Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

8 hours ago, Patriota iz kauca said:


Da ima rešenja dobili bi Virtus i ne bi pukli 20 razlike od Gilespija. Ne može ovaj tim više i to je to.

 

Ovo je prosto preterivanje i preslikavanje viđenog na sve što sleduje. Srećom, ne funkcioniše to baš tako.

 

U nekom drugom izvlačenju, ovo bi bio poraz u gostima protiv dobre ekipe u naletu, ali je derbi, pa se to ne prašta.

 

Mi bili užasni, oni odlični, legitimno je biti ljut i razočaran, ali svakako nije trenutak za izvlačenje long term zaključaka.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Nista jos nije gotovo, ali muka nam je (valjda) svima od sve cescih izlazaka KKP na teren, gde izgledaju kao da ih je neko prvi put okupio i naterao da se bave sportom gde ima fizickog kontakta i skakanja.

 

Izostanak bitnih igraca moze da objasni poraz od ekipe u naletu, koja je zbila redove. Ali ne i 0 zalaganja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Barkley#34 said:

Mislim da je najbolje da se pravimo da se ovo večeras nije ni igralo. Sramota.

Bitno je da si mene napao, zato sto sam odlucio da mirno pogledam utakmicu. A ja sam samo rekao ono, sto i ti...samo nekoliko casova kasnije. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uvrnuto said:

 

Uini za siromašne 

 

ako je za siromašne, onda je definitivno promašio topik hue hue

 

---

kad smo kod bogatstva, teška srca moram da priznam da ste zapravo jači sastav, što nije nikakva garancija ali je tako.

igrali ste bez dva bitna igrača, jednog top3-4 bitnog i jednog koji je verovatno najbitniji sa klupe

 

kada je ušao agent smith, u trenutku sam nekako zaboravio da je i on doveden, 725i igrač od početka sezone, bio sam u fazonu, ko si sad ti, tamnoputi junače 😐

 

mislim, možda se zvezda pojača jednim jako dobrim igračem, to bi donekle nivelisalo odlazak šabana koji ništa nije uradio a trebalo je da bude glavni baja.

za sada ste u seriji na tri dobijene, solidni favoriti, bez obzira na to što verovatno nećete imati prednost domaćeg terena, za koju mislim da nije uopšte presudna, ukoliko si očigledno jača ekipa koja ima iskustvo i kontinuitet.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Izostanak bitnih igraca moze da objasni poraz od ekipe u naletu, koja je zbila redove. Ali ne i 0 zalaganja.

 

Nije da nije bilo zalaganja, pogotovo na početku utakmice kad su se teško postizali poeni. Mi smo za 7 minuta dali 14 poena i tu su bila ona 3 srećna poena Hange. Ulaskom Kaminskog vam je pukla odbrana, do kraja četvrtine ste primili 9 poena. Ni Smailagić se nije proslavio, samo je još više doprineo da do guše budete u sosu. Bilo je komentara i posle Virtusa da ste odigrali loše, svakako da niste odigrali ni protiv Virtusa ni sinoć na nivou na kojem možete, ali velika zasluga zašto ste izgledali loše je i do oprotivnika. Mi smo vaše mane sinoć lepo iskoristili, alo ovo je jedna utakmica, sledeća utakmica biće druga priča. Kvalitetniji ste tim, u kompletnom sastavu vi imate kvalitet da budete i u prva četiri tima. 

Edited by Volter
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

Vazda bilo, jos od onog "idemo po prvi trofej u sezoni". 

Ali bolje i surovi optimizam po ovakvu cenu, nego neki pesimizam, tako da respekt. Zasmeje nekad, ali respekt svakako.

 

Ono sa Ponitkom i poljskom zastavom je realno bilo jako dobro :classic_laugh:

 

Šalu na stranu, i ovde se dosta mrači nakon tekmi, ali je publika nekako iznivelisana. Ima onih koji gaje nepresušni optimizam kad je ekipa u pitanju, a ima i onih koji potežu za tvrdnjom da ista ne može ništa "kad je tvrdo".

