baš fini i kulturni ljudi, puni poštovanja prema protivniku i sportu.

U pravu si. Trebao je da napise "predgradski rival".

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alek The Great said:
21 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Meni je najsmešnije kako se obraćaju jedni drugima. Čoviću je KKP "neki drugi klub" a Ostoji je KKCZ "gradski rival".

 

Baš fini i kulturni ljudi, puni poštovanja prema protivniku i sportu.

U pravu si. Trebao je da napise "predgradski rival".

 

Mislis "prigradski"? 🙂 

 

 

 

 

A "zli dizelasi" su sudije? 😄  

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ostojina frizura je jednostavno unikat.

 

1715768434096_ZELJKO_%26_OSTOJA-UGOVOR_3

 

32 minutes ago, Luchifer89 said:

Peaky fuckin blinders

 

On 8/22/2020 at 1:45 PM, uvrnuto said:

 

osotja.jpg

 

Kad sam ga ja šiš'o tako

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za pobedu,potrebne su nam dve stvari. Kako su medjusobno poništavajuće, realno je nekih 87:71. No, kako neki ozbiljni fizičari govore,"matrix" je skroz legitiman scenario sveta u kome živimo. U tom svetu/svetlu (a?), sve je moguce, pa i 74:106. Derbi srpske kosarke/bili smo prvaci sveta/uzivajmo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...