Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Juče sam, nažalost, kasnio na druženje, pa sam uhvatio samo nekih pola sata sa ekipom + šetnju do Arene, al ok, biće dana, drago mi je da sam se upoznao sa ekipom.

 

 

Što se tekme tiče, da nije duplo kolo, išlo bi ovo na 40+ razlike i to uz raspoređenu minutažu. Ono na kraju je bila baš sprdnja sa onom postavom, al moglo se Žocu.

A i oni su isforsirali dosta jaku postavu, samo da spuste razliku po svaku cenu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, robins said:

Ti kao da nisi nikada pročitao neki tekst na nova.rs.

Svi su im takvi, bilo da je sport, estrada, politika, zadruga, vremenska prognoza u pitanju.

 

Razumem ja to ali covek mi replicira i kaze da je sve lepo napisano. Kao da nije procitao sta sam napisao. Nesto slicno kao i ti u tvom postu.

Edited by DOXA
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, longbowman said:

 

Veliki pritisci, lepo ti je napisano...

Još kada bi ovi novinari jednom nešto napisali do kraja i objasnili koji tip pritisaka može da vrši državna firma na klub koji ostvaruje odlične rezultate, to bi stvarno bilo lepo od njih.

 

 

Zasto je kod vas uvek neka zavera? Koliko znam, izasli su iz ugovora i sa FK Crvena Zvezda, tj nisu ga produzili. 

Link to comment
Share on other sites

Elem, Smit mi odlično deluje na prvo live gledanje.

 

Brz, jak, fokusiran u odbrani. Ono što je Aco Petrović prvi prokomentarisao - da je odličan defanzivac na lopti, a mislim da nam je to baš falilo. 

Uz Jaramaza, jedini koji probija nedovoljno čvrst blok i ostane na svom igraču.

 

Imao onaj jedan momenat kada se Luvavu postavio ispred njega i gradio ga da primi loptu. Smit je pokušao da preseče, nije uspeo, bukvalno dok je uhvatio loptu, ovaj je već ponovo bio u stavu iza njega, perfektno postavljen.

 

I ono što smo pretpostavljali svi - apsolutno može da igra sa još jednim ballhandler-om, čak i sa 2. Zna da se  kreće bez lopte, namestiće i šut, otvara dosta kombinacija.

 

 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Smit odlican ali odlican… ozbiljnu energiju ima i video sam npr da vec pomera igrace…

 

ono sto brine je da imam utisak da su PJ i Bruno u nekom kontraritmj..

 

protiv komsija ce biti bas tesko… ali ajd da vidimo… sinoc sam ocekivao mucenje kao kod svake unapred dobijene ali smo ih posteno izgazili pre svega odbranom…

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Paklen raspored u narednih 7 tekmi, jasno je da mora da padne bar jedan skalp u gostima uz obavezne pobede u Areni.

 

Crvena Zvezda ✈️
Fener ✈️
Makabi 🏚
Pao ✈️
Zalgiris 🏚
Monako ✈️
Virtus ✈️

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TripleJ said:

 

Paklen raspored u narednih 7 tekmi, jasno je da mora da padne bar jedan skalp u gostima uz obavezne pobede u Areni.

 

Crvena Zvezda ✈️
Fener ✈️
Makabi 🏚
Pao ✈️
Zalgiris 🏚
Monako ✈️
Virtus ✈️

Januar je po meni najvazniji mesec EL. Ko tu dobro odigra ima cemu da se nada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, TripleJ said:

 

Paklen raspored u narednih 7 tekmi, jasno je da mora da padne bar jedan skalp u gostima uz obavezne pobede u Areni.

 

Crvena Zvezda ✈️
Fener ✈️
Makabi 🏚
Pao ✈️
Zalgiris 🏚
Monako ✈️
Virtus ✈️

4-3. Who says no? 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, TripleJ said:

 

Paklen raspored u narednih 7 tekmi, jasno je da mora da padne bar jedan skalp u gostima uz obavezne pobede u Areni.

 

Crvena Zvezda ✈️
Fener ✈️
Makabi 🏚
Pao ✈️
Zalgiris 🏚
Monako ✈️
Virtus ✈️


Inferesantna stvar. Sve ove utakmice prosle godine smo dobili.

 

ovako iz glave, ako se ne varam

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ScepanScekicSto said:


Inferesantna stvar. Sve ove utakmice prosle godine smo dobili.

 

ovako iz glave, ako se ne varam

 

sve dobili

 

što ćemo ovoga puta teško ponoviti...

 

Ekipa na čelu sa @uvrnutoklasika, uvek dobro, uvek lagano... O utakmici nema šta da se kaže, Asvel bi morao nekako da bude kažnjen za ovo što godinama radi u EL, al dobro sad. Pohvale za Tristana i Smitha, KP kapitensku, ostatak se ne može oceniti.

