Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, KockoOblo said:

 

Tek sada sam pročitao/saznao epilog priče o Kuperu, Uiniju, Safetu...pa kako nemam nikakav način da im pomognem da se vrate, mogu barem da im se pridružim. 

Pozdrav svima. 

 

 

 

fMZgybe.jpg

Ti si jedna nevaljala devojcica.

Pera Mitic

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2024 at 1:47 PM, odupri se ludilu said:

Šta se dešava?

Ja čitam  vec par nedelja samo nas topic i kanim se da se upišem, nešto kao samo da zahvalim ljudima koji pišu ovdje. Mene stizale obaveze u zadnje vrijeme a i iskreno usmrdio sam se nešto u skladu sa rezultatima nasim. Ali nema odustajanja. Dragi Safete. Ne možeš sam, ne sam...

 

Moze jedna prozivka da vidimo kakvi smo? Gdje su @Son_of_a_gun, @realno *w, @Arsenije Pesic, @snooker i ostali ko ju mi na prvu ne padaju na pamet?

 

On 2/28/2024 at 2:03 PM, Barkley#34 said:

Uf, ne prolazi mi se opet kroz sve to, pročitaj temu Žalbe&komentari uz litar vinjaka i bensedin. 

 

Za sada je rezultat taj da je Kuper trajno banovan, uini i Safet su se odjavili sa foruma a Arsenije je najavio nešto slično u nekom roku. Drugi su popizdeli, nekima je to sve ok, treći pozivaju na smirivanje situacije i tako. Nastaviće se...

 

On 2/28/2024 at 2:07 PM, DameTime said:

Treba pogledati aktivnost na forumu poslednje dve-tri nedelje i sve je jasno. :classic_smile:

 

Ma daj, vi se sprdate. Malo bio u gužvi zadnjih 15ak dana i ovo me sačeka? 

 

Doduše, uključio sam se par puta, ali samo live teme pa nisam video ništa.

 

Strašno, strašno...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Protiv Bajerna sam navijao za vas, bio lepo raspoložen ali cvrc, izgubiste. Večeras neću ništa pisati u toku utakmice, da ne baksuziram. Ako pobedite, obećavam vam posle utakmice južnovetrovski koncert, ima da gori tema. :smiley53: Srećno!

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2024 at 9:33 PM, LEZA said:

Nekako pojavom @DameTime mi počinjemo da igramo, tako je bilo prošle sezone, tako će biti i ove. Ponitka je zaslužio da mu uđe trojka.

 

:57:

Srećno na utakmici za koju nisam uspela da dođem do karata!!! 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...