Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

ma gle, ključno je ono što naravno nije u snimku, a to je što smo geekovali oko starih Yankeesa na kopaoniku. kad smo samo izređali lineup - Posada, Giambi, Soriano, Jeter, A-Rod, Sheff, Bernie, Godzilla, Sierra, otvara Moose, zatvara Mo...posle sve išlo laganica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma gle, ključno je ono što naravno nije u snimku, a to je što smo geekovali oko starih Yankeesa na kopaoniku. kad smo samo izređali lineup - Posada, Giambi, Soriano, Jeter, A-Rod, Sheff, Bernie, Godzilla, Sierra, otvara Moose, zatvara Mo...posle sve išlo laganica. 

Koji je ovo jezik?
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Pa napisao je @Mairosu da nije bilo u epizodi. emoji14.png

Loše mi je ispala fora, trebalo je da znači zahebi Yankeese, najodvratnija franšiza MLBa. emoji16.png

No da se vratimo temi.

 

Dobra je fora, ko zna da ih ne gotiviš xD

Link to comment
Share on other sites

Vrlo teska utakmica nas ceka. Da apstrahujemo to sto je derbi, igramo protiv prilicno kvalitetne (top8-level) evroligaske ekipe.

 

Sa Zaharijem ili bez njega, rekao bih da je kljucno da budemo brzi napolju, na perimetru. Ne plasiti se brzeg pacea, napadati drag screenovima, lazna urucenja pod obavezno (naravno u varijanti bez LeDaya sa visokim uglavnom iskljucivo kao decoy-em posto me ni Frank ni Bruno nisu ubedili da su kadri da iznesu zahteve sa loptom u ruci, a Smajli je stravicno nekonstantan pa na jedno spektakularno resenje dodje bar jos jedan votafakizam). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vrlo teska utakmica nas ceka. Da apstrahujemo to sto je derbi, igramo protiv prilicno kvalitetne (top8-level) evroligaske ekipe.
 
Sa Zaharijem ili bez njega, rekao bih da je kljucno da budemo brzi napolju, na perimetru. Ne plasiti se brzeg pacea, napadati drag screenovima, lazna urucenja pod obavezno (naravno u varijanti bez LeDaya sa visokim uglavnom iskljucivo kao decoy-em posto me ni Frank ni Bruno nisu ubedili da su kadri da iznesu zahteve sa loptom u ruci, a Smajli je stravicno nekonstantan pa na jedno spektakularno resenje dodje bar jos jedan votafakizam). 

Koliko razlike gubimo? [emoji846]
Link to comment
Share on other sites

Kurčeviti Cooper, never a good sign. 😅

 

@Mairosu Hvala ti za ovo, jako prijatno za slušanje i gledanje, primetno je da si i ti Kevinu legao kao sagovornik. Ceo editing odličan, određene momente sam sa poštenom knedlom u grlu slušao. Sve u svemu, sjajno je ovo, bravo!

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Zoc je slicno i rekao tj nista odredjeno. Garant ce se sutra procijeniti da li Zek igra. Cuj nije bio na treningu... nakon 2 i po godine i prosek od lupam sad al ono 38 minuta po utakmici, treba da se utrenira.Naravno da mu je posteda dobrodosla. Ako bude u protokolu igrace.

Njima je veci ulog, domaca publika vise kao teret i tu vidim jednu od sansi. Druga je da imamo duzi roster i sad vec igrace sa vise derbija u nogama. Ili smo bar egal tu.Treca je da igramo u gotovo punom sastavu kao nikada do  sada ove sezone.

Klasa optimis sam!

Edited by odupri se ludilu
Link to comment
Share on other sites

Na stranu rivalstvo i ceo taj folklor oko derbija ovo je objektivno gostovanje gde moramo da idemo na pobedu. Igraš protiv tima koji ima 7 pobeda i koji igra u hali u kojoj i ti svakodnevno treniraš i igraš utakmice. OK, biće pritisak sa tribina ali ne verujem da će značajno da utiče na naše igrače. Mislim da se mnogo više mi pitamo od njih jer smo kvalitetniji i ,po rosteru, dublji tim. Ako uđemo kako treba u utakmicu uglavnom će od nas zavisiti kako će se završiti.

Očekivano je da pokušaju Pantera da isključe udvajanjima pa će dosta zavisiti od njega kako će reagovati na te situacije a i od Doužera i Nanelija kako će to da iskoriste. U reketu smo realno jači i imamo mnogo više opcija za napadanje koša čak i uz izostanak Ledeja koji bi bio značajan hendikep.

Njihov najveći kvalitet je talentovana spoljna linija i mnogo će uticati na tok utakmice njihov šut za tri kada krenu da nas šire u odbrani. Tu očekujem značajan doprinos Smita i Jaramaza. Tea i Topa treba maltretirati maksimalno i forsirati da se lopta prebacuje kod Nedovića, Lazića i Gidraitisa da kreiraju. Poslednjeg treba što više izbacivati iz komforne zone i primoravati ga da ide u dribling.

Očekujem jedno Žalgiris away izdanje.

Što se tiče Ledeja Željko je rekao da će konačnu odluku doneti u četvrtak pre podne tako da ne znam odakle novinarima ovakvi decidni stavovi u vezi sa njegovim igranjem.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...