 

Znam da zvučim kao klasičan nevernik, ali sam već ucrtao poraz protiv CZV, čini mi se da su u boljoj formi, plus ima dosta tela koja će moći da šalju na Pantera, a mi bez rezervnih opcija u punoj formi (čitaj Ledeja) teško možemo to da nadoknadimo. 

 

Nama će najznačajnija utakmica biti 12.1. vs Maccabi, to mora da se dobije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne postoji ekipa koju ne mozemo dobiti (izuzev Reala) i ne postoji ekipa od koje ne mozemo izgubiti…

 

U tom smislu toliko je tesko prognozirati sutrasnju utakmicu… oni su jedna ekipa ako ih krene za 3 a nesto sasvim drugo ako ne krene…

 

a sa druge strane, mnogi su protiv nas bili na svom maximumu kada su u pitanju procenti za 3

 

Ono sto sam sinoc video jeste Smit ali i Jaramaz koji igraju ludacku odbranu i videcemo kako ce Teodosic reagovati na takav pritisak…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Braćo, podržimo ovog preostalog sponzora, sve će nam se to vratiti ovako ili onako. emoji16.png

397457cc69a473a44bbf4bf648263d95.jpg

Koji od ova dva na dresu? Uplaćuješ tikete kod kompozitora ili sipaš gorivo na nis?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Ne postoji ekipa koju ne mozemo dobiti (izuzev Reala) i ne postoji ekipa od koje ne mozemo izgubiti…

Iz tog razloga mislim da možemo da napadnemo svaku od narednih sedam utakmica, što ne znači da ćemo uspeti u tome.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam pobedi sutra.

Nismo u najboljem momentumu, ubiše nas povrede, oni u dobrom ritmu…ali realnost nije briga na koju se obaziremo.

Ako hoćemo u TOP8, uz dužno postovanje, pobeda nad Zvezdom u gostima je jedan od realnijih koraka ka tome.

Nadam se Zeku, sa njim bar na klupi mi nismo jači ali je Zvezda slabija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, realno *w said:

bravo ti ga @Mairosu

 

 

Glavni utisak: koliko je lagan KP 😄 Zvuči nekako umirujuće dok priča. Baš se vidi da je nakupio to iskustvo (ne samo košarkaško) koje ga je oblikovalo. 

 

Najviše mi se svidelo što je rekao da se ne kaje ni zbog čega, u trenutku reaguješ tako kako reaguješ. I ne možeš znati šta će biti dok te situacija "ne zvekne u glavu". To se možda najviše odnosi na utakmicu u Madridu i jedini je odgovor na komentare tipa a što je tako reagovao, upropastio je sve itd. 

 

Takođe deo gde priča o tome koliko mu znači što ima kontinuitet sa KKP, šta su sve postigli dosad, uloga kapitena. Pokazuje da iako je sportistima bitan i novac (ugovor), postoji taj deo (u svakom čoveku) koji žudi da ostavi trag, napravi nešto značajno i veće od sebe. 

Edited by DameTime
dopuna posta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

u trenutku reaguješ tako kako reaguješ. I ne možeš znati šta će biti dok te situacija "ne zvekne u glavu".


ja sam očekivao takav odgovor i zato sam počeo sa uvodom u kojem mu kažem da smatram da razumem situaciju. hteo sam da ga uvedem u racionalizaciju. i nije mi bilo teško - okej, da, nisam igrao četvrtfinale evrolige ali igrao sam juniorska takmičenja u beogradu (pa još 90tih) i realno, mislim, dešavale su se i takve i gore stvari, i zato sam mu rekao - ko je igrao neki stepen organizovane košarke ima razumevanja za tvoj potez u madridu. i on je čini mi se prihvatio to i lepo rekao, šta, kako, ljudi smo itd.

dosta sam zadovoljan saradnjom sa Kevinom, on je bio maksimalno profi, ispoštovao je svaku želju. stigli i da se našalimo na kraju, drago mi je što je to ušlo u odjavnu. ispao je dobar fazon.

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:

ja sam očekivao takav odgovor i zato sam počeo sa uvodom u kojem mu kažem da smatram da razumem situaciju. hteo sam da ga uvedem u racionalizaciju. i nije mi bilo teško - okej, da, nisam igrao četvrtfinale evrolige ali igrao sam juniorska takmičenja u beogradu (pa još 90tih) i realno, mislim, dešavale su se i takve i gore stvari, i zato sam mu rekao - ko je igrao neki stepen organizovane košarke ima razumevanja za tvoj potez u madridu. i on je čini mi se prihvatio to i lepo rekao, šta, kako, ljudi smo itd.

dosta sam zadovoljan saradnjom sa Kevinom, on je bio maksimalno profi, ispoštovao je svaku želju. stigli i da se našalimo na kraju, drago mi je što je to ušlo u odjavnu. ispao je dobar fazon.

 

Da, bilo mi je jasno da se to vrv odnosi na situaciju u Madridu. Lepo si ga vodio kroz ta emotivna iskustva u celom intervjuu, mislim da se zbog toga malo više i otvorio. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...