 

Podsetila bih da se to isto pisalo i prošle sezone - kako igrači ne mogu da dobiju tvrde utakmice za biti ili ne biti. Ali su ipak dobili više takvih tekmi (ok neke i izgubili). Stvaranje tima je dug i naporan proces. 

 

Želimir je tek u 3. sezoni u Feneru u kojoj je imao Ekpea, Bogdanovića, Kalinića, Veselog itd. uspeo da osvoji EL. Tako da, grobari, brace yourselves.

 

@Barkley#34 Volim što svi verujemo da je Željko imao neku (vaspitnu) zamisao sa tim rotacijama, a možda se samo zajebao :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DameTime said:

 

Ono sa Ponitkom i poljskom zastavom je realno bilo jako dobro :classic_laugh:

 

 

Je l' Kuper uradio onaj falsifikat u vezi Evrolige i našeg izbacivanja, ili nešto slično? :classic_laugh: :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

 

Ovo je prosto preterivanje i preslikavanje viđenog na sve što sleduje. Srećom, ne funkcioniše to baš tako.

 


Batica na hajdu odavno.


Znam par takvih 🫏, kad dobijemo par kažu “jesam rekao da osvajate”, a kad izgubimo par “prošla sezona je bila vrhunac, nećete to više nikad u životu ponoviti”… obrni, okreni, pokriju obe opcije. 😂 #jesamrekao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kronostime said:

Je l` i skidanje majica bilo deo koreografije ili bila vrucina?

:classic_biggrin:

Boga mi, jeste to Arena, dobra ventilacija, zimsko vreme, ali od onoliko ljudi bilo je bas vruce. Tamo u kopu kako su bili nabijeni verovatno jos vise 🙂 razumem ih 🙂😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da konstatujem da je sramota ono sto je sinoc odigrao Smailaga.
Kotežanin je bukvalno kasnio na svaki šut i onda u stilu Korneta, da ga Željko ne pojede, skako 3m u vis iz reketa da dovati igrača na trojci...
Dule bi trebao da dobije angažman u klubu samo za treninge nakon ovakvih pristupa.

Trening sutra u 6.
Mesto okupljanja Obrenovac.
Plan i program - trčanje u laganom ritmu do arene.
*Kretenski i splavar trče sprinteve na svakih 300m.
U kolima vas prati Matović.

Dule vas čeka u 11 u areni.
Kamikaze do 17:00.
Odlazak kući kad Kaminski odbrani pnr ili Jaramaz veže 30 slododnjaka
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Nema razloga za ovakvu kataklizmu ovde, i dalje ste jako zajebana ekipa i to sa pozitivnim skorom. Rekao bih da ste nas malo potcenili, a verovatno i zaboravili kako se igra pred 20 hiljada protivničkih navijača. Ledey je najvažniji igrač Partizana, možda neki drugi povećavaju plafon ekipe ali on je ta stabilnost i neko ko može da doprinese i kad da 20 i kad da 4 poena. "Plejmejking" ekipe kod vas je sinoć bio na mizernom nivou, dosta toga na o-ruk i na individualnu klasu. Naši su sinoć jednostavno više želeli pobedu i možda po prvi put ove sezone odigrali utakmicu kao da im životi zavise od ishoda iste, another day in the office protiv takvog protivnika nije recept za uspeh. Ćeraćemo se još.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Nije Ledej najvazniji igrac Partizana, nikad nije ni bio. To je bio i ostao Kevin Panter. On je prosle sezone inficirao ceo tim i navijace, da mozemo sa svima i da idemo do kraja uz malo srece. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Kooineeperk said:

Boga mi, jeste to Arena, dobra ventilacija, zimsko vreme, ali od onoliko ljudi bilo je bas vruce. Tamo u kopu kako su bili nabijeni verovatno jos vise 🙂 razumem ih 🙂😄 

 

A i skakalo se, sto jes`-jes`

 

Spoiler

13u2sIa.gif

Disclaimer: Otvarate na svoju odgovornos`

:classic_biggrin:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Disclaimer: Otvarate na svoju odgovornos`

 

Joj.

 

Video sam ga sinoć u prenosu, ali sam onda pomislio ipak nije on, ovo je neki fini čovek što je došao sa detetom na utakmicu.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...